• GoHome Professional
nekretnine karlovac prodaja 280 m2 - GoHome
  • nekretnine karlovac prodaja 280 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine karlovac prodaja 280 m2

  • Za upit "nekretnine karlovac prodaja 280 m2" pronađeno 14 nekretnina - prosječna cijena 785 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 270 m2 (malo manji)
    • 290 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 56000 eura
    • do 71000 eura (prosječna cijena)
    • do 85000 eura
    • do 712 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-18%

Promjena cijene sa 195.000 € na 160.000 € - 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, KARLOVAC, 160.000 €, 270,00 m2 cca 590 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.04.2026 - 195.000 €
04.05.2026 - 160.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.04.2026.,

www.indomio.hr

Karlovac, Stative, kuća 270 m2, 40 m do rijeke Dobre na mirnoj lokaciji. Nalazi se na parceli od 660 m2.Kuća 220 m2 se prostire na 3 etaže. U prizemlju se nalazi garaža, kotlovnica, dnevni boravak, kuhinja s blagovaonicom, hodnik, kupaonica i spremiste. Na prvom katu se nalaze hodnik,....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, 120.000 €, 264,00 m2 cca 460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Karlovac, Borlin, troetažna kuća 200 m2 na odličnoj lokaciji.Nalazi se na ograđenoj parceli od 572 m23 etaže: podruma, prvog kata i potkrovlja. Uređen je prvi kat 75 m2 dok su podrum i potkrovlje u roh bau fazi. Prva etaža se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, hodnika,....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, 110.000 €, 260,00 m2 cca 420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je samostojeća kuća koja je odmah useljiva, te zahtjeva za početak minimalnu adaptaciju. Novi limeni krov je postavljen prošle godine. Podrumski prostor od 60ak m2, prizemlje, prvi kat, kotlovnica i tavanski prostor novom vlasniku daju komfor i mogućnost za prenamjenu prostora....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine karlovac prodaja 280 m2'
139.000 €
214.999 €
139.000 €
  Kuća, KARLOVAC, 340.000 €, 286,00 m2 cca 1190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.11.2025.,

www.indomio.hr

NekretninaSmještena u selu Ladvenjak, svega 600 m od prekrasne rijeke Korane, ova prostrana obiteljska kuća nudi izdašan stambeni prostor i izvrstan potencijal za daljnji razvoj. Nekretnina se sastoji od tri spojene parcele ukupne površine 3.905 m, od čega se približno 3.000 m nalazi....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, 255.000 €, 289,00 m2 cca 880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Karlovac, Udbinja, šesterosobna kuća 293 m2 na 3 etaže u blizini rijeke Korane. Nalazi se na ograđenoj parceli od 572 m2. Uz kuću se nalazi garaža s 2 parkirna mjesta i kotlovnicom od 70 m2.U samoj kući na svakoj etaži nalazi se po 1 stan koji ima zaseban ulaz. Svaki stan se sastoji....

 
 
 
  Poslovni prostor, KARLOVAC, 430.000 €, 300,00 m2 cca 1430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Karlovac, poslovni prostor, restoran 300 m2 na odličnoj lokaciji sa svim inventarom. Nalazi se na parceli 1082 m2.Novije gradnje, rustikalno uređen. Podno grijanje na drva, priključak za plin doveden do objekta, drvena stolarija, podne obloge keramika, krovni pokrov crijep, nova fasada.3....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, Švarča, 850.000 €, 300,00 m2 cca 2830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.07.2025.,

www.njuskalo.hr

POSLOVNO STAMBENI OBJEKAT -Navedeni objekat sadrzi tri odvojena stana po 100kvadrata -kaffe bar potpuno uredjen sa tri wc,a i velikom terasom -ured za autopraonicu sa wc, om -autopraonica -16 parkirnih mjesta -objekat sadrzi jos dosta dodatnih prostorija kao sto su ostave, garaza,....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, 110.000 €, 260,00 m2 cca 420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

_______________________ Poštovani klijenti, razgled nekretnine, sve prateće agencijske kupoprodajne djelatnosti kao i naplata agencijske provizije određeni su Općim uvjetima poslovanja (https://oneadria.com/o-nama1/opci-uvjeti-poslovanja). ]]> .

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, 183.750 €, 258,00 m2 cca 710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Angelus nekretine nude vam na prodaju stan: LOKACIJA Stan se nalazi na I katu dvorišne poslovno stambene zgrade, bez lifta, u samom centru Karlovca na top lokaciji, gradska četvrt Zvijezda, svega 250m udaljeno od Korza. U neposrednoj blizini nalaze se mnoge državne i obrazovne institucije,....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, Švarča, 380.000 €, 304,00 m2 cca 1250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se samostojeća kuća tlocrtne površine 399 m2, podijeljeno u 4 stambene jedinice Prizemlje stambene površine 60 m2, prvi kat 74 m2 - odmah useljivi Potkrovlje stambene površine 70 m2 - rohbau Poseban ulaz stan stambene površine 44 m2 sa garažnim i/ili poslovnim prostorom ukupne....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, Švarča, 380.000 €, 304,00 m2 cca 1250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA KUĆE ? ŠVARČA, KARLOVAC | 304 m² NKP | IDEALNO ZA OBITELJ ILI INVESTICIJU Prodaje se samostojeća kuća na atraktivnoj i mirnoj lokaciji, ukupne neto korisne površine 304 m², smještena na prostranoj okućnici od 759 m². Kuća se sastoji od 4 stambene jedinice: - Prizemlje: 60....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, 79.000 €, 253,00 m2 cca 310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJA - SAMOSTOJEĆA KUĆA - KARLOVAC, TURANJ Prodajemo samostojeću kuću u Karlovcu. Nalazi se uz glavnu cestu. Od osnovne škole, vrtića, trgovina i ostalog sadržaja udaljena je 10min pješice. Od centra Karlovca je 10min vožnje automobilom. Kuća se sastoji od prizemlja, prvoga kata....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 10)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more