• GoHome Professional
nekretnine lijevo sredičko prodaja do 2200 eura - GoHome
  • nekretnine lijevo sredičko prodaja do 2200 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine lijevo sredičko prodaja do 2200 eura

  • Za upit "nekretnine lijevo sredičko prodaja do 2200 eura" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 2000 eura (malo jeftiniji)
    • 2300 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 465 120 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, LIJEVO SREDIČKO, 110.000 €, 100,00 m2 cca 1100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju imanje s kućom i gospodarskim zgradama ? Lijevo Sredičko, okolica Zagreba Prodaje se imanje površine 2.504 m2 u mirnom dijelu Lijevog Sredičkog (općina Pisarovina), idealno za život, odmor ili pokretanje OPG-a. Odlična lokacija: - 850 m od rijeke Kupe (kupalište) - 25 km....

 
 
 
  Zemljište, LIJEVO SREDIČKO, 17.500 €, 1766,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se poljoprivredno zemljište, uređeno, sa vlastitim pristupom na javnu prometnicu. Zemljište čine dvije katastarske čestice 240/1 te 240/5 k.o Lijevo Sredičko Vlasništvo 1/1 na fizičku osobu (bez tereta). Na pristupnoj cesti se nalaze sljedeća komunalna infrastruktura: struja....

 
 
 
  Zemljište, LIJEVO SREDIČKO, 150.750 €, 10050,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji velikog zemljišta od 10050 m2 u građevnoj zoni, mjesto Lijevo Sredičko, Pisarovina. Smješteno je na sunčanoj strani blage padine koja završava na obali rijeke Kupe. Nije plavno područje. Vrlo je pogodna za poslovne namjene kao što je turizam, ili za npr. starački....

 
 
 
 
-17%

Promjena cijene sa 120.000 € na 99.500 € - 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, LIJEVO SREDIČKO, 99.500 €, 80,00 m2 cca 1240 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.02.2026 - 120.000 €
15.03.2026 - 99.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se lijepa drvena kuća u mirnoj zelenoj oazi u Lijevom Sredičkom, Kuća je smještena na brežuljku iznad rijeke Kupe do čijih plaža se šetnjom stiže za 3 min. Ova nekretnina nudi skladan spoj tradicionalnog šarma i suvremenog komfora, a udaljena je cca 45 min. vožnje od Zagreba....

 
 
 
  Zemljište, LIJEVO SREDIČKO, 15.000 €, 540,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Lijevo Sredičko ? prodaje se drvena vikendica površine 42 m², smještena na zemljištu od 150 čhv, svega 200 metara od rijeke Kupe (naziv ulice - Mirna ulica) Papiri i vlasništvo su uredni. Bez priključaka. Idealna za odmor u prirodi ili kao investicija. Objekt zahtijeva uređenje. Cijena:....

 
 
 
  Kuća, LIJEVO SREDIČKO, 65.000 €, 35,00 m2 cca 1860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Lijevo Sredičko, Zdenac ulica, kuća 40m2 na parceli od 511m2. Prodaje se simpatična kuća u blizini rijeke Kupe, koja može posložiti kao vikendica (pobjegnite od gradske vreve), kuća za odmor (investirajte i iznajmite). Nekretnina se sastoji od: Vrt, okućnica 470m2 Pomoćni objekt 12m2....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine lijevo sredičko prodaja (9)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.