• GoHome Professional
nekretnine krk prodaja Najnovije - GoHome
  • nekretnine krk prodaja Najnovije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine krk prodaja Najnovije

  • Za upit "nekretnine krk prodaja najnovije" pronađeno 26 nekretnina - prosječna cijena 2.982 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2
    • do 120 m2
    • 120 m2 (prosječna površina)
    • barem 120 m2
    • 140 m2
  •  Po cijeni
    • do 220000 eura
    • do 270000 eura (prosječna cijena)
    • do 330000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, KRK, 220.000 €, 56,00 m2 cca 3930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Na lijepoj lokaciji u Gradu Krk prodaje se lijepo uređen stan u prizemlju stambene zgrade, idealan za miran obiteljski život ili odmor. Stan se nalazi na odličnoj poziciji, svega oko 800 m od centra grada, odnosno 10?15 minuta lagane šetnje do centra i plaže, a dodatnu vrijednost....

 
 
 
  Kuća, KRK, 430.000 €, 64,00 m2 cca 6720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

U gradu Krku, na mirnoj i vrlo traženoj lokaciji, nalazi se moderan apartman smješten u prizemlju nove urbane ville s ukupno četiri stambene jedinice. Nekretnina je udaljena približno 650 metara od mora i plaža te predstavlja odličan izbor za odmor ili cjelogodišnje stanovanje. Apartman....

 
 
 
  Apartman, KRK, 749.000 €, 160,00 m2 cca 4680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Nekretnine Otok Krk, grad Krk - na prodaju je samostojeća kuća smještena na odličnoj lokacaciji u neposrednoj blizini mora i plaže. Kuća ukupne stambene površine 160 m2 raspoređena je na prizemlje i prvi kat. U etaži prizemlja smještena su dva manja studio apartmana i spremište. Na....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine krk prodaja najnovije'
190.000 €
640.000 €
55.000 €
  Kuća, KRK, 183.000 €, 39,00 m2 cca 4690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaje se legalizirana kuća površine 39 m². Objekt je legaliziran i uredno upisan, no kuća trenutno ne postoji na terenu ? ostali su postojeći temelji dimenzija 8,83 m × 5,04 m, na kojima je moguće ponovno izgraditi objekt. Parcela se nalazi na mirnoj lokaciji, idealnoj za odmor,....

 
 
 
  Kuća, KRK, 550.000 €, 107,00 m2 cca 5140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK, ŠOTOVENTO - Samostojeća kuća s bazenom i 700 m2 okućnice Izdvajamo iz ponude! Lijepo uređena samostojeća kuća ukupne površine 107 m2, smještena u mirnom dijelu Šotoventa, na zapadnoj strani otoka Krka, s pogledom na otok Cres. Nekretnina se nalazi u blizini trajektnog pristaništa....

 
 
 
  Apartman, KRK, 985.000 €, 146,00 m2 cca 6750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

U gradu Krku, na atraktivnoj lokaciji udaljenoj približno 650 metara od mora i plaža, smješten je luksuzan penthouse apartman u novoj urbanoj vili s ukupno četiri stambene jedinice. Apartman se nalazi na drugom katu te ima ukupnu stambenu površinu od 146,25 m. Raspored prostora obuhvaća....

 
 
 
  Kuća, KRK, 245.000 €, 71,00 m2 cca 3450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.realestatecroatia.com

U ponudi naše agencije na super atraktivnom sjevernojadranskom području otok Krk, na Kvarneru, prodaje se potpuno uređena turistička dvojna kuća koja pruža savršen ugođaj provođenja godišnjih i vikend odmora. Ova je kuća pozicionirana na mirnoj lokaciji primorskog grada Dobrinj, ne....

 
 
 
  Kuća, KRK, 330.000 €, 120,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Krk - prodaja kuće sa predivnim pogledom na more! Na prodaju prekrasna kuća na otoku Krk, ukupne stambene površine 120 m, smještena na mirnoj lokaciji u neposrednoj blizini plaže, s otvorenim pogledom na more koji oduzima dah. Kuća se nalazi na parceli od 300 m te nudi savršen spoj....

 
 
 
  Stan, KRK, 260.000 €, 47,00 m2 cca 5530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.realestatecroatia.com

Agencija Domino real estate predstavlja Vam apartman u mjestu Punat na samo 100 metara od mora. Apartman se nalazi na 2.katu zgrade i sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka, kuhinje, spavaće sobe, kupaonice i velikog natkrivenog balkona s pogledom na more. Lokacija je izuzetna,....

 
 
 
  Zemljište, KRK, 103.900 €, 19970,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

U zaljevu jugozapadne obale otoka Krka, nalazi se grad Krk, glavno naselje na otoku i jedno od najstarijih naselja u Hrvatskoj. Grad Krk je urbano središte već duže od 3000 godina i ujedno je i kulturni i administrativni centar otoka Krka. Krk će Vas oduševiti nizom fascinantnih kulturnih....

 
 
 
  Zemljište, KRK, 747.000 €, 830,00 m2 cca 900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodajemo zemljište s anoramskim pogledm na more, s dostupnim projektom i građevinskom dozvolom. Parcele imaju nasip i placene komunale Početak izgradnje moguć od 01.10.2023 Udaljenost do mora: 750 m Udaljenost od starog grada: 800 m ID KOD AGENCIJE: Z10412 Nataša Mršić Agent s licencom....

 
 
 
  Kuća, KRK, 890.000 €, 330,00 m2 cca 2700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Krk okolica - mirna lokacija! U ponudi tvrtke Kvarner Imobilije nalazi se prekrasna samostojeća kuća koja se sastoji od dvije odvojene stambene jedinice i dva bazena. Svaka stambena jedinica predstavlja dvoetažni stan koji se sastoji od: u prizemlju ulaznog prostora, kuhinje s blagovaonicom,....

 
 
 
  Zemljište, KRK, 1.104.830 €, 6499,00 m2 cca 170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Okolica grada Krka, prodaje se atraktivno investicijsko zemljište uz more s direktnim izlazom na prirodnu plažu. Površina zemljišta iznosi 6500 m2, a prema prostornom planu nalazi se izvan građevinskog područja, u zoni R3 ? uređena plaža. Zemljište je namijenjeno za sportsko-rekreativne....

 
 
 
  Kuća, KRK, 330.000 €, 120,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Krk - prodaja kuće sa predivnim pogledom na more! Na prodaju prekrasna kuća na otoku Krk, ukupne stambene površine 120 m², smještena na mirnoj lokaciji u neposrednoj blizini plaže, s otvorenim pogledom na more koji oduzima dah. Kuća se nalazi na parceli od 300 m² te nudi savršen spoj....

 
 
 
  Kuća, KRK, 749.000 €, 160,00 m2 cca 4680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Grad Krk, samostojeća kuća na traženoj, izvrsnoj lokaciji! Prodaje se samostojeća kuća na parceli površine 583 m2. Kuća ima površinu cca 160 m2 i sastoji se od prizemlja i kata. U prizemlju su dva manja apartmana od po cca 35 m2, dok je na katu dvosobni stan površine 70 m2. Kuća ima....

 
 
 
  Zemljište, KRK, 985.500 €, 1095,00 m2 cca 900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaje se građevinsko zemljište površine 1095 m2 u mirnom dijelu grada Krka, manje od 10 minuta hoda do plaže, i centra grada. Za parcelu je ishođeno idejno rješenje za stambenu građevinu sa četiri stambene jedinice. Tri trosobna stana smještena u nižim etažama nude moderan open-space....

 
 
 
  Kuća, KRK, 625.000 €, 733,00 m2 cca 850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaje se građevinsko zemljište površine 733 m2 u mirnom dijelu grada Krka, manje od 5 minuta hoda do plaže, i 10 minuta do centra grada. Mogućnosti gradnje Moguća je gradnja tri vrste objekata, ovisno o potrebama investitora: Obiteljska kuća: maksimalni koeficijent izgrađenosti....

 
 
 
  Zemljište, KRK, 390.000 €, 11250,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Na prodaju je veliki poljoprivredni teren uz samo more. Za dodatne informacije kontaktirajte: MARINA POLONIJO 00385 98 329 462 marina.polonijo@dogma-nekretnine.com ID KOD AGENCIJE: Z10154 Marina Polonijo Agent s licencom Mob: 098/329-462 Tel: 051/309-092 E-mail: marina.polonijo@dogma-nekretnine.com....

 
 
 
  Kuća, KRK, 349.000 €, 70,00 m2 cca 4990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

U ponudi imamo ovu lijepo uređenu kamenu kuću koja je potpuno renovirana i čeka nove vlasnike! Smještena na zemljištu površine 500 m², ova novoizgrađena kuća u autentičnom mediteranskom stilu nudi mir i privatnost, svega 7 km od mora i svih ključnih sadržaja. Kuća je dvojnica/u nizu....

 
 
 
  Kuća, KRK, 183.000 €, 619,00 m2 cca 300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaje se poljoprivredno zemljište s legaliziranom kućom površine 39 m². Objekt je legaliziran i uredno upisan, no kuća trenutno ne postoji na terenu ? ostali su postojeći temelji dimenzija 8,83 m × 5,04 m, na kojima je moguće ponovno izgraditi objekt. Parcela se nalazi na mirnoj....

 
 
 
  Apartman, KRK, 690.000 €, 106,00 m2 cca 6510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Na atraktivnoj lokaciji u gradu Krku, udaljenoj svega 650 metara od mora i uređenih plaža, smješten je moderan dvoetažni apartman u novoj urbanoj vili s ukupno četiri stambene jedinice. Nekretnina ukupne stambene površine 106 m nudi funkcionalan raspored prostora i ugodan ambijent....

 
 
 
  Kuća, KRK, 840.000 €, 771,00 m2 cca 1090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaje se građevinsko zemljište površine 771 m2 u mirnom dijelu grada Krka, manje od 10 minuta hoda do plaže, i 10 minuta do centra grada. Mogućnosti gradnje Moguća je gradnja tri vrste objekata, ovisno o potrebama investitora: Obiteljska kuća: maksimalni koeficijent izgrađenosti....

 
 
 
  Apartman, KRK, 488.000 €, 100,00 m2 cca 4880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, grad Krk apartman na 1. katu, prvi red do mora! Stan se nalazi u mirnom dijelu, u novoj urbanoj vili sa samo tri apartmana od kojih svaki zauzima cijeli kat. Sastoji se od tri sobe, dnevnog boravka te tri kupaonice. Podovi i lođe su obloženi kamenom, a cjelokupna nekretnina....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-23 (od ukupno 21)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com