• GoHome Professional
nekretnine kladje prodaja 920 m2 - GoHome
  • nekretnine kladje prodaja 920 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine kladje prodaja 920 m2

  • Za upit "nekretnine kladje prodaja 920 m2" pronađeno 2 nekretnina - prosječna cijena 58 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 870 m2 (malo manji)
    • 970 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 4600 eura
    • do 5800 eura (prosječna cijena)
    • do 7000 eura
    • do 58 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, KLADJE, 44.000 €, 850,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište na padini u Kladju, površine 850 metara četvornih, s prekrasnim pogledom na cijeli Samobor i okolne brežuljke. Struja uz parcelu, voda u neposrednoj blizini, sustav gradske odvodnje nije dostupan. Predviđeno za gradnju kuće na obronku, idejni projekt je dostupan....

 
 
 
 
-18%

Promjena cijene sa 79.000 € na 65.000 € - 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, KLADJE, 65.000 €, 1000,00 m2 cca 70 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.01.2026 - 79.000 €
01.03.2026 - 65.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.09.2025.,

www.njuskalo.hr

GS nekretnine vam predstavljaju građevinsko zemljište na prodaju u Kladju, smješteno na mirnoj lokaciji s prekrasnim panoramskim pogledom na okolni krajolik. Ukupna površina zemljišta iznosi 1000 m², pri čemu je jedan dio unutar građevinske zone, dok je drugi, strmiji dio, izvan građevinskog....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-2 (od ukupno 2)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr