• GoHome Professional
nekretnine karlovac prodaja Zadnjih 14 dana - GoHome
  • nekretnine karlovac prodaja Zadnjih 14 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine karlovac prodaja Zadnjih 14 dana

  • Za upit "nekretnine karlovac prodaja zadnjih 14 dana" pronađeno 37 nekretnina - prosječna cijena 1.206 €/m2

Vidimo da uporno tražiš, želimo ti pomoći!
Znaš li da ima 21 nekretnina za upit nekretnine karlovac prodaja Zadnjih 14 dana pala cijena

 

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2
    • do 180 m2
    • 180 m2 (prosječna površina)
    • barem 180 m2
    • 210 m2
  •  Po cijeni
    • do 87000 eura
    • do 100000 eura (prosječna cijena)
    • do 130000 eura
    • do 1000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, KARLOVAC, 28.000 €, 966,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište površine 966 m2 na Turnju, gradska četvrt i naselje Grada Karlovca. Zemljište se nalazi na mirnoj lokaciji i u blizini na svega par minuta hoda do škole, vrtića, ljekarne, pekare, trgovine, pošte, javnog prijevoza i dr. Uz zemljište je sva potrebna....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, 68.000 €, 115,00 m2 cca 590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

Karlovac, Dubovac, kuća 115 m2 na odličnoj lokaciji. Nalazi se na ograđenoj parceli od 125 m2Dvoetažna kuća s uređenim prvim katom dok je potkrovlje u robau fazi i sa zasebnim ulazom. Prva etaža se sastoji od kuhinje s blagovaonicom, dnevnog boravka, hodnika, spavaće sobe i kupaonice.Centralno....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, 250.000 €, 150,00 m2 cca 1670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

U srcu prekrasnog zelenila, unutar Parka prirode Žumberak, prodaje se šarmantna samostojeća dvoetažna kuća ukupne stambene površine oko 150 m, na prostranom zemljištu od približno 1.400 m. Ova nekretnina pruža savršen spoj prirodnog okruženja, mira i udobnosti te predstavlja idealan....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine karlovac prodaja zadnjih 14 dana'
185.000 €
188.000 €
185.000 €
  Kuća, KARLOVAC, 149.000 €, 486,00 m2 cca 310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se atraktivno seosko imanje na Kalvariji, Karlovac ? izvrsna investicijska prilika Na prodaju je prostrano imanje od 11.783 m2smješteno na izuzetnoj lokaciji na Kalvariji, odmah iza Starog grada Dubovac u Karlovcu. Posjed se nalazi na sunčanoj i mirnoj lokaciji, okružen prirodom....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, 250.000 €, 150,00 m2 cca 1670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.05.2026.,

www.broker.hr

U srcu prekrasnog zelenila, unutar Parka prirode Žumberak, prodaje se šarmantna samostojeća dvoetažna kuća ukupne stambene površine oko 150 m², na prostranom zemljištu od približno 1.400 m². Ova nekretnina pruža savršen spoj prirodnog okruženja, mira i udobnosti te predstavlja idealan....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Luščić, 118.000 €, 42,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan na Luščiću 42m2. Stanu pripada spremište u prizemlju. Stan se nalazi na 2.katu i zgrada ima lift. Dnevni boravak i kuhinja imaju pogled na parkić. Stanu je potrebna adaptacija . Stan 42m2+ spremište (prodaja).

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, 134.000 €, 60,00 m2 cca 2230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se obiteljsko imanje u mjestu Tušilović s velikom okućnicom i izvrsnom pozicijom svega 11 km od Karlovca. Imanje se sastoji od obiteljske kuće, više popratnih zidnih i drvenih objekata te prostranog zemljišta koje uključuje livadu i dio šume. Posebna vrijednost nekretnine....

 
 
 
  Zemljište, KARLOVAC, 230.000 €, 3345,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju su građevinska zemljišta na Gazi u blizini Prirodoslovne škole. Zemljišta su udaljena pješice cca 5 min od Mioš-a, 10 minuta od centra grada i vrtića, 15 min od veleučilišta, 20 minuta od tehničke škole. Zemljišta se nalaze u mirnom dijelu grada i postoji mogućnost izgradnje....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, 242.000 €, 200,00 m2 cca 1210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Šira lokacija: 8 km od povijesnog Ozalja i samo 5 km od Karlovca, grada 4 rijeke ? Kupe, Korane, Dobre i Mrežnice, te brojnih parkova i zelenih površina, zbog čega nosi i epitet "grad parkova". Micro lokacija : kuća je okružena brdima i lijepim pogledom na rijeku Dobru. U blizini....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, 230.000 €, 351,00 m2 cca 660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prilika - Na prodaju je potpuno uređena i useljiva obiteljska kuća smještena u naselju Turanj ? okruženje idealno za obiteljski život gdje djeca mogu bezbrižno odrastati i igrati se. Kuća tlocrtne površine 117 koja se satoji od 2 kata i potkrovlja se nalazi na parceli od 860 m² i....

 
 
 
  Zemljište, KARLOVAC, 48.000 €, 1122,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Nekretnina Ova građevinska parcela površine 1122 m nalazi se u Turnju i nudi dobro pozicioniranu priliku za gradnju u razvijenom stambenom naselju. Parcela ima pravilan tlocrt i pogodna je za izgradnju obiteljske kuće, s praktičnim pristupom i dobrom infrastrukturom u okolici. Parcela....

 
 
 
  Zemljište, KARLOVAC, Banija , 70.000 €, 526,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem građevinsko zemljište 526m2,papiri uredni bez tereta.. Građevinsko zemljište, Karlovac, 526 m2.

 
 
 
  Poslovni prostor, KARLOVAC, Švarča, 1.500.000 €, 3013,00 m2 cca 500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se industrijska hala ?D? u Karlovcu ? Mala Švarča, smještena unutar bivšeg proizvodnog kompleksa Jugoturbine. Nekretnina predstavlja izvrsnu priliku za proizvodnu, skladišnu ili logističku djelatnost zbog velike površine, kvalitetne armiranobetonske konstrukcije i postojeće....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, 55.000 €, 84,00 m2 cca 660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA: Kuća, Karlovac, Gornje Mekušje, 84 m2 Na prodaju je kuća sa pomoćnim objektima i prostranom okućnicom ukupne površine 967 m2 u mirnom dijelu Gornjeg Mekušja, Karlovac. Nekretnina se sastoji od glavne kuće, više pomoćnih/dvorišnih objekata i voelikog dvorišta s pristupom vozilima.....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Luščić, 270.000 €, 128,48 m2 cca 2100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA: Stan, Karlovac, Lušćić, 128,48m2 sa spremištem U mirnom i traženom dijelu Karlovca, u naselju Luščić, prodaje se prostran stan smješten na drugom katu manje stambene zgrade koja se sastoji od svega tri stana. Nekretnina se nalazi u tihoj, slijepoj ulici koja osigurava mir,....

 
 
 
  Zemljište, KARLOVAC, Turanj, 80.000 €, 5308,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u Turnju, Jelaši, površine 5308 m2. Vlasništvo uredno, pristup asfaltiranom cestom, svi priključci su na pristupnoj cesti, nalazi se u neposrednoj blizini ceste D1, udaljeno od centra Karlovca par minuta vožnje. Građevinsko zemljište, Karlovac, Turanj,....

 
 
 
  Zemljište, KARLOVAC, Turanj, 13.000 €, 6207,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se poljoprivredno zemljište površine 6.207 m2. Plodno, redovito se održava i obrađuje. Zemljište se nalazi u mjestu Goljaki Turanjski, neposredno uz asfaltnu cestu Goljaki Turanjski - Zastinje. Od centra Karlovca udaljeno 10 minuta vožnje. Vlasništvo 1/1. Bez tereta. Poljoprivredno....

 
 
 
  Zemljište, KARLOVAC, Švarča, 199.200 €, 9485,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se 9 građevinskih parcela u predgrađu Karlovca na odličnoj lokaciji, k.o. Mala Švarča 1. Ukupne površine 9485 m². Pojedinačno su površine od 800 do 1000 m². Parcele se nalaze u S1a zoni, stambeno obiteljske zgrade, zemljišta su namijenjena za gradnju obiteljskih kuća ili manjih....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, Zvijezda , 265.000 €, 178,00 m2 cca 1490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA: Kuća, Karlovac, Zvijezda, 178m2 Prodaje se kuća u Karlovcu u Zvijezdi tlocrtne površine 89 m2. Kuća se sastoji od prizemlja, kata i potkrovlja. Prizemlje je visoki roh bau, predviđeno za poslovni prostor, te se sastoji od 2 prostorije te dva toaleta i hodnika. Kat se sastoji....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Zvijezda , 199.000 €, 98,10 m2 cca 2030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA: Stan, Karlovac, Zvijezda, 98,10 m2 Prodaje se iznimno atraktivan trosoban stan površine 98,10 m², smješten na prvom katu povijesne zgrade u strogom centru Karlovca, točno iznad Papas Bara, na jednoj od najtraženijih i najprestižnijih lokacija u gradu. Iz stana se pruža otvoren....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, 225.000 €, 120,00 m2 cca 1880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

KARLOVAC, u ponudu smo dobili predivnu drvenu A Frame kuću u novogradnji površine 120 m2, smještenu na idiličnoj lokaciji, svega nekoliko metara od rijeke Kupe. Sastoji se od prizemlja u kojem su spavaća soba, kupaona s WC-om i prostrani otvoreni prostor s kuhinjom, blagovaonom i....

 
 
 
  Zemljište, KARLOVAC, 35.000 €, 5926,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je građevinsko zemljište koje se nalazi u mjestu Kalinovac, katastarska općina Donje Pokupje 1. Samo zemljište nalazi se 40 m od glavne ceste. Jedna trećina zemljišta je građevinsko uz glavnu cestu, dok je ostatak zemljišta poljoprivredno. Od priključaka ima vodu, struju....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Mostanje, 88.000 €, 80,26 m2 cca 1100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA: Stan, Karlovac, Mostanje, 80,26m2, 2S Prodaje se dvosoban stan površine 80,26m2 u roh bau izvedbi koji se nalazi na prvom katu u kući. Kuća još nije etažirana, izrađen je etažni elaborat te će se etažiranje provesti po dogovoru s kupcem. U stan se ulazi kroz zaseban ulaz....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, Švarča, 380.000 €, 304,00 m2 cca 1250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA KUĆE ? ŠVARČA, KARLOVAC | 304 m² NKP | IDEALNO ZA OBITELJ ILI INVESTICIJU Prodaje se samostojeća kuća na atraktivnoj i mirnoj lokaciji, ukupne neto korisne površine 304 m², smještena na prostranoj okućnici od 759 m². Kuća se sastoji od 4 stambene jedinice: - Prizemlje: 60....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, Luščić, 320.000 €, 133,00 m2 cca 2410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA: Kuća, Karlovac, Luščić, 133m2 Prodaje se kuća u Karlovcu u naselju Luščić tlocrtne površine 133 m2. Kuća se sastoji na prostranoj čestici ukupne površine 2142 m2. Na čestici se nalazi i gospodarska zgrada od 167 m2. Kuća se sastoji od podrumskog dijela, dva zasebna stanbena....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Rakovac, 158.000 €, 67,06 m2 cca 2360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Karlovac - U ponudi komforan dvosoban stan ukupne površine 67,06 m2 na predivnoj lokaciji u gradskoj četvrti Rakovac, nadomak glavnog gradskog kupališta i šetnice uz Koranu. Ukupne je netto korisne površine 67,06 m2. Nalazi se na IV. katu zgrade bez lifta koji je ujedno i zadnji kat....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Luščić, 310.000 €, 135,51 m2 cca 2290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA: Stan, Karlovac, Lušćić, 135,51m2 sa garažom i spremištem U mirnom i traženom dijelu Karlovca, u naselju Luščić, prodaje se prostran stan smješten u prizemlju manje stambene zgrade koja se sastoji od ukupno tri stana. Nekretnina se nalazi u tihoj, slijepoj ulici koja pruža....

 
 
 
  Zemljište, KARLOVAC, Švarča, 159.000 €, 971,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE, PRODAJA, KARLOVAC , ŠVARČA , 971 m2 Prodaje se građevinsko zemljište površine 971 m2 u gradskoj četvrti Švarča. Priključci se nalaze u blizini zemljišta.Zemljište uređeno,stavljen geotekstil te nasip od 50 cm. Mikrolokacija blizu javnog prijevoza, škole, trgovine,....

 
 
 
  Zemljište, KARLOVAC, Turanj, 26.000 €, 966,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaja lijepe građevinske parcele u neizgrađenom dijelu naselja Turanj. Zemljište se nalazi na ravnom terenu i pravokutnog je oblika te ukupne površine 966 m2. Ima pristupni put i priključci se nalaze u neposrednoj blizini terena. Ulica je mirna, odvojena od glavne ceste u okruženju....

 
 
 
  Zemljište, KARLOVAC, Turanj, 18.000 €, 3404,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Karlovac Turanj odlično poljoprivredno zemljište s pristupnim putem, pretežito ravno zemljište,jedan dio na manjoj uzbrdici,djelomično prekriveno manjom šumom.Pogodno za različite namjene. ID KOD AGENCIJE: ZG71153 Dogma Opatija Tel: 051/271-365 E-mail: info@dogma-opatija.com www.dogma-nekretnine.com....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Mostanje, 73.430 €, 67,73 m2 cca 1080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA: Stan, Karlovac, Mostanje, 67,73m2, 2S Prodaje se dvosoban stan površine 67,73m2 u Roh-Bau izvedbi koji se nalazi u prizemlju kuće. Kuća još nije etažirana, izrađen je etažni elaborat te će se etažiranje provesti po dogovoru s kupcem. U stan se ulazi kroz zaseban ulaz koji....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Mostanje, 90.200 €, 82,32 m2 cca 1100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA: Stan, Karlovac, Mostanje, 82,32m2, 2S Prodaje se dvosoban stan površine 82,32m2 u Roh-Bau izvedbi koji se nalazi u potkrovlju kuće. Kuća još nije etažirana, ali je izrađen etažni elaborat te će se etažiranje provesti po dogovoru s kupcem. U stan se ulazi pomoću vanjskog stubišta....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Zvijezda , 120.000 €, 62,51 m2 cca 1920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

21.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Karlovac, Zvijezda - u ponudi je trosobni stan koji se nalazi na prvom katu autentične povijesne zgrade tipične za staru jezgru grada, a koja je održavana i konstantno se u nju ulaže. Mikrolokacija obuhvaća sve važne gradske sadržaje te se nalazi u blizini Centralnog trga, Veleučilišta....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, Luščić, 420.000 €, 250,00 m2 cca 1680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

LUŠČIĆ: KATNICA 10x10m, 3 STANA, GARAŽA, TERASA, BALKONI, CENTRALNO GR, VRTNA KUĆICA, DVORIŠTE 494 m2 Ugrađena katnica veličine 10 x 10m sa istakom dnevnog boravka čini 10 x 12 m, 3 STANA (2 x 3 s + 2 s) građena blok opekom 1975 god, kompletno RENOVIRANA poslije 2000 g sa GARAŽOM....

 
 
 
  Poslovni prostor, KARLOVAC, 450.000 €, 500,00 m2 cca 900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Hostel Eva 40 kreveta Poslovni prostor: Karlovac, uslužna djelatnost, 500 m2 (prodaja) ; B.

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.

www.smart-invest.hr

Prikazane nekretnine 1-35 (od ukupno 33)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!