• GoHome Professional
nekretnine makarska prodaja 60 m2 do 530000 eura k - GoHome
  • nekretnine makarska prodaja 60 m2 do 530000 eura k - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine makarska prodaja 60 m2 do 530000 eura kvalitetan

  • Za upit "nekretnine makarska prodaja 60 m2 do 530000 eura kvalitetan" pronađeno 4 nekretnina - prosječna cijena 4.944 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 500000 eura (malo jeftiniji)
    • 550000 eura (malo skuplji)
    • do 5200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, MAKARSKA, 338.000 €, 64,00 m2 cca 5280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Makarska, trosoban stan od 64 m2 koji se nalazi na 700 m od mora s krasnim pogledom na more.Stan se nalazi na trećem katu zgrade koja ima ugrađen lift, na odličnoj lokaciji u naseljenom dijelu grada Makarske. Od plaže je udaljen 700 metara, a prometna povezanost je izvrsna, na zapadnom....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 321.192 € na 327.140 € - 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 327.140 €, 59,48 m2 cca 5500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.02.2026 - 321.192 €
29.03.2026 - 327.140 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.07.2025.,

www.njuskalo.hr

DVOSOBAN STAN S POGLEDOM NA MORE ? CENTAR MAKARSKE Na prodaju je dvosoban stan na 4. katu nove moderne zgrade, smještene u strogoj jezgri Makarske, južne orijentacije, s pogledom na more ? savršeno mjesto za udoban, kvalitetan i miran život u srcu grada. Stan je pažljivo projektiran....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 299.000 €, 57,00 m2 cca 5250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

Novogradnja Makarska Centar !! 57m2, visoko prizemlje, izuzetno moderna zgrada. Jedna spavaća soba. Pogled na more. Aluminijske troslojne staklene stijenke,keramika prve klase,u dnevnom boravku visoko kvalitetan parket. Zgrada ima lift, iz garaže direktno u stan. Podzemna garaža.....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 190.000 €, 60,88 m2 cca 3120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je potpuno renoviran i moderno opremljen jednosoban dvoetažan stan površine 58,44m2 smješten na zadnjem katu stambene zgrade u zapadnom dijelu grada. Na donjoj etaži nalazi se hodnik, dnevni boravak, kuhinja, Wc te izlaz na lođu sa pogledom na more. Unutarnje stepenište....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.

www.smart-invest.hr

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 4)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!