• GoHome Professional
nekretnine makarska prodaja 60 m2 što jeftinije 2. - GoHome
  • nekretnine makarska prodaja 60 m2 što jeftinije 2. - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine makarska prodaja 60 m2 što jeftinije 2.kat

  • Za upit "nekretnine makarska prodaja 60 m2 što jeftinije 2.kat" pronađeno 8 nekretnina - prosječna cijena 3.967 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosječna cijena)
    • do 420000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 4.kat
    • suteren
    • balkon
    • novogradnja
    • 3.kat
  • Slike

Pretraženo 466 409 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, MAKARSKA, 186.000 €, 55,00 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.07.2025.,

www.broker.hr

Prodaju se moderni apartmani u kompleksu od tri stambene zgrade, blizu mora u mjestu Makarska. Udaljeni su samo nekoliko minuta hoda od centra mjesta i svih sadržaja koji ga čine atraktivnim mjestom. Stanovi su južne orijentacije i nalaze se u stambenoj zgradi od ukupno 5 etaža s....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 202.600 € na 208.600 € - 28.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 208.600 €, 59,60 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.02.2026 - 202.600 €
28.02.2026 - 208.600 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2024.,

www.njuskalo.hr

Jednosoban, komforan stan na 2. katu, ukupne korisne površine 58,3 m2. Sastoji se od spavaće sobe, dnevnog boravka i kuhinje s blagovaonicom, kupaonice, hodnika i loggie. Stanu pripada i ostava u podrumu, te vanjsko parkirno mjesto. Ukupna površina iznosi 58,3 m2, od čega zatvorene....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 202.600 € na 208.600 € - 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 208.600 €, 59,60 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.02.2026 - 202.600 €
25.02.2026 - 208.600 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.06.2024.,

www.njuskalo.hr

Komforan jednosoban stan na 2. katu novogradnje ukupne korisne površine 58,3 m2 s pogledom na more. Sastoji se od spavaće sobe, dnevnog boravka i kuhinje s blagovaonicom, kupaonice, hodnika i loggie. Stanu pripada i ostava u podrumu, te vanjsko parkirno mjesto. Ukupna površina iznosi....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine makarska prodaja 60 m2 što jeftinije 2.kat'
186.000 €
229.806 €
236.500 €
  Stan, MAKARSKA, 209.000 €, 65,00 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Posredujemo pri prodaji stana S4, 2.kat, neto površine 64,28 m2. Osim dnevnog boravka koji s kuhinjom i blagovaonicom čini jednu cjelinu imamo dvije spavaće sobe, kupaonicu, lođu . Uz stan je ostava i vanjski parking bez dodatne naplate. Urbana vila sa svega 6 stambenih jedinica se....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 225.541 € na 236.500 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, MAKARSKA, 236.500 €, 55,00 m2 cca 4300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.01.2026 - 225.541 €
18.04.2026 - 236.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.01.2026.,

www.broker.hr

Na prodaju je apartman s prekrasnim pogledom na more, smješten na drugom katu moderne novogradnje u Tučepima. Ukupne neto površine 55,01 m², apartman se sastoji od kuhinje, dnevnog boravka, blagovaonice, dvije spavaće sobe, kupaonice i balkona. Prostorije su suvremeno uređene, s pažljivo....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 250.000 €, 54,77 m2 cca 4570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je dvosoban stan smješen na drugom katu stambene zgrade na odličnoj lokaciji u istočnom dijelu grada. Stan je ukupne površine 54,77m2, a sastoji se od hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice, dnevnog boravka s blagovaonicom, kuhinje i lođe. Stan je potpuno opremljen i namješten....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 365.700 €, 56,27 m2 cca 6500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Luksuzan stan na privilegiranoj lokaciji u Makarskoj ? samo 2 minute pješke od plaže! Prodaje se vrhunski stan u atraktivnoj novogradnji, smješten na jednoj od najboljih lokacija u Makarskoj, svega 2 minute hoda do plaže! Zgrada je u završnoj fazi gradnje te je spremna za tehnički....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.

www.smart-invest.hr
Seget Vranjica, zelena zona

komforan trosoban stan 129 m2 (109m2+20m2 lođa) na drugom, zadnjem katu u novogradnji sa panoramskim pogledom na more i otoke.

www.ekspert-nekretnine.com

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 9)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan