• GoHome Professional
nekretnine karlovac prodaja do 250 m2 do 210000 eu - GoHome
  • nekretnine karlovac prodaja do 250 m2 do 210000 eu - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine karlovac prodaja do 250 m2 do 210000 eura prizemlje

  • Za upit "nekretnine karlovac prodaja do 250 m2 do 210000 eura prizemlje" pronađeno 33 nekretnina - prosječna cijena 2.227 €/m2

Uporno i svakodnevno tražimo najnovije nekretnine koje bi te mogle zanimati!
Pronašli smo 2 nekretnina za upit nekretnine karlovac prodaja do 250 m2 do 210000 eura prizemlje Najnovije

 

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 240 m2 (malo manji)
    • 260 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, KARLOVAC, 214.994 €, 128,00 m2 cca 1680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJA, STAN, Karlovac, NKP 128 m2, Obala Ivana Trnskog Prodaje se unikatan stan u prizemlju vile u Karlovcu, NKP 128,1 m2, koji se sastoji od hodnika, WC-a, kuhinje, ostave, kupaonice, spremišta, dnevnog boravka i 3 spavaće sobe, sa prekrasnim pripadajućim vrtom i dvorištem. Stan....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, 162.994 €, 71,00 m2 cca 2300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJA, STAN, Karlovac, NKP 71,21 m2 , Karlovac Centar, S4 Prodaje se stan u strogom centru grada Karlovca, NKP 71,21 m2 koji se nalazi u visokom prizemlju zgrade,a sastoji se od ulaznog prostora, predsoblja sa radnom sobom,,kupaonice, 2 odvojena WC-a, kuhinje sa blagovaonicom te....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Centar, 156.000 €, 68,35 m2 cca 2280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se uređen stan u samom srcu Karlovca, ukupne neto korisne površine 68,35 m², smješten u visokom prizemlju tradicijske zgrade. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupaonice s WC-om, funkcionalne kuhinje povezane s blagovaonicom, ostave, odvojenog WC-a i prostrane sobe koja....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine karlovac prodaja do 250 m2 do 210000 eura prizemlje'
156.000 €
155.995 €
185.000 €
  Stan, KARLOVAC, Zvijezda , 208.000 €, 100,00 m2 cca 2080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi imamo iznimno atraktivan stan smješten u povijesnoj jezgri Karlovca, u jedinstvenoj zoni Zvijezda ? savršenoj kombinaciji urbanog šarma i mirne gradske svakodnevice. Ova nekretnina u privatnom vlasništvu pruža idealnu ravnotežu između udobnosti, funkcionalnosti i stila te....

 
 
 
  Poslovni prostor, KARLOVAC, Centar, 204.300 €, 165,00 m2 cca 1240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.06.2024.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se poslovni prostor u novijoj zgradi u Novom centru. U prizemlju se nalazi prostor od 57 m2, a u suterenu još 108 m2. Cijena za prizemlje iznosi 1500 EUR/m2, a suteren 1100 EUR/ m2. Prostor ima velike staklene stijene na cestu, u dužini od 5,5 metara. Parking je ispred zgrade.....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 210.000 € na 200.999 € - 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, KARLOVAC, 200.999 €, 115,00 m2 cca 1750 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.05.2026 - 210.000 €
10.05.2026 - 200.999 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stambeni prostor ukupne NKP 115 m2, koji se nalazi u dvorišnoj stambenoj zgradi u karlovačkom kvartu Novi centar, idealnom mjestu za miran i lagodan život nadomak svih urbanih sadržaja koje grad pruža,kao što su škole,vrtići, javni prijevoz,trgovine,pošta itd. Objekt se....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Zvijezda , 200.000 €, 121,70 m2 cca 1640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Visoki ROH-BAU stan u centru grada u Zvijezdi zona 1A, nekoliko koraka od Poglavarstva, koji se može pretvoriti u ugodan dom ili u representativan poslovni prostor. Stan ima 121,70m2 nalazi se u prizemlju zgrade, sastoji se od ulaznog prostora (predsoblje) dva manja prostora (kuhinja....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Švarča, 196.508 €, 75,58 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u sklopu projekta GREEN HILLS LIVING (C i D ulaz) u Karlovcu. Svi tlocrti dostupni su i na web stranici ; https://greenhills.ab-projekti.hr/ Opće informacije: Projekt GREEN HILLS LIVING smješten je u naselju Švarča, na ulazu u grad Karlovac iz smjera Rijeke točnije....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 200.999 € na 194.900 € - 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, KARLOVAC, Centar, 194.900 €, 115,00 m2 cca 1700 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.04.2026 - 210.000 €
05.05.2026 - 200.999 €
19.05.2026 - 194.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, 188.000 €, 65,00 m2 cca 2890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan u samom centru Karlovca, ukupne površine 83 m² (65 m² + 18 m² galerija), smješten na 1. katu zgrade s posebno lijepim pogledom. Stan je otvorenog tlocrta ? kuhinja, blagovaonica i dnevni boravak tvore funkcionalnu cjelinu. Jedna spavaća soba odvojena je u prizemlju,....

 
 
 
  Poslovni prostor, KARLOVAC, Banija , 187.000 €, 120,00 m2 cca 1560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.04.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, POSLOVNI PROSTOR, LOKAL, KARLOVAC, BANIJA 120 m2 Prodaje se poslovni prostor ukupne površine 120 m2, smješten u prizemlju stambene zgrade. Zgrada je izgrađena 1950.-ih godina. Prostor se nalazi u prizemlju i sastoji se od tri prostorije, spremišta/izbe i dva sanitarna čvora.....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 179.000 € na 169.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, KARLOVAC, Grabrik, 169.000 €, 62,00 m2 cca 2730 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.04.2026 - 179.000 €
15.05.2026 - 169.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo pri prodaji komfornog stana na odličnoj lokaciji u Karlovcu Izvrsna, mirna mikrolokacija, u neposrednoj blizini nalaze se svi potrebni sadržaji, kafe bar, pekarnica, SPAR dućani, škole, Učilišta, Vrtić neposredna blizina Osnovne škole Grabrik i sportske dvorane - Predmetni....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 180.000 € na 162.000 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, KARLOVAC, Grabrik, 162.000 €, 180,00 m2 cca 900 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.04.2026 - 180.000 €
20.05.2026 - 162.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se poslovni prostor u ulici Maksimilijana Vrhovca 3 u Karlovcu (naselje Grabrik). Poslovni prostor je površine 180 m2 i sastoji se od tri velike prostorije, hodnika, ureda i WC-a. Prostor se nalazi u prizemlju zgrade i ima dva ulaza (glavni sa istočne strane a sporedni sa....

 
 
 
  Poslovni prostor, KARLOVAC, 160.000 €, 118,00 m2 cca 1360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Vlasništvo Dobrodošli u ovaj prekrasno renovirani kafić, koji nudi moderan, ali ugodan ambijent za vaše posjetitelje. Nedavno renoviran 2023. godine, ovaj se kafić može pohvaliti elegantnim dizajnom tamne tematike s prirodnim drvenim elementima, lijepo izrađenim šankom i zelenim biljkama....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Švarča, 142.038 €, 54,74 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u sklopu projekta GREEN HILLS LIVING (C i D ulaz) u Karlovcu. Svi tlocrti dostupni su i na web stranici ; https://greenhills.ab-projekti.hr/ Opće informacije: Projekt GREEN HILLS LIVING smješten je u naselju Švarča, na ulazu u grad Karlovac iz smjera Rijeke. Od centra....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Centar, 140.000 €, 61,38 m2 cca 2280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se uređen stan u samom srcu Karlovca, ukupne neto korisne površine 61,38 m², smješten u visokom prizemlju tradicijske zgrade. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dječje sobe, kupaonice s WC-om, funkcionalne kuhinje povezane s blagovaonicom i prostrane spavaće sobe, što pruža....

 
 
 
  Poslovni prostor, KARLOVAC, Centar, 140.000 €, 70,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Predmetna nekretnina se nalazi unutar užeg središta grada Karlovca. Zgrada u kojoj je smještena je položena na ulicu Stjepana Radića i ulicu Jurja Haulika, u okruženju kojim dominiraju zgrade pretežno slične namjene i datuma izgradnje. Lokacija je komunalno opremljena vodovima električne....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, 139.992 €, 61,00 m2 cca 2300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJA, STAN, Karlovac, NKP 61,38 m2 , Karlovac Centar, S1 Prodaje se stan u strogom centru grada Karlovca, NKP 61,38 m2 koji se nalazi u visokom prizemlju zgrade,a sastoji se od ulaznog prostora,kupaonice, wc-a, kuhinje, dnevnog boravka, blagovaonice, ostave te spavaće sobe. Stan....

 
 
 
  Poslovni prostor, KARLOVAC, 137.000 €, 60,00 m2 cca 2280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

POSLOVNI PROSTOR PRODAJA, KARLOVAC, CENTAR, 60m2. Odličan poslovni prostor, u prizemlju stambeno poslovne zgrade. Sastoji se open space prostora, ureda, skladišta i WC-a. Grijanje na klimu, vlastito brojilo struje i vode. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u blizini potrebnih sadržaja....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Švarča, 135.125 €, 52,99 m2 cca 2550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Švarča, 127.908 €, 50,16 m2 cca 2550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 235.000 € na 225.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, KARLOVAC, Grabrik, 225.000 €, 69,00 m2 cca 3260 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.04.2026 - 245.000 €
08.05.2026 - 235.000 €
18.05.2026 - 225.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Dvoiposobni stan na petom katu koji se sastoji od dvije spavaće sobe, kuhinje s blagovaonom, dnevnog boravka, smočnice, kupaonice, wc-a, predsoblja, hodnika i lođe. Stanu pripada i spremište u prizemlju zgrade. Grijanje na gradsku toplanu (novi lipovica radijatori, kalorimetar) i....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, 110.500 €, 46,00 m2 cca 2400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se uređen stan u samom srcu Karlovca, ukupne neto korisne površine 46,08 m, smješten u visokom prizemlju tradicijske zgrade. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupaonice s WC-om, funkcionalne kuhinje povezane s blagovaonicom, open concept dnevnog boravka i spavaće sobe, što....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, 110.493 €, 46,00 m2 cca 2400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJA, STAN, Karlovac, NKP 46,08 m2 , Karlovac Centar, S3 Prodaje se stan u strogom centru grada Karlovca, NKP 46,08 m2 koji se nalazi u visokom prizemlju zgrade,a sastoji se od ulaznog prostora,kupaonice sa wc-om, kuhinje, dnevnog boravka, blagovaonice te spavaće sobe. Stan je....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Švarča, 96.071 €, 36,95 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Švarča, 230.547 €, 80,58 m2 cca 2860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan na 1. Katu novogradnje, površine 80,58 m2. Cijena stana: 223.610,00 €. (2.775 €/m2) Parkirno mjesto: 6.937,00 € _______________________________ UKUPNO: 230.547,00 € OPIS: Novogradnja Karlovac ? stanovi s vrhunskom opremom i planiranim useljenjem početkom 2026. U prodaji....

 
 
 
  Poslovni prostor, KARLOVAC, Luščić, 78.000 €, 37,00 m2 cca 2110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

Odličan poslovni prostor u prizemlju poslovne zgrade, lijepo i funkcionalno uređen, 3 radna mjesta, opremljen klimom i električnim zidnim radijatorom. Prostor ima sporedni ulaz sa parkinga i glavni ulaz sa hodnika. Vlastiti mjerni uređaji potrošnje (struja, voda). Glavna prometnica....

 
 
 
  Poslovni prostor, KARLOVAC, Luščić, 78.000 €, 38,00 m2 cca 2050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Poslovni prostor u prizemlju poslovne zgrade u Luščiću, Šulekova ulica 29, lijepo i funkcionalno uređen, 3 radna mjesta, opremljen klimom Toshiba i električnim zidnim radijatorom Vaillant, vlastiti sanitarni čvor (s bojlerom). Prostor ima sporedni ulaz s parkinga i glavni ulaz s hodnika.....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Mostanje, 73.430 €, 67,73 m2 cca 1080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA: Stan, Karlovac, Mostanje, 67,73m2, 2S Prodaje se dvosoban stan površine 67,73m2 u Roh-Bau izvedbi koji se nalazi u prizemlju kuće. Kuća još nije etažirana, izrađen je etažni elaborat te će se etažiranje provesti po dogovoru s kupcem. U stan se ulazi kroz zaseban ulaz koji....

 
 
 
  Poslovni prostor, KARLOVAC, Banija , 45.000 €, 40,00 m2 cca 1130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.njuskalo.hr

BANIJA: P. PROSTOR, 40 m2, PRIZEMLJE, MOGUĆNOST STAMBENOG, 1-S Poslovni prostor koji se nalazi u prizemlju, a koji se sastoji od dvije poslovne prostorije, WC-a i spremišta, ukupne korisne površine 40,20 m2 pogodan je za niz tihih djelatnosti, obrta, kancelarijskih i knjigovodstvenih....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Banija , 43.000 €, 25,00 m2 cca 1720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi imamo garsonijeru praznu od stvari, na dobroj lokaciji u blizini svih sadrzaja! Idealna nekretnina i za poslovni prostor, smješten je u prizemlju kuće!! _______________________ Poštovani klijenti, razgled nekretnine, sve prateće agencijske kupoprodajne djelatnosti kao i naplata....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.

www.smart-invest.hr

Prikazane nekretnine 1-31 (od ukupno 28)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