• GoHome Professional
nekretnine makarska prodaja 1.kat lift barem 70 m2 - GoHome
  • nekretnine makarska prodaja 1.kat lift barem 70 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine makarska prodaja 1.kat lift barem 70 m2 Najnovije

  • Za upit "nekretnine makarska prodaja 1.kat lift barem 70 m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 467 139 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, MAKARSKA, 350.000 €, 73,00 m2 cca 4800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Na izuzetno atraktivnoj lokaciji, svega nekoliko metara od mora, nalazi se ovaj moderno dizajniran stan površine 72,89 m savršen izbor za one koji traže spoj komfora, kvalitete i pogleda na more i otoke. Smješten na prvom katu manje stambene zgrade s ukupno devet stanova, ovaj apartman....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 271.543 €, 73,00 m2 cca 3720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Otkrijte ekskluzivan jednosoban stan u novogradnji u srcu Makarske, idealan za luksuzan život uz more. Smješten na prvom katu, 73.39 m2, nudi spektakularan, neometan pogled na Jadransko more. Uživajte u mediteranskom ambijentu s vlastitog balkona, savršenog za opuštanje uz zalaske....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 266.280 €, 78,00 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2025.,

www.indomio.hr

Makarska, Stan S4- novogradnja, komforan dvosoban prekrasan stan neto površine 78.19 m2., položen na prvom katu stambene zgrade s liftom.Orijentacija jug-istok-sjever. Sastoji se od ulaznog hodnika, dvije spavaće sobe, dvije kupaonice, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice otvorenog....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 350.000 €, 73,00 m2 cca 4800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 260.000 €, 70,00 m2 cca 3710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Stan na 1.katu zgrade s liftom. Stambena zgrada sastoji se od suterena u kojem se nalazi 5 garažnih mjesta, prizemlja i 3 kata povezanih liftom i stubištem s ukupno 8 dvosobnih stambenih jedinica te 4 ostave. Stan S3 ima neto kvadraturu od 69,90 m2, sastoji se od hodnika, dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 236.000 €, 71,00 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Makarska ? Veliko Brdo | Novogradnja ? Dvosoban stan 71 m² (1. kat) Na prodaju je stan S2 u novogradnji smještenoj u mirnom dijelu Makarske, naselje Veliko Brdo. Stan se nalazi na 1. katu zgrade koja se sastoji od podruma, prizemlja i tri kata, a ukupno ima šest stambenih jedinica....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 227.424 €, 71,07 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju su dvosobni stanovi smješteni u manjem stambenom objektu sa liftom koji je u završnoj fazi gradnje u zapadnom dijelu grada sa pogledom na more. Raspoloživi su DVOSOBNI STANOVI površine 87m2 i 71m2 dostupni na visokom prizemlju, prvom i trećem katu, a sastoje se od hodnika,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 228.000 €, 72,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju moderan i funkcionalan stan u novogradnji u Makarskoj, smješten u traženoj ulici Mate Vladića, u mirnoj i urbanoj zoni iznad glavne gradske plaže. Ova lokacija sve je više prepoznata kao idealan izbor za kvalitetan život tijekom cijele godine, zahvaljujući kombinaciji mira,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Centar, Na upit, 67,59 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Investitor je firma Erceg Immobilia stoga kupac ne plaća porez na promet nekretnina. NEMA AGENCIJSKE PROVIZIJE! Na prodaju su dvosobni stanovi smješteni u višestambenoj zgrade sa liftom na odličnoj lokaciji u centralnom dijelu grada. Dostupni su stanovi ukupne površine 67,59m2 smješteni....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Zelenka, 307.000 €, 87,69 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Dvosoban stan smješten je na prvom katu u novoj zgradi na atraktivnoj lokaciji u Makarskoj. Nalazi se u modernoj novogradnji s liftom i idealan je za parove, manje obitelji ili kao investicija za turistički najam. Stan ima ukupnu neto površinu od 88 m², a sastoji se od dnevnog boravka....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine makarska prodaja 1.kat lift barem 70 m2 (32)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.

www.smart-invest.hr

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan