• GoHome Professional
nekretnine letovanić prodaja 1260 m2 - GoHome
  • nekretnine letovanić prodaja 1260 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine letovanić prodaja 1260 m2

  • Za upit "nekretnine letovanić prodaja 1260 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 1200 m2 (malo manji)
    • 1320 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, LETOVANIĆ, 176.000 €, 176,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju kuća ukupne površine 176 m², smještena na prostranoj parceli od 1300 m² u mirnom naselju Letovanić. Kuća se sastoji od dvije etaže: Prizemlje (86 m²) dvije sobe kuhinja kupaonica hodnik Kat tri sobe kuhinja kupaonica hodnik Potkrovlje neuređen prostor koji pruža mogućnost....

 
 
 
 
-12%

Promjena cijene sa 8.650 € na 7.650 € - 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, LETOVANIĆ, 7.650 €, 1050,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.03.2025 - 11.650 €
20.05.2025 - 10.650 €
24.06.2025 - 9.650 €
16.09.2025 - 8.650 €
22.04.2026 - 7.650 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaja zemljišta u Letovaniću ? prilika za investiciju! Prodaje se zemljište površine 1.050 m² u mjestu Letovanić, smješteno u građevinskoj zoni. Parcela ima širinu od 7,70 metara u najširem dijelu te se nalazi samo 600 metara od rijeke Kupe, idealne za ljubitelje prirode, rekreacije....

 
 
 
  Zemljište, LETOVANIĆ, 39.800 €, 5487,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se zemljište površine 5487 m2 uz rijeku Kupu Na atraktivnoj lokaciji u i građevinskoj zoni Letovanića prodaje se zemljište ukupne površine 5487 m2. Zemljište se nalazi neposredno uz rijeku Kupu, pružajući prekrasan pogled i mirno okruženje. Na zemljištu se nalazi stara drvena....

 
 
 
  Zemljište, LETOVANIĆ, 30.000 €, 1568,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u Letovaniću, ukupne površine 1.568 m2, koje se sastoji od dvije spojene čestice. Zemljište se nalazi uz glavnu prometnicu, u izgrađenom dijelu naselja, što ga čini idealnim za gradnju obiteljske kuće ili kuće za odmor. Osnovne informacije: Lokacija:....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate