• GoHome Professional
nekretnine karlovac prodaja do 120000 eura pala ci - GoHome
  • nekretnine karlovac prodaja do 120000 eura pala ci - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine karlovac prodaja do 120000 eura pala cijena

  • Za upit "nekretnine karlovac prodaja do 120000 eura pala cijena" pronađeno 4 nekretnina - prosječna cijena 1.023 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosječna površina)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po cijeni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 1000 eura/m2 (prosječna cijena)
  •  Po svojstvima
    • za adaptaciju
    • 1.kat
    • održavan
    • namješten
    • useljiva
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-6%

Promjena cijene sa 116.500 € na 109.900 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, KARLOVAC, Centar, 109.900 €, 36,84 m2 cca 2980 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.04.2026 - 116.500 €
16.05.2026 - 109.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se stan površine 36,84 m² smješten u Novom centru u Karlovcu, na 6. katu stambene zgrade, na izuzetno atraktivnoj i traženoj lokaciji u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja (trgovine, škole, javni prijevoz, dom zdravlja i ostalo). Stan se sastoji od jedne sobe, kuhinje,....

 
 
 
 
-19%

Promjena cijene sa 74.000 € na 60.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, KARLOVAC, 60.000 €, 55,00 m2 cca 1090 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.12.2025 - 79.000 €
25.01.2026 - 75.000 €
02.03.2026 - 74.000 €
08.05.2026 - 60.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.12.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se useljiv, potpuno namješten dvosoban klasičan stan stambene površine 55 m², smješten na prvom katu stambene zgrade. Stan ima ukupno dvije sobe, od čega je jedna spavaća, a druga dnevni boravak te je stan pogodan za parove, manju obitelj ili kao investicija za dugoročni najam.....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 53.000 € na 50.000 € - 23.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, KARLOVAC, Zvijezda , 50.000 €, 41,00 m2 cca 1220 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.10.2025 - 53.000 €
23.04.2026 - 50.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.10.2025.,

www.eurovilla.hr

Karlovac Centar, poslovni prostor 41 m2 u poznatom trgovačkom centru..Pogodan za više djelatnosti. Centralno grijanje, klime, izdani svi potrebni atesti, vlastito brojilo struje.Sastoji se od prodajnog prostora i skladišta. Svoje parkirno mjesto.Nalazi se u samom gradu blizu svih....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine karlovac prodaja do 120000 eura pala cijena'
42.000 €
40.999 €
29.500 €
 
-10%

Promjena cijene sa 52.800 € na 47.600 € - 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, KARLOVAC, Turanj, 47.600 €, 1322,00 m2 cca 40 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.12.2025 - 52.800 €
28.03.2026 - 47.600 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajem građevinsko zemljište površine 1322 m2 u Jelašima u Turnju u Karlovcu. Zemljište je preko puta Trga Svetog Josipa (dječje igralište). Zemljište se nalazi u mirnom okruženju. Priključci za vodu, struju, telefon i kanalizaciju su dostupni. Cijena 47600 EUR Zvati na 098/955-7914....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.

www.smart-invest.hr

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 5)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!