• GoHome Professional
nekretnine lovrečica prodaja balkon do 350000 eura - GoHome
  • nekretnine lovrečica prodaja balkon do 350000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine lovrečica prodaja balkon do 350000 eura

  • Za upit "nekretnine lovrečica prodaja balkon do 350000 eura" pronađeno 17 nekretnina - prosječna cijena 4.653 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • 330000 eura (malo jeftiniji)
    • 360000 eura (malo skuplji)
    • do 4400 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 1.kat
    • 2.kat
    • moderan
    • namješten
    • novogradnja
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, LOVREČICA, 320.000 €, 72,00 m2 cca 4440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Istra, Lovrečica, Umag! Na svega 300m od mora i prekrasnih plaža, smješten na mirnoj lokaciji nalazi se ovaj trosoban stan! Stan je smješten na prvom katu moderne zgrade sa ukupno 4 jedinice. Ukupna površina stambenog prostora je 72 m2, od čega površina stana iznosi 49 m2. Sastoji....

 
 
 
  Stan, LOVREČICA, 358.000 €, 71,00 m2 cca 5040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Istra, Lovrečica, Umag! Na svega 300m od mora i prekrasnih plaža, smješten na mirnoj lokaciji nalazi se ovaj trosoban stan s pogledom na more! Stan je smješten na drugom katu moderne zgrade sa ukupno 4 jedinice. Ukupna površina stambenog prostora je 71 m2, od čega površina stana iznosi....

 
 
 
  Stan, LOVREČICA, 298.000 €, 67,00 m2 cca 4450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Istra, Lovrečica, Umag! Na svega 300m od mora i prekrasnih plaža, smješten na mirnoj lokaciji nalazi se ovaj trosoban stan! Stan je smješten na prvom katu moderne zgrade sa ukupno 4 jedinice. Ukupna površina stambenog prostora je 67 m2, od čega površina stana iznosi 45 m2. Sastoji....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine lovrečica prodaja balkon do 350000 eura'
295.000 €
295.000 €
356.000 €
  Apartman, LOVREČICA, 320.000 €, 72,00 m2 cca 4440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2024.,

www.diamond-realestate.hr

 
 
 
  Apartman, LOVREČICA, 323.000 €, 66,00 m2 cca 4890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.07.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Lovrečica, Umag! Na svega 300m od mora i prekrasnih plaža, smješten na mirnoj lokaciji nalazi se ovaj trosoban stan s pogledom na more! Stan je smješten na prvom katu moderne zgrade sa ukupno 4 jedinice. Ukupna površina stambenog prostora je 66 m2, od čega površina stana iznosi....

 
 
 
  Stan, LOVREČICA, 323.000 €, 66,00 m2 cca 4890 €/m2

 
 
 
  Apartman, LOVREČICA, 320.000 €, 65,00 m2 cca 4920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2024.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Lovrečica, Umag! Na svega 300m od mora i prekrasnih plaža, smješten na mirnoj lokaciji nalazi se ovaj konforan trosoban stan ! Stan je smješten na drugom katu moderne zgrade sa ukupno 4 jedinice. Ukupna površina stambenog prostora je 65 m2, od čega površina stana iznosi 48....

 
 
 
  Stan, LOVREČICA, 320.000 €, 65,00 m2 cca 4920 €/m2

 
 
 
  Apartman, LOVREČICA, 358.000 €, 71,00 m2 cca 5040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2024.,

www.diamond-realestate.hr

 
 
 
  Apartman, LOVREČICA, 298.000 €, 67,00 m2 cca 4450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2024.,

www.diamond-realestate.hr

 
 
 
  Apartman, LOVREČICA, 295.000 €, 70,05 m2 cca 4210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.10.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaje se stan na drugom katu u okolici Umaga neto površine 49,70 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, kupaone, kuhinje s blagovaonom, dnevnog boravka s izlazom na natkribenu terasu i balkon. Stanu pripada spremište u prizemlju zgrade od 7 m2 te dva parkirna mjesta od kojih je jedno....

 
 
 
  Apartman, LOVREČICA, 360.000 €, 72,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2024.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Lovrečica, Umag! Na svega 300m od mora i prekrasnih plaža, smješten na mirnoj lokaciji nalazi se ovaj trosoban stan! Stan je smješten na prvom katu moderne zgrade sa ukupno 4 jedinice. Ukupna površina stambenog prostora je 72m2, od čega površina stana iznosi 49 m2. Sastoji....

 
 
 
  Stan, LOVREČICA, 360.000 €, 72,00 m2 cca 5000 €/m2

 
 
 
  Stan, LOVREČICA, 289.000 €, 67,00 m2 cca 4310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.07.2024.,

www.njuskalo.hr

Moderan stan na drugom katu s pogledom na more u Lovrečici Prodaje se moderan stan na drugom katu s pogledom na more u Lovrečici. Stan ima 67,33 m2 od čega je 49,70m2 neto korisna površina stana dok ostatak kvadrature čine parking, spremište (7,10m2) i natkrivena te nenatkrivena terasa.....

 
 
 
  Stan, LOVREČICA, 260.037 €, 58,00 m2 cca 4480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.02.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser immobilien u ponudi ima luksuznu zgradu u novogradnji - apartman A108 na 1.katu Vaša nova adresa uz more i gradsku promenadu Umag na sjeverozapadu Istarskog poluotoka odiše posebnim šarmom mediteranskog grada, u kraju gdje more i kopno nude pregršt mogućnosti za avanturu, sportski....

 
 
 
  Apartman, LOVREČICA, 260.037 €, 58,00 m2 cca 4480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.02.2026.,

www.crozilla.com