• GoHome Professional
nekretnine makarska prodaja 1.kat Najnovije - GoHome
  • nekretnine makarska prodaja 1.kat Najnovije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine makarska prodaja 1.kat Najnovije

  • Za upit "nekretnine makarska prodaja 1.kat najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 466 409 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, MAKARSKA, 610.926 €, 160,00 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se luksuzan stan s prekrasnim panoramskim pogledom na Makarsku i otoke. Stan je u gradnji, ima ukupnu površine od 160,77 m2, a proteže se na drugi i treći kat urbane ville s ukupno dva stana. Prvi kat se sastoji od hodnika, kuhinje, dnevnog boravka i blagovaonice, kupaonice....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 159.000 €, 43,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.indomio.hr

Jednosoban stan s balkonom u Makarskoj Zamislite jutra uz kavu na natkrivenom balkonu, dok vas budi miris mora i cvrkut ptica. Ovaj jednosoban stan na prvom katu šarmantne kuće u Makarskoj savršena je prilika za sve koji žele svoj kutak mira, a opet blizinu svih sadržaja. Stan se....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 183.500 €, 52,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju je jednosobni stan smješten na prvom katu moderne stambene zgrade u izgradnji, u mirnom dijelu Makarske. Zgrada ukupno broji šest stambenih jedinica i opremljena je dizalom, a završetak radova planiran je za proljeće 2026. godine. Stan se odlikuje funkcionalnim rasporedom....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 376.700 €, 81,00 m2 cca 4650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.09.2025.,

www.crozilla.com

Makarska, trosoban stan južne orijentacije na prvom katu luksuzne novogradnje s čistim pogledom na more, čiji se završetak očekuje već krajem ove godine.Neto korisna površina stana iznosi 81,89 m², dok je površina zatvorenog prostora 71,06 m². Raspored ovog stana uključuje tri spavaće....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 215.000 € na 225.000 € - 03.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 225.000 €, 47,37 m2 cca 4750 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.11.2025 - 220.000 €
18.12.2025 - 215.000 €
03.03.2026 - 225.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.simicdom.com

Posredujemo u prodaji vrlo šarmantnog i lijepo uređenog stana na atraktivnoj lokaciji zapadnog dijela grada. Stan je smješten na prvom katu i ima ukupnu korisnu površinu od 47,37m2 (unutarnja korisna površina 42,71m2, uz dodatak natkrivene terase i parkirnog mjesta od još 4,66m2 korisne....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 344.880 €, 72,00 m2 cca 4790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Posredujemo u prodaji upravo završenog stana u novogradnji vrhunske kvalitete koja zajedno sa susjednim zgradama čini jedinstven kompleks s pratećim sadržajima (bazeni, igraonice, bar). Stan je smješten na prvom katu i ima neto površinu od 71,85m2. Sastoji se od dvije spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 502.258 €, 93,00 m2 cca 5400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.02.2026.,

www.crozilla.com

TROSOBAN STAN S POGLEDOM NA MORE CENTAR MAKARSKE Na prodaju je trosoban stan na prvom katu nove moderne zgrade, smještene u strogoj jezgri Makarske, južne orijentacije, s otvorenim pogledom na more savršeno mjesto za udoban, kvalitetan i miran život u srcu grada. Stan je pažljivo....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 344.880 €, 71,85 m2 cca 4800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.11.2025.,

www.simicdom.com

Posredujemo u prodaji upravo završenog stana u novogradnji vrhunske kvalitete koja zajedno sa susjednim zgradama čini jedinstven kompleks s pratećim sadržajima (bazeni, igraonice, bar?). Stan je smješten na prvom katu i ima neto površinu od 71,85m2. Sastoji se od dvije spavaće sobe,....

 
 
 
  Apartman, MAKARSKA, 470.000 €, 287,00 m2 cca 1640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.01.2026.,

www.broker.hr

Ova dvojna obiteljska kuća smještena je u mirnom naselju, okružena borovom šumom, na samo tri minute autom od plaže. Kuća ima stambenu površinu od 287 m², dok površina zemljišta iznosi 147 m². Zemljište je ograđeno, što jamči potpunu privatnost i mir. Smještena je u borovoj šumi s....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 407.600 €, 67,00 m2 cca 6080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Luksuzan stan na privilegiranoj lokaciji u Makarskoj samo 2 minute pješke od plaže! Prodaje se vrhunski stan u atraktivnoj novogradnji, smješten na jednoj od najboljih lokacija u Makarskoj, svega 2 minute hoda do plaže! Zgrada je u završnoj fazi gradnje te je spremna za tehnički pregled....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine makarska prodaja 1.kat (213)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.

www.smart-invest.hr
Seget Vranjica, zelena zona

komforan trosoban stan 129 m2 (109m2+20m2 lođa) na drugom, zadnjem katu u novogradnji sa panoramskim pogledom na more i otoke.