• GoHome Professional
nekretnine makarska prodaja 1.kat luksuzan - GoHome
  • nekretnine makarska prodaja 1.kat luksuzan - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine makarska prodaja 1.kat luksuzan

  • Za upit "nekretnine makarska prodaja 1.kat luksuzan" pronađeno 14 nekretnina - prosječna cijena 4.661 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 360000 eura
    • do 460000 eura (prosječna cijena)
    • do 550000 eura
    • do 4600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, MAKARSKA, 376.700 €, 81,00 m2 cca 4650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.09.2025.,

www.indomio.hr

Makarska, trosoban stan južne orijentacije na prvom katu luksuzne novogradnje s čistim pogledom na more, čiji se završetak očekuje već krajem ove godine.Neto korisna površina stana iznosi 81,89 m², dok je površina zatvorenog prostora 71,06 m². Raspored ovog stana uključuje tri spavaće....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 868.034 €, 228,00 m2 cca 3810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se novi luksuzan stan s privatnim bazenom i prekrasnim pogledom na more iznad centra Makarske. Stan je u gradnji, ima ukupnu površine od 228,43 m2, a proteže se na podrum, prizemlje i prvi kat urbane ville s ukupno dva stana. Podrum se sastoji od fitness prostorije, strojarnice....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 502.258 €, 93,00 m2 cca 5400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Otkrijte ekskluzivni trosoban stan u Makarskoj, dio nove gradnje s završetkom 2026. godine. Smješten na prvom katu, ovaj dom od 93.88 m2 spaja modernu arhitekturu i vrhunsku kvalitetu. Južna orijentacija osigurava obilje sunca i spektakularan pogled na Jadransko more. Lokacija je....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine makarska prodaja 1.kat luksuzan'
610.926 €
238.212 €
276.360 €
  Stan, MAKARSKA, 407.600 €, 67,00 m2 cca 6080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Luksuzan stan na privilegiranoj lokaciji u Makarskoj samo 2 minute pješke od plaže! Prodaje se vrhunski stan u atraktivnoj novogradnji, smješten na jednoj od najboljih lokacija u Makarskoj, svega 2 minute hoda do plaže! Zgrada je u završnoj fazi gradnje te je spremna za tehnički pregled....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 271.543 €, 73,00 m2 cca 3720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Otkrijte ekskluzivan jednosoban stan u novogradnji u srcu Makarske, idealan za luksuzan život uz more. Smješten na prvom katu, 73.39 m2, nudi spektakularan, neometan pogled na Jadransko more. Uživajte u mediteranskom ambijentu s vlastitog balkona, savršenog za opuštanje uz zalaske....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 400.000 €, 82,00 m2 cca 4880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se trosoban stan u luksuznom komplexu sa 2 bazena i 2 jacuzzia sa dosta zelenila u okviru objekta. Stan je površine 82m2. 3 spavaće sobe. Pogled na na more. Prvi kat. namješteno. Keramika prve klase, visokokvalitetan parket, aluminijski otvori troslojni. Vlasništvo uredno.....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 447.600 €, 74,60 m2 cca 6000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Luksuzan stan na privilegiranoj lokaciji u Makarskoj ? samo 2 minute pješke od plaže! Prodaje se vrhunski stan u atraktivnoj novogradnji, smješten na jednoj od najboljih lokacija u Makarskoj, svega 2 minute hoda do plaže! Zgrada je u završnoj fazi gradnje te je spremna za tehnički....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 337.600 €, 56,27 m2 cca 6000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 238.212 €, 66,00 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

U prekrasnoj Makarskoj okruženom kristalno čistim morem, smještenom podno planine Biokovo smjestio se dvosoban stan na prvom katu stambene zgrade u luksuznom kompleksu u izgradnji. Stan je površine 66,17 m2. Sastoji se od: hodnika, kupaonice, WC-a, open space dnevnog boravka s kuhinjom....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Centar, 502.258 €, 93,88 m2 cca 5350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

TROSOBAN STAN S POGLEDOM NA MORE ? CENTAR MAKARSKE Na prodaju je trosoban stan na prvom katu nove moderne zgrade, smještene u strogoj jezgri Makarske, južne orijentacije, s otvorenim pogledom na more ? savršeno mjesto za udoban, kvalitetan i miran život u srcu grada. Stan je pažljivo....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 187.124 €, 45,64 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Moderni jednosobni stan u Makarskoj ? 45,64 m², novogradnja Prodaje se svijetao i funkcionalan jednosobni stan površine 45,64 m², smješten na prvom katu novogradnje, s idealnom jugoistočnom orijentacijom. Stan je spreman za useljenje i nudi savršenu kombinaciju udobnosti, modernog....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 149.331 €, 38,29 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Investitor je firma te je kupac oslobođen plaćanja poreza na promet nekretnina. Započela je izgradnja modernog i luksuznog dvojnog objekta sa liftom na odličnoj lokaciji, nedaleko od centra sa prekrasnim pogledom na more koji se nemože zakloniti. Zgrada se sastoji od više etaža (podruma....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 11)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com

Vodnjan