• GoHome Professional
nekretnine makarska prodaja 60 m2 terasa do 5100 e - GoHome
  • nekretnine makarska prodaja 60 m2 terasa do 5100 e - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine makarska prodaja 60 m2 terasa do 5100 eura/m2 parking

  • Za upit "nekretnine makarska prodaja 60 m2 terasa do 5100 eura/m2 parking" pronađeno 13 nekretnina - prosječna cijena 4.999 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 4800 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 5300 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 520000 eura
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, MAKARSKA, 293.332 €, 56,00 m2 cca 5240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Luksuzna stambena zgrada u izgradnji, otvorenog pogleda na more. Inovativna arhitektura, kvalitetna gradnja, vrhunski ugradbeni materijali. Profinjena nekretnina koja zadovoljava sve potrebe modernog života. Južno orijentirana, okupana je suncem veći dio dana. Ovi jedinstveni stanovi,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 300.664 €, 57,00 m2 cca 5280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Stanovi u izgradnji - Makarska - spoj moderne arhitekture i vrhunskih materijala U srcu Makarske rivijere, na atraktivnoj lokaciji, u tijeku je izgradnja stanova koji će biti izgrađeni prema najvišim standardima i koji će zadovoljiti i najzahtjevnije kupce. Stan A2 nalazi se u prizemlju....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 311.745 €, 59,00 m2 cca 5280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Stanovi u izgradnji - Makarska - Stil i kvaliteta u svakom detalju Na atraktivnoj lokaciji, novo naselje uskoro dobiva svoju treću u nizu zgradu u Makarskoj. Provedbu i realizaciju objekata radi renomirana tvrtka iza koje stoji puno uspješnih projekata. Provedba novog naselja već....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine makarska prodaja 60 m2 terasa do 5100 eura/m2 parking'
240.000 €
240.000 €
264.600 €
  Stan, MAKARSKA, 300.664 €, 58,00 m2 cca 5180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 316.420 €, 61,00 m2 cca 5190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Centar, 290.000 €, 64,58 m2 cca 4490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.09.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je dvosoban stan u prizemlju manje stambene zgrade sa liftom i osam stambenih jedinica u centru grada. Zgrada se sastoji od suterena sa garažama, prizemlja i tri kata. Dostupni su dvosobni stanovi na prizemlju i prvom katu. Stan se sastoji od hodnika, dvije spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 280.000 €, 63,00 m2 cca 4440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Makarska. Stan od 63 m² jugoistočne orijentacije s dvije spavaće sobe, terasom s pogledom na Biokovo i more, osunčan od jutra do večeri. Potpuno opremljen i namješten. Ulazite i živite, ili iznajmljujete od prvog dana. Apartman: Dvije spavaće sobe i prostrani dnevni boravak. Kvalitetna....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 293.332 € na 298.973 € - 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 298.973 €, 56,00 m2 cca 5340 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 293.332 €
20.03.2026 - 298.973 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Stanovi u izgradnji - Makarska - spoj moderne arhitekture i vrhunskih materijala U srcu Makarske rivijere, na atraktivnoj lokaciji, u tijeku je izgradnja stanova koji će biti izgrađeni prema najvišim standardima i koji će zadovoljiti i najzahtjevnije kupce. Stan A1 nalazi se u prizemlju....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 316.420 € na 322.505 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 322.505 €, 60,00 m2 cca 5380 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 316.420 €
21.03.2026 - 322.505 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 202.072 €, 62,13 m2 cca 3250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju su JEDNOSOBNI stanovi smješteni u modernoj stambenoj zgradi sa ukupno šest stanbenih jedinica koja se sastoji od podruma sa garažnim mjestima i ostavama, prizemlja i tri kata. Stan površine 62,13m2 dostupan na prizemlju te stan površine 52,95m2 dostupan na prvom katu, a....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 314.714 € na 320.652 € - 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 320.652 €, 59,00 m2 cca 5440 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 314.714 €
20.03.2026 - 320.652 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 317.683 € na 323.621 € - 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 323.621 €, 59,00 m2 cca 5490 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 317.683 €
20.03.2026 - 323.621 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 9)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr