• GoHome Professional
nekretnine makarska prodaja 60 m2 terasa - GoHome
  • nekretnine makarska prodaja 60 m2 terasa - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine makarska prodaja 60 m2 terasa

  • Za upit "nekretnine makarska prodaja 60 m2 terasa" pronađeno 24 nekretnina - prosječna cijena 4.560 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 410000 eura
    • do 510000 eura (prosječna cijena)
    • do 620000 eura
    • do 5100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 139 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+2%

Promjena cijene sa 317.683 € na 323.621 € - 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 323.621 €, 59,00 m2 cca 5490 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 317.683 €
20.03.2026 - 323.621 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Stanovi u izgradnji - Makarska - Stil i kvaliteta u svakom detalju Na atraktivnoj lokaciji, novo naselje uskoro dobiva svoju treću u nizu zgradu u Makarskoj. Provedbu i realizaciju objekata radi renomirana tvrtka iza koje stoji puno uspješnih projekata. Provedba novog naselja već....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 314.714 € na 320.652 € - 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 320.652 €, 59,00 m2 cca 5440 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 314.714 €
20.03.2026 - 320.652 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 311.745 €, 59,00 m2 cca 5280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine makarska prodaja 60 m2 terasa'
201.500 €
202.072 €
202.072 €
  Stan, MAKARSKA, 330.000 €, 60,00 m2 cca 5500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se luksuzno opremljen trosoban stan površine 60m² + Terasa 50m². Stan se sastoji od hodnika, dvi spavace sobe sa dvije kupaonice i WC-om, kuhinjom i blagovaonicom te dnevni boravak iz koje se izlazi na terasu na top lokaciji, udaljen svega par minuta hoda od rive i mora. Stan....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 316.420 € na 322.505 € - 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 322.505 €, 60,00 m2 cca 5380 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 316.420 €
20.03.2026 - 322.505 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 316.420 €, 61,00 m2 cca 5190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Luksuzna stambena zgrada u izgradnji, otvorenog pogleda na more. Inovativna arhitektura, kvalitetna gradnja, vrhunski ugradbeni materijali. Profinjena nekretnina koja zadovoljava sve potrebe modernog života. Južno orijentirana, okupana je suncem veći dio dana. Ovi jedinstveni stanovi,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 300.664 €, 58,00 m2 cca 5180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 202.072 €, 62,13 m2 cca 3250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.10.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

U prodaji jednosoban stan S1 u novogradnji u mirnom dijelu Makarske, smješten na prizemlju manje stambene zgrade s ukupno 6 stanova. Stan ima površinu od 62,13m² i sastoji se od predsoblja, spavaće sobe s garderobom, kupaonice, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom te lođe. Stanu....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 202.072 €, 62,13 m2 cca 3250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju ? Dvosoban stan u prizemlju, Požare Hills, Makarska U mirnom dijelu Makarske, u sklopu ekskluzivnog novograditeljskog projekta Požare Hills, na adresi Put Požara, prodaje se moderan stan smješten u prizemlju stambene zgrade s ukupno šest stanova. Opis nekretnine: Stan se....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 202.072 €, 62,13 m2 cca 3250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju su JEDNOSOBNI stanovi smješteni u modernoj stambenoj zgradi sa ukupno šest stanbenih jedinica koja se sastoji od podruma sa garažnim mjestima i ostavama, prizemlja i tri kata. Stan površine 62,13m2 dostupan na prizemlju te stan površine 52,95m2 dostupan na prvom katu, a....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 280.000 €, 63,00 m2 cca 4440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.06.2025.,

www.indomio.hr

Samo 600 metara od centra Makarske ? vaš novi dom iz snova Ekskluzivna prodaja ? samo u agenciji Merit ! Prodaje se predivan, potpuno namješten dvosoban stan bruto površine 70 četvornih metara, s očaravajućim pogledom na more, otoke i grad Makarsku. Smješten na mirnoj lokaciji, a....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 264.600 €, 63,00 m2 cca 4200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

