• GoHome Professional
nekretnine makarska prodaja Zadnjih 7 dana - GoHome
  • nekretnine makarska prodaja Zadnjih 7 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine makarska prodaja Zadnjih 7 dana

  • Za upit "nekretnine makarska prodaja zadnjih 7 dana" pronađeno 29 nekretnina - prosječna cijena 3.632 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 90 m2
    • do 120 m2
    • 120 m2 (prosječna površina)
    • barem 120 m2
    • 140 m2
  •  Po cijeni
    • do 300000 eura
    • do 380000 eura (prosječna cijena)
    • do 450000 eura
    • do 3800 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • terasa
    • 4.kat
    • parking
    • okućnica
    • bazen
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, MAKARSKA, Centar, Na upit, 2463,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.euro-immobilien.hr

PRILIKA!!! Građevinsko zemljište iznad centra Makarske, površine 2463 m2, s kojega se pruža prekrasan nesmetani pogled na more, otoke i grad Makarsku. Po prostornom planu općine Makarska zemljište se nalazi u izgrađenom dijelu građevinskog područja naselja (tamno žuta zona - interpolacija)....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 299.000 €, 66,00 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.realestatecroatia.com

Ovaj izuzetan stan se nalazi u centru grada u Makarskoj. Novogradnja. Dvije spavaće sobe, 2wc. Podno grijanje, Daikin klima uredaji. Panoramski pogled na more, grad i otoke ! Parking ukljucen u cijenu. Zgrada ima lift, iz lifta se ulazi direktno u stan, takodjer je moguće uci zasebnim....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 1.550.000 €, 400,00 m2 cca 3880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Luksuzna kuća s bazenom, smještena na predivnoj lokaciji podno Biokova s panoramskim pogledom na more. Proteže se na tri etaže ukupne stambene površine 400 m2, na parceli veličine 515 m2. Ova nekretnina nalazi se u mirnom djelu mjesta te budućim vlasnicima nudi oazu mira s veličanstvenim....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine makarska prodaja zadnjih 7 dana'
35.900 €
2.400.000 €
269.158 €
  Kuća, MAKARSKA, 300.000 €, 46,00 m2 cca 6520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

STAN U CENTRU MAKARSKE U ponudi je dvosoban stan površine 46 m², smješten u samom srcu Makarske, na iznimno traženoj i rijetkoj lokaciji. Stan se nalazi u neposrednoj blizini svih ključnih sadržaja ? trgovina, restorana, kafića, škole, banke, kao i šetnice i plaže, koje su udaljene....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 349.900 €, 66,00 m2 cca 5300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.realestatecroatia.com

Stan u novogradnji,dvije spavaće sobe,66m2. NOVOGRADNJA ! Uz ovaj stan dolazi i garaža i vanjski parking i ostava. Stan se nalazi u centru grada. Video nadzor cijele zgrade. Zgrada ima lift, (iz garaže direkt u stan). Podno grijanje cijelog stana. Balkon-staklena ograda. Vlasnitvo....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 170.000 €, 50,00 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se stan površine 50 m², smješten ispod magistrale na atraktivnoj lokaciji u Makarskoj. Stan zahtijeva renovaciju, što novom vlasniku pruža mogućnost uređenja prema vlastitim željama i potrebama. Idealan kao investicija za turistički najam, stanovanje ili dugoročno ulaganje.....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 1.980.000 €, 400,00 m2 cca 4950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Atraktivna, novoizgrađena vila smještena u srednjoj Dalmaciji, nedaleko od grada Makarske. Jedinstvena pozicija i sadržaji pružaju luksuz i udobnost dok su otvoreni pogled na more i miris borove šume odlična kombinacija za opuštanje na ovoj mirnoj lokaciji. Vila se sastoji od ukupno....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 234.300 €, 71,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U zapadnom dijelu Makarske smjestila se elegantna novogradnja sa tri kata i prizemljem. U ponudi imamo dvosoban stan na prvom katu. Suvremeno i funkcionalno dizajnirana zgrada, sa prostranim dnevnim boravcima, udobnim spavaćim sobama, elegantnim kupaonama, te prostranim terasama,....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 610.000 €, 160,00 m2 cca 3810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U zapadnom dijelu Makarske na mirnoj lokaciji sa prekrasnim pogledom prodaje se moderna vila sa bazenom. Vila se prostire na dvije etaže ukupne površine 160 m2, na parceli od 200 m2, izgrađena je 2017. Prizemna etaža se sastoji od jedne spavaće sobe sa pripadajućom kupaonom i izlazom....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 348.000 €, 87,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se predivan dvoetažni stan u Makarskoj na vrhunskoj lokaciji, na zadnjem katu stambene zgrade sa vanjskim parkirnim mjestom. Vlasništvo uredno 1/1. PRODAJE SE 2-ETAŽNI STAN NA IZVRSNOJ LOKACIJI U MAKARSKOJ (prodaja).

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 369.900 €, 117,00 m2 cca 3160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Priroda je ponekad jako naklonjena, rijetko koji grad na obali ima privilegij da se poput Makarske ugnijezdi ispod sivog masiva Biokova čiji kameni kraci poniru u kristalno čisto more. Pješčane plaže, borove šume, kilometarske šetnice, priroda čista i nepatvorena, kao vrijedan dodatak....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 980.000 €, 377,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Ova apartmanska kuća smještena je u mirnom naselju, okružena maslinikom, na samo dvije minute od plaže. Kuća ima površinu od 377 m², dok površina zemljišta iznosi 251 m². Zemljište je ograđeno, što jamči potpunu privatnost i mir. Smještena je u slijepoj ulici, u prekrasnom prirodnom....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 750.000 €, 350,00 m2 cca 2140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Novoizgrađena nekretnina s bazenom smještena u prekrasnom okruženju netaknute prirode, na 20km udaljenosti od prekrasnih plaža Baške Vode i Makarske. Vila stambene površine 350m2 je izgrađena 2020. godine na zemljištu od 4897m2 te se prostire na tri etaže. U prizemlju se nalazi otvoreni....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 1.450.000 €, 380,00 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na jedinstvenoj lokaciji, na padinama planine Biokovo, svega 4 kilometra od centra Makarske, smještena je moderna novogradnja s predivnim panoramskim pogledom na Jadransko more. Vila se sastoji od tri luksuzne stambene jedinice, pažljivo osmišljene za maksimalnu udobnost i privatnost,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Centar, 480.000 €, 108,00 m2 cca 4440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan u centru Makarske s bazenom ? spoj luksuza, udobnosti i vrhunske lokacije 480.000€ Prodaje se atraktivan i moderno uređen stan u samom centru Makarske, udaljen svega nekoliko minuta lagane šetnje od rive i mora. Ova nekretnina predstavlja idealan izbor za miran obiteljski život,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 275.900 €, 69,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 3.750.000 €, 800,00 m2 cca 4690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U prodaju se nudi moderna kuća za odmor sa samo 120 metara udaljenosti od mora i nalazi se u Tučepima, u blizini mjesta Makarske i Splita. Pozicionirana je na južnoj strani te odiše najvišom udobnošću i modernim interijerom. Nudi spoj tradicionalnog mediteranskog šarma i komfora uz....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Centar, 480.000 €, 108,00 m2 cca 4440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se atraktivan, moderno namješten stan u centru Makarske, udaljen svega 5 minuta hoda od rive i mora. Stan ima 75,10 m² netto stambene površine, natkrivenu terasu 7,40 m², vrt 42,40 m², parking mjesto te vlastiti bazen. Nalazi se na mirnoj i atraktivnoj lokaciji, idealnoj za....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Zelenka, 307.000 €, 84,00 m2 cca 3660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prijava Početna/ Prodaja/ Makarska Zelenka Dvoetazni Penthouse U Novogradnji S Garazom U izgradnji ?????????????? Makarska, Zelenka - Dvoetažni penthouse u novogradnji s garažom Splitsko-dalmatinska, Makarska, Makarska 307,000 € Spavaće sobe 2 Kupaonice 1 Površina 100m² Ključne informacije....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 1.100.000 €, 350,00 m2 cca 3140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju se nudi ova moderna vila koja se nalazi u kompleksu od četiri identične, novoizgrađene luksuzne vile koje odišu najvišim komforom, modernim interijerima i elegantnim dizajnom, u mjestu Makarska, pored Splita. Svaka vila smještena je na svom zasebnom zemljištu kao samostalna....

 
 
 
  Zemljište, MAKARSKA, 2.000.000 €, 10000,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Na prodaju građevinsko zemljište površine 10.000 m², smješteno na izuzetnoj lokaciji u Velikom Brdu, Makarska ? prvi red do mora. Zemljište je u zoni T1 i T2 namjene, što omogućuje izgradnju turističkih objekata kao što su hoteli, apartmanski kompleksi ili kampovi. Mogućnost parcelacije....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 1.550.000 €, 467,00 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je kuća za odmor koja se nalazi u blizini mora i ima pogled na more. Izgrađena je na tri etaže. Smještena je na južnoj strani i okružena zelenilom, voćnjacima i cvjetnjacima s kvalitetnim vrtnim namještajem, čime je djelomično zaštićena od pogleda susjeda, a okruženje je....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Centar, 161.320 €, 40,00 m2 cca 4030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U istočnom dijelu grada u izgradnji je manji kompleks od tri zgrade smješten na atraktivnoj lokaciji na svega nekoliko minuta hoda od centra grada i rive. Zgrade se sastoje od suterena sa parking prostorima, prizemlja i tri kata, pomno su projektirane vodeći računa o funkcionalnosti....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 378.632 €, 99,64 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Komforan trosoban stan s velikom lođom ? novogradnja blizu centra i plaže, Makarska U prodaji je prostran i moderno projektiran trosoban stan u izgradnji, smješten na 3. katu novog stambenog kompleksa koji se sastoji od pet manjih zgrada, na mirnoj i atraktivnoj lokaciji svega 600....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 260.000 €, 63,30 m2 cca 4110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se novo uređeni, potpuno namješten dvosoban stan u Makarskoj. Stan se u naravi sastoji od dvije spavaće sobe, kuhinje s blagovaonskim dijelom, dnevnog boravka, kupanice, toaleta i balkona s pogledom na more. Korisna površina 63,3m2. Stanu pripada vanjsko parking mjesto i sprema.....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 770.000 €, 170,00 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Smještena na iznimno mirnoj lokaciji, svega nekoliko minuta vožnje od Makarske, ova atraktivna samostojeća kuća predstavlja savršen spoj udobnosti, privatnosti i mediteranskog načina života. S ukupno 170 m2 stambenog prostora, nekretnina nudi funkcionalan raspored i očaravajući otvoreni....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Centar, 307.000 €, 68,00 m2 cca 4520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Ovaj prekrasan stan sa dvije spavace sobe se nalazi u centru Makarske. Povrsine je 66m2. Nalazi se na drugom katu nove moderne zgrade sa video nadzorom. Svaka prostorija je klimatizirana. Zgrada ima lift koji vodi direktno u stan. Zanimljivost ovog stana je sto ima i zaseban ulaz....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 280.000 €, 95,00 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem četverosobni stan,površine 95 kvadrata sa pripadajučom terasom u Centru Makarske,vlasništvo 1/1 čisto i bez tereta.. Za sve daljnje informacije o svemu što vas zanima obratite se sa povjerenjem,jer prodaja je privatna bez agencijske marže,i podložno je pregovorima oko cijene.....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, Centar, Na upit, 250,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.euro-immobilien.hr

PRILIKA!!! Atraktivna stara kamena kuća s prostranim vrtom u strogom centru Makarske. Kuća je površine 250 m2, a prostire se na dvije etaže i potkrovlje. Veliku prednost ovoj kući daje prostrani vrt/dvorište površine 443 m2 a koje je ujedno građevinsko zemljište (tamno žuta zona)....