• GoHome Professional
nekretnine karlovac prodaja 280 m2 što jeftinije - GoHome
  • nekretnine karlovac prodaja 280 m2 što jeftinije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine karlovac prodaja 280 m2 što jeftinije

  • Za upit "nekretnine karlovac prodaja 280 m2 što jeftinije" pronađeno 14 nekretnina - prosječna cijena 785 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 270 m2 (malo manji)
    • 290 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 56000 eura
    • do 71000 eura (prosječna cijena)
    • do 85000 eura
    • do 712 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, KARLOVAC, 183.750 €, 258,00 m2 cca 710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Angelus nekretine nude vam na prodaju stan: LOKACIJA Stan se nalazi na I katu dvorišne poslovno stambene zgrade, bez lifta, u samom centru Karlovca na top lokaciji, gradska četvrt Zvijezda, svega 250m udaljeno od Korza. U neposrednoj blizini nalaze se mnoge državne i obrazovne institucije,....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, 79.000 €, 253,00 m2 cca 310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJA - SAMOSTOJEĆA KUĆA - KARLOVAC, TURANJ Prodajemo samostojeću kuću u Karlovcu. Nalazi se uz glavnu cestu. Od osnovne škole, vrtića, trgovina i ostalog sadržaja udaljena je 10min pješice. Od centra Karlovca je 10min vožnje automobilom. Kuća se sastoji od prizemlja, prvoga kata....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, 110.000 €, 260,00 m2 cca 420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je samostojeća kuća koja je odmah useljiva, te zahtjeva za početak minimalnu adaptaciju. Novi limeni krov je postavljen prošle godine. Podrumski prostor od 60ak m2, prizemlje, prvi kat, kotlovnica i tavanski prostor novom vlasniku daju komfor i mogućnost za prenamjenu prostora....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine karlovac prodaja 280 m2 što jeftinije'
340.000 €
340.000 €
139.000 €
  Kuća, KARLOVAC, 110.000 €, 260,00 m2 cca 420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

_______________________ Poštovani klijenti, razgled nekretnine, sve prateće agencijske kupoprodajne djelatnosti kao i naplata agencijske provizije određeni su Općim uvjetima poslovanja (https://oneadria.com/o-nama1/opci-uvjeti-poslovanja). ]]> .

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, 120.000 €, 264,00 m2 cca 460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.crozilla.com

Karlovac, Borlin, troetažna kuća 200 m2 na odličnoj lokaciji.Nalazi se na ograđenoj parceli od 572 m23 etaže: podruma, prvog kata i potkrovlja. Uređen je prvi kat 75 m2 dok su podrum i potkrovlje u roh bau fazi. Prva etaža se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, hodnika,....

 
 
 
  Poslovni prostor, KARLOVAC, 139.000 €, 300,00 m2 cca 460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.crozilla.com

Karlovac / Popović brdo/ Kuća cca 300 m2 + 12.000 m2 okućnice Na prodaju je obiteljsko imanje koje čine: Kuća ? tlocrtno 9,90 x 9,60 m + dvorište od cca 4.300 m2. Kuća izgrađena 1981 g., a sve do današnjeg dana održavana i obnavljana. Izdana pravomoćna uporabna dozvola. U prizemlju:....

 
 
 
 
-18%

Promjena cijene sa 195.000 € na 160.000 € - 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, KARLOVAC, 160.000 €, 270,00 m2 cca 590 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.04.2026 - 195.000 €
04.05.2026 - 160.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.04.2026.,

www.crozilla.com

Karlovac, Stative, kuća 270 m2, 40 m do rijeke Dobre na mirnoj lokaciji. Nalazi se na parceli od 660 m2.Kuća 220 m2 se prostire na 3 etaže. U prizemlju se nalazi garaža, kotlovnica, dnevni boravak, kuhinja s blagovaonicom, hodnik, kupaonica i spremiste. Na prvom katu se nalaze hodnik,....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 230.000 € na 214.999 € - 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, KARLOVAC, 214.999 €, 300,00 m2 cca 720 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.05.2026 - 230.000 €
10.05.2026 - 214.999 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća katnica ukupne NKP cca 300 m2 u mjestu Bridići, Velika Jelsa, od grada Karlovca udaljeno na cca 10 minuta vožnje. Kuća,koja se nalazi na parceli od 2107 m2, sastoji se od prizemlja i 2 kata; prizemlje se sastoji od ulaznog hodnika, drvarnice, garaže i 2 pomoćne prostorije.....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, 255.000 €, 289,00 m2 cca 880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Karlovac, Udbinja, šesterosobna kuća 293 m2 na 3 etaže u blizini rijeke Korane. Nalazi se na ograđenoj parceli od 572 m2. Uz kuću se nalazi garaža s 2 parkirna mjesta i kotlovnicom od 70 m2.U samoj kući na svakoj etaži nalazi se po 1 stan koji ima zaseban ulaz. Svaki stan se sastoji....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, Švarča, 380.000 €, 304,00 m2 cca 1250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se samostojeća kuća tlocrtne površine 399 m2, podijeljeno u 4 stambene jedinice Prizemlje stambene površine 60 m2, prvi kat 74 m2 - odmah useljivi Potkrovlje stambene površine 70 m2 - rohbau Poseban ulaz stan stambene površine 44 m2 sa garažnim i/ili poslovnim prostorom ukupne....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, Švarča, 380.000 €, 304,00 m2 cca 1250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA KUĆE ? ŠVARČA, KARLOVAC | 304 m² NKP | IDEALNO ZA OBITELJ ILI INVESTICIJU Prodaje se samostojeća kuća na atraktivnoj i mirnoj lokaciji, ukupne neto korisne površine 304 m², smještena na prostranoj okućnici od 759 m². Kuća se sastoji od 4 stambene jedinice: - Prizemlje: 60....

 
 
 
  Poslovni prostor, KARLOVAC, 430.000 €, 300,00 m2 cca 1430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Karlovac, poslovni prostor, restoran 300 m2 na odličnoj lokaciji sa svim inventarom. Nalazi se na parceli 1082 m2.Novije gradnje, rustikalno uređen. Podno grijanje na drva, priključak za plin doveden do objekta, drvena stolarija, podne obloge keramika, krovni pokrov crijep, nova fasada.3....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, Švarča, 850.000 €, 300,00 m2 cca 2830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.07.2025.,

www.njuskalo.hr

POSLOVNO STAMBENI OBJEKAT -Navedeni objekat sadrzi tri odvojena stana po 100kvadrata -kaffe bar potpuno uredjen sa tri wc,a i velikom terasom -ured za autopraonicu sa wc, om -autopraonica -16 parkirnih mjesta -objekat sadrzi jos dosta dodatnih prostorija kao sto su ostave, garaza,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 11)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com