U Makarskoj u sirem centru grada (ispod magistrale) je započeta gradnja nove zgrade. Zgrada se sastoji od suterena, prizemlja i 3 kata. U suterenu zgrade su smještene garaže i garažna mjesta, a oko zgrade parking prostor. Ova zgrada je specificna po tome sto ce svaki stan imati zaseban....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 280.000 €, 63,00 m2 cca 4440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Makarska. Stan od 63 m² jugoistočne orijentacije s dvije spavaće sobe, terasom s pogledom na Biokovo i more, osunčan od jutra do večeri. Potpuno opremljen i namješten. Ulazite i živite, ili iznajmljujete od prvog dana. Apartman: Dvije spavaće sobe i prostrani dnevni boravak. Kvalitetna....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 300.664 €, 57,00 m2 cca 5280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Stanovi u izgradnji - Makarska - spoj moderne arhitekture i vrhunskih materijala U srcu Makarske rivijere, na atraktivnoj lokaciji, u tijeku je izgradnja stanova koji će biti izgrađeni prema najvišim standardima i koji će zadovoljiti i najzahtjevnije kupce. Stan A2 nalazi se u prizemlju....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 230.400 €, 64,00 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.opereta.hr

Novo u ponudi ? S4 - 2sobni stan s terasom i pogledom, Makarska .

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 293.332 €, 56,00 m2 cca 5240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 288.000 €, 64,00 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

U prodaji je jednosoban stan u izgradnji u zapadnom dijelu grada , površine 64m2, sa prekrasnim pogledm na more i otoke. Radi se o zgradi u izgradnji koja ima lift i koja se gradi od vrlo kvalitetnih materijala. Stan se nalazi na IV katu. Sastoji se od spavaće sobe, kuhinje, blagovaone,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 293.332 €, 56,00 m2 cca 5240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji izvrsne novogradnje, prave rijetkosti na iznimno traženoj lokaciji u neposrednoj blizini centra Makarske. Stan A1 je smješten u prizemlju zgrade koja još ima prvi, drugi, treći i četvrti kat. Površina stana je 56,41m2, a uključuje hodnik, spavaću sobu, prostran....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 293.332 € na 298.973 € - 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 298.973 €, 56,00 m2 cca 5340 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 293.332 €
20.03.2026 - 298.973 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Stanovi u izgradnji - Makarska - spoj moderne arhitekture i vrhunskih materijala U srcu Makarske rivijere, na atraktivnoj lokaciji, u tijeku je izgradnja stanova koji će biti izgrađeni prema najvišim standardima i koji će zadovoljiti i najzahtjevnije kupce. Stan A1 nalazi se u prizemlju....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Centar, 290.000 €, 64,58 m2 cca 4490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.09.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je dvosoban stan u prizemlju manje stambene zgrade sa liftom i osam stambenih jedinica u centru grada. Zgrada se sastoji od suterena sa garažama, prizemlja i tri kata. Dostupni su dvosobni stanovi na prizemlju i prvom katu. Stan se sastoji od hodnika, dvije spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 260.000 €, 55,00 m2 cca 4730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se atraktivan, potpuno namješten dvosoban stan bruto površine 70 četvornih metara, s očaravajućim pogledom na more, otoke i grad Makarsku. Smješten na mirnoj lokaciji, a opet na korak do centra ? savršen spoj privatnosti i praktičnosti. Stan ima ukupnu unutrašnju neto površinu....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 240.000 €, 65,00 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.05.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se prostran 2-soban stan 64,73 m2 u modernoj zgradi s pogledom na more, Makarska! Stan se nalazi na 2. katu moderne stambene zgrade koja je dio ekskluzivnog naselja modernih zgrada smještenih na povišenom dijelu Makarske zbog čega imaju spektakularan, otvoren pogled na more.....