• GoHome Professional
nekretnine makarska prodaja 60 m2 2.kat što manje - GoHome
  • nekretnine makarska prodaja 60 m2 2.kat što manje - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine makarska prodaja 60 m2 2.kat što manje

  • Za upit "nekretnine makarska prodaja 60 m2 2.kat što manje" pronađeno 8 nekretnina - prosječna cijena 3.967 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosječna cijena)
    • do 420000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • bazen
    • lođa
    • 3.kat
    • ekskluzivan
    • balkon
  • Slike

Pretraženo 466 409 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, MAKARSKA, 250.000 €, 54,77 m2 cca 4570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je dvosoban stan smješen na drugom katu stambene zgrade na odličnoj lokaciji u istočnom dijelu grada. Stan je ukupne površine 54,77m2, a sastoji se od hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice, dnevnog boravka s blagovaonicom, kuhinje i lođe. Stan je potpuno opremljen i namješten....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 186.000 €, 55,00 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.07.2025.,

www.broker.hr

Prodaju se moderni apartmani u kompleksu od tri stambene zgrade, blizu mora u mjestu Makarska. Udaljeni su samo nekoliko minuta hoda od centra mjesta i svih sadržaja koji ga čine atraktivnim mjestom. Stanovi su južne orijentacije i nalaze se u stambenoj zgradi od ukupno 5 etaža s....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 225.541 € na 236.500 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, MAKARSKA, 236.500 €, 55,00 m2 cca 4300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.01.2026 - 225.541 €
18.04.2026 - 236.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.01.2026.,

www.broker.hr

Na prodaju je apartman s prekrasnim pogledom na more, smješten na drugom katu moderne novogradnje u Tučepima. Ukupne neto površine 55,01 m², apartman se sastoji od kuhinje, dnevnog boravka, blagovaonice, dvije spavaće sobe, kupaonice i balkona. Prostorije su suvremeno uređene, s pažljivo....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine makarska prodaja 60 m2 2.kat što manje'
186.000 €
208.600 €
208.600 €
 
+5%

Promjena cijene sa 225.541 € na 236.500 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 236.500 €, 55,00 m2 cca 4300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.03.2026 - 225.541 €
15.05.2026 - 236.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je apartman s prekrasnim pogledom na more, smješten na drugom katu moderne novogradnje u Tučepima. Ukupne neto površine 55,01 m, apartman se sastoji od kuhinje, dnevnog boravka, blagovaonice, dvije spavaće sobe, kupaonice i balkona. Prostorije su suvremeno uređene, s pažljivo....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 365.700 €, 56,27 m2 cca 6500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Luksuzan stan na privilegiranoj lokaciji u Makarskoj ? samo 2 minute pješke od plaže! Prodaje se vrhunski stan u atraktivnoj novogradnji, smješten na jednoj od najboljih lokacija u Makarskoj, svega 2 minute hoda do plaže! Zgrada je u završnoj fazi gradnje te je spremna za tehnički....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 209.000 €, 65,00 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Posredujemo pri prodaji stana S4, 2.kat, neto površine 64,28 m2. Osim dnevnog boravka koji s kuhinjom i blagovaonicom čini jednu cjelinu imamo dvije spavaće sobe, kupaonicu, lođu . Uz stan je ostava i vanjski parking bez dodatne naplate. Urbana vila sa svega 6 stambenih jedinica se....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Centar, 229.806 €, 65,00 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo pri prodaji dvosobnog stana u novogradnji koji se nalazi na drugom katu zgrade u prekrasnoj Makarskoj.Stan se sastoji od open space prostora površine 22,12m2 s izlazom na loggiu 9,87m2, dvije spavaće sobe površina 12,25m2 i 13,43m2 koja također ima izlaz na natkrivenu....