• GoHome Professional
nekretnine jazine prodaja što veće barem 110 m2 - GoHome
  • nekretnine jazine prodaja što veće barem 110 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine jazine prodaja što veće barem 110 m2

  • Za upit "nekretnine jazine prodaja što veće barem 110 m2" pronađeno 19 nekretnina - prosječna cijena 2.666 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 130000 eura
    • do 170000 eura (prosječna cijena)
    • do 200000 eura
    • do 1700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZADAR, Voštarnica, 492.000 €, 123,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.07.2025.,

www.crozilla.com

Cijena: 492.000 € Površina: 123,16 m2 Cijena po m2: cca 3.995 €/m2 PRODAJA ILI ZAMJENA - Stan ? Jazine, Zadar Na jednoj od najtraženijih gradskih lokacija, u poznatoj zadarskoj zgradi Ljepotica, u ponudi je prostran stan smješten na prvom katu s otvorenim pogledom na uvalu Jazine....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZADAR, Jazine, 6.000.000 €, 14861,00 m2 cca 400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Benkovačka cesta, Zgrada, 6.000.000,00 EUR POSLOVNI KOMPLEKS ZADAR - IZVRSNA LOKACIJA! Poslovni kompleks smješten je u najfrekventnijoj komercijalnoj zoni u Zadru, neposrednoj blizini trgovačkih centara Kaufland, SuperKonzum i Lidl, Kompleks se prostire na ukupnoj površini od 14.861,00....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZADAR, Jazine, 5.000.000 €, 5182,00 m2 cca 970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaja, Poslovna zgrada, Zadar-Centar, Zadar, 5182m2 PRODAJA, ZADAR, POSLOVNA ZGRADA S POMOĆNIM OBJEKTOM Prodaje se poslovna zgrada s pomoćnim objektom ukupne tlocrtne površine 5.182 m2 na parceli ukupne površine 10.843 m2. Sama parcela s objektima se nalazi z K2 zoni - poslovna....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine jazine prodaja što veće barem 110 m2'
500.000 €
500.000 €
500.000 €
  Kuća, ZADAR, Jazine, 990.000 €, 786,00 m2 cca 1260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dio kuće s 3 stana (jedan je rohbau u potkrovlju) te velikim podrumom, spremištima i garažom. Objekt se nalazi u mirnoj ulici u naselju Jazine, nedaleko od City galerie. Stanovi su etažirani te posjeduju svoje priključke. Ukupna etažirana površina svega iznosi preko 786....

 
 
 
  Zemljište, ZADAR, Bokanjac, 558.000 €, 558,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.07.2025.,

www.crozilla.com

Na prodaju građevinsko zemljište pravilnog oblika, izvrsna pozicija!!! Zadar - Jazine OPIS NEKRETNINE: Idealno za gradnju obiteljske kuće ili manje zgrade. 16 m širine * 35 m dužine. Svi priključci uz parcelu. Izvrsna pozicija!! Blizina kolodvora, trgovinskih centara, plaže, škole,....

 
 
 
  Zemljište, ZADAR, Jazine, 500.000 €, 530,00 m2 cca 940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se ovo izuzetno atraktivno i rijetko građevinsko zemljište ukupne površine 530m2 sa starom kućom i poslovnim prostorom u širem centru grada Zadra. Parcela se nalazi na samo 100 metara od najpoznatije zadarske uvale - Jazine, od užeg centra grada udaljena je svega 1km, a isto....

 
 
 
  Kuća, ZADAR, Bili Brig, 500.000 €, 530,00 m2 cca 940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Zemljište, ZADAR, Jazine, 500.000 €, 530,00 m2 cca 940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.06.2024.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se je građevinsko zemljište u centru grada Zadra sa ucrtanom kućom 110 m2, ukupne površine 530 m2, na top lokaciji, samo 100 m od mora i 200 m do užeg centra grada- poluotoka. Svi sadržaji potrebni za život i stanovanje, kao što su supermarket, restaurant, caffe bar, frizer,....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZADAR, Jazine, 441.490 €, 260,00 m2 cca 1700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.01.2026.,

www.njuskalo.hr

POSLOVNI PROSTOR 260 m² ? MOGUĆA PODJELA NA 3 CJELINE, ZADAR CENTAR Prodaje se poslovni prostor površine 259,70 m² na 1. katu poslovne zgrade City Galleria, Polačišće ul., Zadar. Prostor ima funkcionalan i fleksibilan tlocrt koji omogućuje podjelu na tri samostalne poslovne cjeline,....

 
 
 
  Kuća, ZADAR, Jazine, 375.000 €, 215,00 m2 cca 1740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je dvojna kuća smještena u atraktivnom dijelu Zadra, na Jazinama, u neposrednoj blizini Galerije. Nekretnina se nalazi na izuzetnoj lokaciji, u blizini svih sadržaja potrebnih za kvalitetan gradski život ? škole, vrtića, ambulante, trgovina i ostale infrastrukture dostupne....

 
 
 
  Apartman, ZADAR, Jazine, 375.000 €, 215,00 m2 cca 1740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Ovaj elegantni trosobni stan nalazi se na Prvom katu i nudi savršeni spoj udobnost, prostor za goste ili atraktivnu nekretninu koja se sastoji od trosobnog stana smještenog na Prvom katu, te poslovni prostor u Prizemlju. Prostor se može prenamijeniti u Garažu ili koristiti za poslovni....

 
 
 
  Kuća, ZADAR, Jazine, 500.000 €, 110,00 m2 cca 4550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Zadar - Lipotica, prodaje se samostojeća kuća prizemnica od 60 m2 stambene površine i poslvoni prostor od 50 m2 izgrađeni na zemljištu od 530 m2 prije 1968 godine. . KUĆA: jedna spavaća soba, dnevni boravak + kuhinja + blagovaona i kupaonica. POSLOVNI PROSTOR: jedna velika prostorija,....

 
 
 
  Kuća, ZADAR, Jazine, 500.000 €, 110,00 m2 cca 4550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća prizemnica površine 110 m2 na parceli od 530 m2. Kuća se nalazi na odličnoj lokaciji, svega par minuta pješice do samog centra grada i 100 m od mora. Nekretnina je idealna za gradnju višestambene zgrade, obiteljske kuće ili objekta za turističku djelatnost. Za sve....

 
 
 
  Kuća, ZADAR, Jazine, 500.000 €, 110,00 m2 cca 4550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Kuća prizemnica površine 110 m2 na parceli od 530 m2. Kuća se nalazi na odličnoj lokaciji, svega par minuta pješice do samog centra grada. 100 m od mora. Nekretnina je idealna za gradnju višstambene zgrade, obiteljske kućeUredno vlasništvo. ID KOD AGENCIJE: K-B-584 Ivana Bajlo....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Jazine, 373.700 €, 101,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

ZADAR -RELJA (JAZINE)-STAN U ATRAKTIVNOJ ZGRADI POSLOVNO STMBENE NAMJENE 101m2 - PRILIKA! IZUZETNO KVALITETNA GRADNJA! TOP LOKACIJA! Prodaje se poslovno - stambena nekretnina neto korisne vrijednosti 86 m2, ukupne površine 101 m2, na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Zadru - Relja!....

 
 
 
  Kuća, ZADAR, Jazine, 500.000 €, 100,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se manja samostojeća prizemnica na Jazinama I u Zadru. Kuća ima otprilike 100 m2 i sastoji se od poslovnog i stambenog dijela. Poslovni dio ima dugogodišnju tradiciju poslovanja i dugoročnih najmova. Poslovni prostor ima 50 m2 te je višenamjenskog karaktera, a sastoji se od....

 
 
 
  Kuća, ZADAR, Jazine, 515.000 €, 100,00 m2 cca 5150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Ovaj skriveni dragulj nalazi se na idealnoj lokaciji, na pješačkoj udaljenosti od Gradske galerije, autobusnog kolodvora Zadar, sportskog centra Višnjik i brojnih trgovina mješovitom robom. Smještena na velikodušnoj parceli od 750m2, ima mjesta za veliki vrt ili potencijalno pomoćni....

 
 
 
  Kuća, ZADAR, Jazine, 500.000 €, 100,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se samostojeća kuća prizemnica na površini zemljišta od 530m2. Kuća ima površinu od cca.100m2 a sastoji se od stambenog i poslovnog dijela. Poslovni dio od 50m2 se sastoji od jedne veće prostorije, toaleta i terase. Stambeni dio koji također ima cca.50m2, sastoji se od kuhinje....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-18 (od ukupno 16)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr