01 6641 092
Za upit "nekretnine jazine prodaja što skuplje" pronađeno 30 nekretnina - prosječna cijena 2.949 €/m2
Ograniči pretragu
25.07.2025.,
www.indomio.hr
Na prodaju građevinsko zemljište pravilnog oblika, izvrsna pozicija!!! Zadar - Jazine OPIS NEKRETNINE: Idealno za gradnju obiteljske kuće ili manje zgrade. 16 m širine * 35 m dužine. Svi priključci uz parcelu. Izvrsna pozicija!! Blizina kolodvora, trgovinskih centara, plaže, škole,....
09.04.2026.,
www.njuskalo.hr
Benkovačka cesta, Zgrada, 6.000.000,00 EUR POSLOVNI KOMPLEKS ZADAR - IZVRSNA LOKACIJA! Poslovni kompleks smješten je u najfrekventnijoj komercijalnoj zoni u Zadru, neposrednoj blizini trgovačkih centara Kaufland, SuperKonzum i Lidl, Kompleks se prostire na ukupnoj površini od 14.861,00....
14.11.2025.,
www.njuskalo.hr
Prodaja, Poslovna zgrada, Zadar-Centar, Zadar, 5182m2 PRODAJA, ZADAR, POSLOVNA ZGRADA S POMOĆNIM OBJEKTOM Prodaje se poslovna zgrada s pomoćnim objektom ukupne tlocrtne površine 5.182 m2 na parceli ukupne površine 10.843 m2. Sama parcela s objektima se nalazi z K2 zoni - poslovna....
25.04.2026.,
www.njuskalo.hr
Prodaje se dio kuće s 3 stana (jedan je rohbau u potkrovlju) te velikim podrumom, spremištima i garažom. Objekt se nalazi u mirnoj ulici u naselju Jazine, nedaleko od City galerie. Stanovi su etažirani te posjeduju svoje priključke. Ukupna etažirana površina svega iznosi preko 786....
25.03.2026.,
www.njuskalo.hr
Ovaj skriveni dragulj nalazi se na idealnoj lokaciji, na pješačkoj udaljenosti od Gradske galerije, autobusnog kolodvora Zadar, sportskog centra Višnjik i brojnih trgovina mješovitom robom. Smještena na velikodušnoj parceli od 750m2, ima mjesta za veliki vrt ili potencijalno pomoćni....
12.03.2025.,
www.dogma-nekretnine.com
Prodaje se ovo izuzetno atraktivno i rijetko građevinsko zemljište ukupne površine 530m2 sa starom kućom i poslovnim prostorom u širem centru grada Zadra. Parcela se nalazi na samo 100 metara od najpoznatije zadarske uvale - Jazine, od užeg centra grada udaljena je svega 1km, a isto....
04.04.2026.,
www.njuskalo.hr
Prodaje se manja samostojeća prizemnica na Jazinama I u Zadru. Kuća ima otprilike 100 m2 i sastoji se od poslovnog i stambenog dijela. Poslovni dio ima dugogodišnju tradiciju poslovanja i dugoročnih najmova. Poslovni prostor ima 50 m2 te je višenamjenskog karaktera, a sastoji se od....
25.01.2026.,
www.indomio.hr
Građevinsko zemljište površine 530 m2 sa kućom za adaptaciju na TOP lokaciji u kvartu Jazine-Lipotica. Vlasništvo uredno. ID CODE: Z-B-705 Ivana Bajlo Agent s licencom Mob: +385 (0)95 494 5951 Tel: +385 23 229 300 E-mail: ivana@madria.hr www.madria.hr .
31.01.2026.,
www.njuskalo.hr
Prodaje se kuća prizemnica površine 110 m2 na parceli od 530 m2. Kuća se nalazi na odličnoj lokaciji, svega par minuta pješice do samog centra grada i 100 m od mora. Nekretnina je idealna za gradnju višestambene zgrade, obiteljske kuće ili objekta za turističku djelatnost. Za sve....
10.02.2026.,
www.njuskalo.hr
Prodaje se poslovni prostor u prizemlju zgrade na frekventnoj lokaciji u uvali Jazine. Sastoji se od ugostiteljskog objekta 46,43 m2, skladišnog prostora 35,56 m2 i sanitarnog čvora 5,26 m2, ukupno 87,25 m2. Ispred prostora se može staviti još par stolova. Pogodan za restoran, fast....
10.10.2025.,
www.njuskalo.hr
Kuća prizemnica površine 110 m2 na parceli od 530 m2. Kuća se nalazi na odličnoj lokaciji, svega par minuta pješice do samog centra grada. 100 m od mora. Nekretnina je idealna za gradnju višstambene zgrade, obiteljske kućeUredno vlasništvo. ID KOD AGENCIJE: K-B-584 Ivana Bajlo....
22.11.2025.,
www.crozilla.com
10.10.2025.,
www.njuskalo.hr
Prodaje se samostojeća kuća prizemnica na površini zemljišta od 530m2. Kuća ima površinu od cca.100m2 a sastoji se od stambenog i poslovnog dijela. Poslovni dio od 50m2 se sastoji od jedne veće prostorije, toaleta i terase. Stambeni dio koji također ima cca.50m2, sastoji se od kuhinje....
27.06.2024.,
www.njuskalo.hr
Prodaje se je građevinsko zemljište u centru grada Zadra sa ucrtanom kućom 110 m2, ukupne površine 530 m2, na top lokaciji, samo 100 m od mora i 200 m do užeg centra grada- poluotoka. Svi sadržaji potrebni za život i stanovanje, kao što su supermarket, restaurant, caffe bar, frizer,....
29.12.2025.,
www.njuskalo.hr
Cijena: 492.000 € Površina: 123,16 m2 Cijena po m2: cca 3.995 €/m2 PRODAJA ILI ZAMJENA - Stan ? Jazine, Zadar Na jednoj od najtraženijih gradskih lokacija, u poznatoj zadarskoj zgradi Ljepotica, u ponudi je prostran stan smješten na prvom katu s otvorenim pogledom na uvalu Jazine....
23.01.2026.,
www.njuskalo.hr
POSLOVNI PROSTOR 260 m² ? MOGUĆA PODJELA NA 3 CJELINE, ZADAR CENTAR Prodaje se poslovni prostor površine 259,70 m² na 1. katu poslovne zgrade City Galleria, Polačišće ul., Zadar. Prostor ima funkcionalan i fleksibilan tlocrt koji omogućuje podjelu na tri samostalne poslovne cjeline,....
29.12.2025.,
www.njuskalo.hr
Uređen trosoban stan s privatnim vrtom i terasom, 89 m², prizemlje, Mocire, Zada Uređeni trosoban stan s privatnim vrtom i terasom, 89 m², prizemlje, Mocire, Zadar U prodaji je moderno uređen i potpuno namješten trosoban stan s vlastitim vrtom i natkrivenom terasom, smješten u prizemlju....
15.05.2026.,
www.njuskalo.hr
Prodajem potpuno namješten stan, na 5.katu zgrade s liftom. Sastoji se od open space dnevnog boravka i kuhinje, 2 spavaće sobe, kupaonice, natkrivenog balkona i lođe. Stan je jugozapadne orijentacije uz obilje dnevnog svjetla. U tijeku energetska obnova zgrade i obnova krova te zamjena....
Promjena cijene sa 389.000 € na 379.000 €
- 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
pala cijena
Kretanje cijena nekretnine:
21.02.2026 - 399.000 €
29.03.2026 - 389.000 €
17.04.2026 - 379.000 €
21.02.2026.,
www.njuskalo.hr
Prodaja, Stan, Zadar-Centar, Borik, 4s, 98m2 PRODAJA, KOMFORAN 4-SOBAN STAN, ZADAR, BORIK, 98 m2 Prostran i ugodan 4-soban stan izvrsnog tlocrta na prvom katu ( od ukupno 3 kata) uredno održavane stambene zgrade, na izvrsnoj i atraktivnoj lokaciji, blizu mora i plaže, u jednom od....