01 6641 092
Za upit "nekretnine makarska prodaja 80 m2 zadnjih 7 dana" pronađeno 2 nekretnina - prosječna cijena 3.827 €/m2
Ograniči pretragu
Jučer,
www.njuskalo.hr
Prijava Početna/ Prodaja/ Makarska Zelenka Dvoetazni Penthouse U Novogradnji S Garazom U izgradnji ?????????????? Makarska, Zelenka - Dvoetažni penthouse u novogradnji s garažom Splitsko-dalmatinska, Makarska, Makarska 307,000 € Spavaće sobe 2 Kupaonice 1 Površina 100m² Ključne informacije....
Jučer,
www.njuskalo.hr
Prodaje se predivan dvoetažni stan u Makarskoj na vrhunskoj lokaciji, na zadnjem katu stambene zgrade sa vanjskim parkirnim mjestom. Vlasništvo uredno 1/1. PRODAJE SE 2-ETAŽNI STAN NA IZVRSNOJ LOKACIJI U MAKARSKOJ (prodaja).
www.aspectus.com.hrGalerijski i višestrano orijentirani stanovi sa podzemnim i nadzemnim etažama, suvremene izgradnje!
www.pbz-nekretnine.hr