• GoHome Professional
nekretnine makarska prodaja 60 m2 što jeftinije - GoHome
  • nekretnine makarska prodaja 60 m2 što jeftinije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine makarska prodaja 60 m2 što jeftinije

  • Za upit "nekretnine makarska prodaja 60 m2 što jeftinije" pronađeno 93 nekretnina - prosječna cijena 4.262 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 330000 eura
    • do 410000 eura (prosječna cijena)
    • do 490000 eura
    • do 4100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, MAKARSKA, 328.072 €, 62,00 m2 cca 5290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Stanovi u izgradnji - Makarska - Stil i kvaliteta u svakom detalju Na atraktivnoj lokaciji, novo naselje uskoro dobiva svoju treću u nizu zgradu u Makarskoj. Provedbu i realizaciju objekata radi renomirana tvrtka iza koje stoji puno uspješnih projekata. Provedba novog naselja već....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 328.900 €, 63,00 m2 cca 5220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Useljivi stanovi u novogradnji - Makarska - spoj moderne arhitekture i vrhunskih materijala U srcu Makarske rivijere, na atraktivnoj lokaciji, nalazi se stan izgrađen prema najvišim standardima koji će zadovoljiti i najzahtjevnije kupce. Stan B16 koji je useljiv i dostupan odmah,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 329.784 €, 63,00 m2 cca 5240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji izvrsnog, dosta prostranog i iznimno kvalitetno izgrađenog stana na atraktivnoj lokaciji u neposrednoj blizini centra Makarske. Korisna površina stana je 63,42m2 i nalazi se na četvrtom katu. Stan nudi ulazni prostor, dvije spavaće sobe, kupaonicu, veliki dnevni....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 330.000 €, 60,00 m2 cca 5500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se luksuzno opremljen trosoban stan površine 60m² + Terasa 50m². Stan se sastoji od hodnika, dvi spavace sobe sa dvije kupaonice i WC-om, kuhinjom i blagovaonicom te dnevni boravak iz koje se izlazi na terasu na top lokaciji, udaljen svega par minuta hoda od rive i mora. Stan....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 330.356 €, 63,00 m2 cca 5240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Useljivi stanovi u novogradnji - Makarska - spoj moderne arhitekture i vrhunskih materijala U srcu Makarske rivijere, na atraktivnoj lokaciji, nalazi se stan izgrađen prema najvišim standardima koji će zadovoljiti i najzahtjevnije kupce. Stan B12 koji je useljiv i dostupan odmah,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 337.600 €, 56,27 m2 cca 6000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Luksuzan stan na privilegiranoj lokaciji u Makarskoj ? samo 2 minute pješke od plaže! Prodaje se vrhunski stan u atraktivnoj novogradnji, smješten na jednoj od najboljih lokacija u Makarskoj, svega 2 minute hoda do plaže! Zgrada je u završnoj fazi gradnje te je spremna za tehnički....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 338.000 €, 64,00 m2 cca 5280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Makarska, trosoban stan od 64 m2 koji se nalazi na 700 m od mora s krasnim pogledom na more.Stan se nalazi na trećem katu zgrade koja ima ugrađen lift, na odličnoj lokaciji u naseljenom dijelu grada Makarske. Od plaže je udaljen 700 metara, a prometna povezanost je izvrsna, na zapadnom....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 365.700 €, 56,27 m2 cca 6500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Na upit, 64,25 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.09.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Jednosoban stan s balkonom i garažom ? mirna oaza u Makarskoj Zamislite jutra uz kavu na natkrivenom balkonu, dok vas budi miris mora i cvrkut ptica. Ovaj jednosoban stan na prvom katu šarmantne kuće u Makarskoj savršena je prilika za sve koji žele svoj kutak mira, a opet blizinu....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 85-93 (od ukupno 94)

<< <1 2 3> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan