• GoHome Professional
nekretnine makarska prodaja 60 m2 Najnovije - GoHome
  • nekretnine makarska prodaja 60 m2 Najnovije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine makarska prodaja 60 m2 Najnovije

  • Za upit "nekretnine makarska prodaja 60 m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, MAKARSKA, Centar, Na upit, 2463,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.euro-immobilien.hr

PRILIKA!!! Građevinsko zemljište iznad centra Makarske, površine 2463 m2, s kojega se pruža prekrasan nesmetani pogled na more, otoke i grad Makarsku. Po prostornom planu općine Makarska zemljište se nalazi u izgrađenom dijelu građevinskog područja naselja (tamno žuta zona - interpolacija)....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Centar, 161.320 €, 40,00 m2 cca 4030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

U istočnom dijelu grada u izgradnji je manji kompleks od tri zgrade smješten na atraktivnoj lokaciji na svega nekoliko minuta hoda od centra grada i rive. Zgrade se sastoje od suterena sa parking prostorima, prizemlja i tri kata, pomno su projektirane vodeći računa o funkcionalnosti....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 1.550.000 €, 467,00 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je kuća za odmor koja se nalazi u blizini mora i ima pogled na more. Izgrađena je na tri etaže. Smještena je na južnoj strani i okružena zelenilom, voćnjacima i cvjetnjacima s kvalitetnim vrtnim namještajem, čime je djelomično zaštićena od pogleda susjeda, a okruženje je....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 234.300 €, 71,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

U zapadnom dijelu Makarske smjestila se elegantna novogradnja sa tri kata i prizemljem. U ponudi imamo dvosoban stan na prvom katu. Suvremeno i funkcionalno dizajnirana zgrada, sa prostranim dnevnim boravcima, udobnim spavaćim sobama, elegantnim kupaonama, te prostranim terasama,....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 1.100.000 €, 350,00 m2 cca 3140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Na prodaju se nudi ova moderna vila koja se nalazi u kompleksu od četiri identične, novoizgrađene luksuzne vile koje odišu najvišim komforom, modernim interijerima i elegantnim dizajnom, u mjestu Makarska, pored Splita. Svaka vila smještena je na svom zasebnom zemljištu kao samostalna....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 300.000 €, 46,00 m2 cca 6520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.realestatecroatia.com

STAN U CENTRU MAKARSKE U ponudi je dvosoban stan površine 46 m², smješten u samom srcu Makarske, na iznimno traženoj i rijetkoj lokaciji. Stan se nalazi u neposrednoj blizini svih ključnih sadržaja ? trgovina, restorana, kafića, škole, banke, kao i šetnice i plaže, koje su udaljene....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 2.400.000 €, 780,00 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Novoizgrađena, samostojeća apartmanska kuća s pogledom na more. Smještena je na mirnoj lokaciji, u malom turistički atraktivnom mjestu koje se smjestilo u podnožju planine Biokovo, u blizini Makarske. Kuća se sastoji od četiri etaže. U prizemlju kuće su smještene dvije garaže, strojarnica....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Zelenka, 307.000 €, 84,00 m2 cca 3660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prijava Početna/ Prodaja/ Makarska Zelenka Dvoetazni Penthouse U Novogradnji S Garazom U izgradnji ?????????????? Makarska, Zelenka - Dvoetažni penthouse u novogradnji s garažom Splitsko-dalmatinska, Makarska, Makarska 307,000 € Spavaće sobe 2 Kupaonice 1 Površina 100m² Ključne informacije....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 369.900 €, 117,00 m2 cca 3160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Priroda je ponekad jako naklonjena, rijetko koji grad na obali ima privilegij da se poput Makarske ugnijezdi ispod sivog masiva Biokova čiji kameni kraci poniru u kristalno čisto more. Pješčane plaže, borove šume, kilometarske šetnice, priroda čista i nepatvorena, kao vrijedan dodatak....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 1.550.000 €, 400,00 m2 cca 3880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Luksuzna kuća s bazenom, smještena na predivnoj lokaciji podno Biokova s panoramskim pogledom na more. Proteže se na tri etaže ukupne stambene površine 400 m2, na parceli veličine 515 m2. Ova nekretnina nalazi se u mirnom djelu mjesta te budućim vlasnicima nudi oazu mira s veličanstvenim....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine makarska prodaja najnovije (23)
  • nekretnine makarska prodaja 60 m2 (179)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com

Vodnjan