• GoHome Professional
nekretnine makarska prodaja 1.kat lift do 3500 eur - GoHome
  • nekretnine makarska prodaja 1.kat lift do 3500 eur - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine makarska prodaja 1.kat lift do 3500 eura/m2

  • Za upit "nekretnine makarska prodaja 1.kat lift do 3500 eura/m2" pronađeno 13 nekretnina - prosječna cijena 3.452 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • 3300 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3600 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 340000 eura
  • Slike

Pretraženo 467 139 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, MAKARSKA, 219.747 €, 66,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji dvosobnih stanova u novogradnji s liftom koja se nalazi u mirnom kvartu sa svim sadržajima (škola, trgovine, ambulante, vrtić i sl.) nadohvat ruke u zapadnom dijelu Makarske. Stambena zgrada se sastoji od 5 etaža: suterena u kojem su garažna parkirna mjesta i....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 236.000 €, 71,00 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Makarska ? Veliko Brdo | Novogradnja ? Dvosoban stan 71 m² (1. kat) Na prodaju je stan S2 u novogradnji smještenoj u mirnom dijelu Makarske, naselje Veliko Brdo. Stan se nalazi na 1. katu zgrade koja se sastoji od podruma, prizemlja i tri kata, a ukupno ima šest stambenih jedinica....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 183.500 €, 52,95 m2 cca 3470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2025.,

www.eurovilla.hr

Makarska, Stan S3- novogradnja, jednosoban komforan prekrasan stan neto površine 52.95 m2., položen na prvom katu stambene zgrade s liftom.Orijentacija jug-zapad. Sastoji se od ulaznog hodnika, jedne spavaće sobe, jedne kupaonice, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice otvorenog....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine makarska prodaja 1.kat lift do 3500 eura/m2'
228.000 €
228.000 €
266.280 €
  Stan, MAKARSKA, Zelenka, 307.000 €, 87,69 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Dvosoban stan smješten je na prvom katu u novoj zgradi na atraktivnoj lokaciji u Makarskoj. Nalazi se u modernoj novogradnji s liftom i idealan je za parove, manje obitelji ili kao investicija za turistički najam. Stan ima ukupnu neto površinu od 88 m², a sastoji se od dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 195.534 €, 57,00 m2 cca 3430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.crozilla.com

Stan 1S, 57,51 m s balkonom i pogledom na more Makarska Na povišenoj lokaciji, u mirnom i obiteljskom dijelu Makarske, smješten je stan ukupne površine 57,51 m, koji se nalazi na prvom katu moderne stambene zgrade s liftom. Položaj stana osigurava otvorenost prostora, obilje prirodnog....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 195.534 €, 57,51 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Stan 1S, 57,51 m² na povišenom položaju s pogledom, Makarska Stan 1S, 57,51 m² s balkonom i pogledom na more ? Makarska Na povišenoj lokaciji, u mirnom i obiteljskom dijelu Makarske, smješten je stan ukupne površine 57,51 m², koji se nalazi na prvom katu moderne stambene zgrade s....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 227.424 €, 71,07 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju su dvosobni stanovi smješteni u manjem stambenom objektu sa liftom koji je u završnoj fazi gradnje u zapadnom dijelu grada sa pogledom na more. Raspoloživi su DVOSOBNI STANOVI površine 87m2 i 71m2 dostupni na visokom prizemlju, prvom i trećem katu, a sastoje se od hodnika,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 380.000 €, 103,00 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Trosoban stan S4 smješten je na 1.katu (predzadnja etaža) novogradnje. Stan se sastoji od; tri spavaće sobe, dnevnog boravka s blagovaonicom i kuhinjom, dvije kupaonice, hodnika i lođe s pogledom na more. Ukupna neto površina stana iznosi 103 m2. Uz stan ostava i vanjsko parkirno....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 271.543 €, 73,39 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Otkrijte ekskluzivan jednosoban stan u novogradnji u srcu Makarske, idealan za luksuzan život uz more. Smješten na prvom katu, 73.39 m2, nudi spektakularan, neometan pogled na Jadransko more. Uživajte u mediteranskom ambijentu s vlastitog balkona, savršenog za opuštanje uz zalaske....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 260.000 €, 70,00 m2 cca 3710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Stan na 1.katu zgrade s liftom. Stambena zgrada sastoji se od suterena u kojem se nalazi 5 garažnih mjesta, prizemlja i 3 kata povezanih liftom i stubištem s ukupno 8 dvosobnih stambenih jedinica te 4 ostave. Stan S3 ima neto kvadraturu od 69,90 m2, sastoji se od hodnika, dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 286.590 €, 75,00 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

U Makarskoj, u zapadnom djelu grada, predio "Zelenka" započeta je izgradnja manje stambene jedinice sa samo 6 stanova. Zgrada će imati lift, svaki stan će biti klimatiziran, sa led rasvjetom, a kupci mogu birati keramiku kao i rasvjetu. Udaljenost od plaže je cca.500m, a useljenje....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.

www.smart-invest.hr
Seget Vranjica, zelena zona

komforan trosoban stan 129 m2 (109m2+20m2 lođa) na drugom, zadnjem katu u novogradnji sa panoramskim pogledom na more i otoke.

www.ekspert-nekretnine.com

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 7)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr