• GoHome Professional
nekretnine makarska prodaja 1.kat moderan 70 m2 - GoHome
  • nekretnine makarska prodaja 1.kat moderan 70 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine makarska prodaja 1.kat moderan 70 m2

  • Za upit "nekretnine makarska prodaja 1.kat moderan 70 m2" pronađeno 9 nekretnina - prosječna cijena 3.776 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 360000 eura (prosječna cijena)
    • do 430000 eura
    • do 3600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, MAKARSKA, 206.000 €, 67,00 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se moderan i funkcionalan stan površine 67 m², smješten na 1. katu stambene zgrade u mirnom dijelu Makarske. Osnovne karakteristike: * 2-sobni stan * 67 m² stambene površine * 1. kat * Južna orijentacija (puno prirodnog svjetla) * Balkon * Potpuno namješten * Zaseban ulaz....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 350.000 €, 73,00 m2 cca 4800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Na izuzetno atraktivnoj lokaciji, svega nekoliko metara od mora, nalazi se ovaj moderno dizajniran stan površine 72,89 m savršen izbor za one koji traže spoj komfora, kvalitete i pogleda na more i otoke. Smješten na prvom katu manje stambene zgrade s ukupno devet stanova, ovaj apartman....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 350.000 €, 73,00 m2 cca 4800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine makarska prodaja 1.kat moderan 70 m2'
254.296 €
254.296 €
238.212 €
 
+2%

Promjena cijene sa 370.755 € na 377.817 € - 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 377.817 €, 70,62 m2 cca 5350 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.02.2026 - 370.755 €
25.02.2026 - 377.817 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

DVOSOBAN STAN S POGLEDOM NA MORE ? CENTAR MAKARSKE Na prodaju je dvosoban stan na prvom katu nove moderne zgrade, smještene u strogoj jezgri Makarske, južne orijentacije, s pogledom na more ? savršeno mjesto za udoban, kvalitetan i miran život u srcu grada. Stan je pažljivo projektiran....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 236.000 €, 71,00 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Makarska ? Veliko Brdo | Novogradnja ? Dvosoban stan 71 m² (1. kat) Na prodaju je stan S2 u novogradnji smještenoj u mirnom dijelu Makarske, naselje Veliko Brdo. Stan se nalazi na 1. katu zgrade koja se sastoji od podruma, prizemlja i tri kata, a ukupno ima šest stambenih jedinica....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 228.000 €, 72,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju moderan i funkcionalan stan u novogradnji u Makarskoj, smješten u traženoj ulici Mate Vladića, u mirnoj i urbanoj zoni iznad glavne gradske plaže. Ova lokacija sve je više prepoznata kao idealan izbor za kvalitetan život tijekom cijele godine, zahvaljujući kombinaciji mira,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 238.212 €, 66,00 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Moderan kompleks koji donosi dašak svježine i originalnih arhitektonskih rješenja u svijet nekretnina u Makarskoj. Sastoji se od 3 luksuzne zgrade s ukupno 120 stambenih jedinica (40 stanova po zgradi) i 144 garažna parking mjesta. Osim toga, sadrži 2 vanjska bazena, jacuzzi bazene....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Na upit, 76,96 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Ekskluzivni stambeni projekt u Makarskoj U ponudi je prostrani dvosobni stan površine 76,96 m², smješten na prvom katu moderne stambene zgrade. Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom otvorenog tipa, dvije udobne spavaće sobe, hodnika, dvije kupaonice te natkrivene....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 8)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more