• GoHome Professional
nekretnine makarska prodaja što manje Najnovije - GoHome
  • nekretnine makarska prodaja što manje Najnovije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine makarska prodaja što manje Najnovije

  • Za upit "nekretnine makarska prodaja što manje najnovije" pronađeno 19 nekretnina - prosječna cijena 3.660 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 200 m2
    • do 250 m2
    • 250 m2 (prosječna površina)
    • barem 250 m2
    • 300 m2
  •  Po cijeni
    • do 300000 eura
    • do 380000 eura (prosječna cijena)
    • do 450000 eura
    • do 3800 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • vrt
    • dvorište
    • opremljen
    • terasa
    • 4.kat
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, MAKARSKA, Centar, Na upit, 2463,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.euro-immobilien.hr

PRILIKA!!! Građevinsko zemljište iznad centra Makarske, površine 2463 m2, s kojega se pruža prekrasan nesmetani pogled na more, otoke i grad Makarsku. Po prostornom planu općine Makarska zemljište se nalazi u izgrađenom dijelu građevinskog područja naselja (tamno žuta zona - interpolacija)....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Centar, 161.320 €, 40,00 m2 cca 4030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

U istočnom dijelu grada u izgradnji je manji kompleks od tri zgrade smješten na atraktivnoj lokaciji na svega nekoliko minuta hoda od centra grada i rive. Zgrade se sastoje od suterena sa parking prostorima, prizemlja i tri kata, pomno su projektirane vodeći računa o funkcionalnosti....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 300.000 €, 46,00 m2 cca 6520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.realestatecroatia.com

STAN U CENTRU MAKARSKE U ponudi je dvosoban stan površine 46 m², smješten u samom srcu Makarske, na iznimno traženoj i rijetkoj lokaciji. Stan se nalazi u neposrednoj blizini svih ključnih sadržaja ? trgovina, restorana, kafića, škole, banke, kao i šetnice i plaže, koje su udaljene....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine makarska prodaja što manje najnovije'
234.300 €
307.000 €
348.000 €
  Stan, MAKARSKA, Centar, 307.000 €, 68,00 m2 cca 4520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Ovaj prekrasan stan sa dvije spavace sobe se nalazi u centru Makarske. Povrsine je 66m2. Nalazi se na drugom katu nove moderne zgrade sa video nadzorom. Svaka prostorija je klimatizirana. Zgrada ima lift koji vodi direktno u stan. Zanimljivost ovog stana je sto ima i zaseban ulaz....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 275.900 €, 69,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Priroda je ponekad jako naklonjena, rijetko koji grad na obali ima privilegij da se poput Makarske ugnijezdi ispod sivog masiva Biokova čiji kameni kraci poniru u kristalno čisto more. Pješčane plaže, borove šume, kilometarske šetnice, priroda čista i nepatvorena, kao vrijedan dodatak....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 269.158 €, 88,00 m2 cca 3060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

U zapadnom dijelu Makarske smjestila se elegantna novogradnja sa tri kata i prizemljem u kojem u ponudi imamo trosoban stan sa vrtom. Suvremeno i funkcionalno dizajnirana zgrada, sa prostranim dnevnim boravcima, udobnim spavaćim sobama, elegantnim kupaonama, te prostranim terasama,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Centar, 480.000 €, 108,00 m2 cca 4440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Stan u centru Makarske s bazenom ? spoj luksuza, udobnosti i vrhunske lokacije 480.000€ Prodaje se atraktivan i moderno uređen stan u samom centru Makarske, udaljen svega nekoliko minuta lagane šetnje od rive i mora. Ova nekretnina predstavlja idealan izbor za miran obiteljski život,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 369.900 €, 117,00 m2 cca 3160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 610.000 €, 160,00 m2 cca 3810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

U zapadnom dijelu Makarske na mirnoj lokaciji sa prekrasnim pogledom prodaje se moderna vila sa bazenom. Vila se prostire na dvije etaže ukupne površine 160 m2, na parceli od 200 m2, izgrađena je 2017. Prizemna etaža se sastoji od jedne spavaće sobe sa pripadajućom kupaonom i izlazom....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, Centar, Na upit, 250,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.euro-immobilien.hr

PRILIKA!!! Atraktivna stara kamena kuća s prostranim vrtom u strogom centru Makarske. Kuća je površine 250 m2, a prostire se na dvije etaže i potkrovlje. Veliku prednost ovoj kući daje prostrani vrt/dvorište površine 443 m2 a koje je ujedno građevinsko zemljište (tamno žuta zona)....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 1.100.000 €, 350,00 m2 cca 3140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Na prodaju se nudi ova moderna vila koja se nalazi u kompleksu od četiri identične, novoizgrađene luksuzne vile koje odišu najvišim komforom, modernim interijerima i elegantnim dizajnom, u mjestu Makarska, pored Splita. Svaka vila smještena je na svom zasebnom zemljištu kao samostalna....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 750.000 €, 350,00 m2 cca 2140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Novoizgrađena nekretnina s bazenom smještena u prekrasnom okruženju netaknute prirode, na 20km udaljenosti od prekrasnih plaža Baške Vode i Makarske. Vila stambene površine 350m2 je izgrađena 2020. godine na zemljištu od 4897m2 te se prostire na tri etaže. U prizemlju se nalazi otvoreni....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 1.450.000 €, 380,00 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Na jedinstvenoj lokaciji, na padinama planine Biokovo, svega 4 kilometra od centra Makarske, smještena je moderna novogradnja s predivnim panoramskim pogledom na Jadransko more. Vila se sastoji od tri luksuzne stambene jedinice, pažljivo osmišljene za maksimalnu udobnost i privatnost,....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 1.550.000 €, 400,00 m2 cca 3880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Luksuzna kuća s bazenom, smještena na predivnoj lokaciji podno Biokova s panoramskim pogledom na more. Proteže se na tri etaže ukupne stambene površine 400 m2, na parceli veličine 515 m2. Ova nekretnina nalazi se u mirnom djelu mjesta te budućim vlasnicima nudi oazu mira s veličanstvenim....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 1.980.000 €, 400,00 m2 cca 4950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Atraktivna, novoizgrađena vila smještena u srednjoj Dalmaciji, nedaleko od grada Makarske. Jedinstvena pozicija i sadržaji pružaju luksuz i udobnost dok su otvoreni pogled na more i miris borove šume odlična kombinacija za opuštanje na ovoj mirnoj lokaciji. Vila se sastoji od ukupno....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 1.550.000 €, 467,00 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je kuća za odmor koja se nalazi u blizini mora i ima pogled na more. Izgrađena je na tri etaže. Smještena je na južnoj strani i okružena zelenilom, voćnjacima i cvjetnjacima s kvalitetnim vrtnim namještajem, čime je djelomično zaštićena od pogleda susjeda, a okruženje je....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 2.400.000 €, 780,00 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Novoizgrađena, samostojeća apartmanska kuća s pogledom na more. Smještena je na mirnoj lokaciji, u malom turistički atraktivnom mjestu koje se smjestilo u podnožju planine Biokovo, u blizini Makarske. Kuća se sastoji od četiri etaže. U prizemlju kuće su smještene dvije garaže, strojarnica....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 3.750.000 €, 800,00 m2 cca 4690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

U prodaju se nudi moderna kuća za odmor sa samo 120 metara udaljenosti od mora i nalazi se u Tučepima, u blizini mjesta Makarske i Splita. Pozicionirana je na južnoj strani te odiše najvišom udobnošću i modernim interijerom. Nudi spoj tradicionalnog mediteranskog šarma i komfora uz....