• GoHome Professional
nekretnine hrvatska prodaja Najnovije - GoHome
  • nekretnine hrvatska prodaja Najnovije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine hrvatska prodaja Najnovije

  • Za upit "nekretnine hrvatska prodaja najnovije" pronađeno 5 329 nekretnina - prosječna cijena 2.534 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 280 m2
    • do 340 m2
    • 340 m2 (prosječna površina)
    • barem 340 m2
    • 410 m2
  •  Po cijeni
    • do 140000 eura
    • do 180000 eura (prosječna cijena)
    • do 220000 eura
    • do 1800 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, NOVI VINODOLSKI, 275.000 €, 89,00 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.opereta.hr

STAN NA PRODAJU, NOVI VINODOLSKI, 89 M2 .

 
 
 
  Stan, DUGOPOLJE, 175.000 €, 57,50 m2 cca 3040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.opereta.hr

U mirnom i ugodnom dijelu Dugopolja, svega trinaest minuta vožnje od Splita, smješten je moderan jednosoban stan ukupne površine 57,5 m². Stan se nalazi u tihom susjedstvu okruženom zelenilom, pružajući savršen balans između privatnosti, mira i odlične povezanosti s gradom. .

 
 
 
  Stan, PRIVLAKA, 335.000 €, 97,05 m2 cca 3450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.opereta.hr

USELJIVO!! Privlaka/Zadar - lux projekt 70m od mora, Penthouse G202 .

 
 
 
  Stan, PRIVLAKA, 350.000 €, 103,78 m2 cca 3370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.opereta.hr

USELJIVO!! Privlaka/Zadar - lux projekt 70m od mora, Penthouse G201 .

 
 
 
  Stan, OPATIJA, 399.000 €, 98,00 m2 cca 4070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.opereta.hr

Ova nekretnina nudi savršen spoj funkcionalnosti, udobnosti i izvrsne lokacije. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, opremljene kuhinje s blagovaonicom, dvije udobne spavaće sobe, kupaonice i toaleta. Veliki prozori omogućuju obilje prirodnog svjetla, stvarajući topao i....

 
 
 
  Zemljište, CERJE SAMOBORSKO, 690.000 €, 10000,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.opereta.hr

PRODAJA, INVESTICIJA, EKO IMANJE, ŽUMBERAK. U ponudi imamo eko imanje koje se sastoji od 3 novosagrađena objekta u rohbau fazi i zemljišta koje ga okružuju od oko 10.000 m². .

 
 
 
  Zemljište, ZAGREB, Podsljemenska zona, 650.000 €, 1223,00 m2 cca 530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.opereta.hr

Prodaja, zgrada rohbau, Šestine, Gramača. 1699,61m², Stambena zgrada, čija je gradnja započeta 2007.godine izvedena je u roh bau stanju. Treći kat je djelomično izveden (stupovi, stubište i zidovi oko stubišta), a djelomično su pušteni nastavci armature za izvedbu stupova trećeg kata.....

 
 
 
  Zemljište, UGLJAN, 990.000 €, 960,00 m2 cca 1030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.opereta.hr

Projekt s građevinskom dozvolom za 8 kuća. Ugljan.Prodaja. Na parceli je predviđena gradnja 2 objekta s 3 kuće u nizu i 1 objekt s 2 kuće u nizu. Sve su kuće zamišljene kao dvoetažne, veličine od oko 200 m², s parkirnim mjestima i mogućnošću gradnje više bazena. Odlična lokacija 90....

 
 
 
  Kuća, POŽEGA, Centar, 235.000 €, 123,00 m2 cca 1910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.eurovilla.hr

Požega, Centar, nekretnina stambene i poslovne potrebe nudi jedinstven spoj modernog dizajna, funkcionalnosti i iznimnog potencijala. Stambeno poslovna zgrada predstavlja rijetku investiciju u centru koja već generira prihode.Prizemlje zgrade, ukupne površine 47 m2, koncipirano je....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZAGREB, Donji Grad, 249.000 €, 58,00 m2 cca 4290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja lokal za prodaju u samom centru Zagreba u Vlaškoj ulici, između Vončinine i Iblerovog trga. Lokal ukupne veličine 58 m2 sastoji se od prizemlja i podruma, od čega prizemlja 34 m2 i podruma 24 m2. Svojeveremeno je bila izgrađena i galerija....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 215.000 €, 90,00 m2 cca 2390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Na prodaju kuća u okolici Pule. Kuća, površine 90 m2 s dvorištem 78 m2, sastoji se od: Prizemlja: ulazni hodnik, kuhinja povezana s dnevnim boravkom, ostava, spavaća soba s toaletom. Prvi kat: spavaća soba (opremljena podnim grijanjem) s balkonom, kupaonica, galerija. Opremljena PVC....

 
 
 
  Stan, KOLAN, 522.827 €, 85,00 m2 cca 6150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

NOVOGRADNJA NA IZVRSNOJ POZICIJI - 1. RED DO MORA! Stan u modernoj novogradnji udaljenosti svega 50 metara od mora i plaže. Ukupna površina stana iznosi 85.85 m2, a sastoji se od tri spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, blagovaonice, hodnika, kupaonice. Također stan ima lođu površine....

 
 
 
  Stan, OPATIJA, 635.000 €, 140,00 m2 cca 4540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.opereta.hr

Na prodaju je prostran stan smješten u jednoj od najatraktivnijih zona Opatije, u drugom redu od mora. Nalazi se na prvom katu stambene zgrade te se ističe iznimnim rasporedom i funkcionalnošću, ukupne površine 140,08 m² (uključujući stan i sve pripatke) . Stan se sastoji od dva hodnika,....

 
 
 
  Zemljište, OPRTALJ, 150.000 €, 2665,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Kaiser immobilien u ponudi ima građevinsko zemljište u okolici Oprtlja ? mir, priroda i pogled koji oduzima dah. Oprtalj, jedan od najljepših srednjovjekovnih gradića u unutrašnjosti Istre, poznat je po svojoj autentičnoj atmosferi, kamenim ulicama, vrhunskim vinima, tartufima i nestvarnim....

 
 
 
  Stan, BARBARIGA, 529.000 €, 115,00 m2 cca 4600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.opereta.hr

Tražite dom koji spaja prostranost, privatnost i uzvišeni doživljaj stanovanja? Predstavljamo vam Rezidenciju S6 ? najprestižniji i najprostraniji dom na drugom katu ekskluzivnog projekta u šarmantnoj Barbarigi (Istra). Koncipiran kao "flagship" rezidencija, ovaj stan nudi istinski....

 
 
 
  Zemljište, PERUŠIĆ, 57.000 €, 2851,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u Perušiću, površine 2851 m², koje se nalazi na odličnoj lokaciji s nesmetanim pristupom, a opet izvan dosega utjecaja glavne prometnice. Sa zemljišta se s jedne strane pogled pruža na beskrajno zelenilo, livade i brdo Kunjača, dok je s druge strane....

 
 
 
  Zemljište, TOPUSKO, 17.000 €, 34826,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.eurovilla.hr

Gvozd, Blatuša, prodajemo suvlasničke dijelove devet zemljišta površine 69,652m2Zemljišta se sastoje od sedam šumskih parcela, oranice i vinograda. Dvije čestice spadaju u građevinsku zonu.Lokacija: zemljišta se nalaze u blizini Siska i Topuskog.Za više informacija slobodno nas Za....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 250.000 €, 80,00 m2 cca 3130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Prodaja stana 80 m, odlična lokacija Prodaje se prostran i svijetao stan površine 80 m. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od: hodnika dnevnog boravka s kuhinjom 3 spavaće sobe ostave terase. Stan je opremljen s dvije inverter klime te ima centralno grijanje na gradski plin.....

 
 
 
  Stan, OPATIJA, 332.000 €, 68,00 m2 cca 4880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se 2S+DB stan od 68 m2 s prekrasnim pogledom na more! Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje i blagovaone, dvije spavaće sobe, kupaone i terase. Mirna lokacija i otvoreni pogled na more daju ovom stanu posebnu vrijednost! ]]> .

 
 
 
  Stan, TRIBUNJ, 362.999 €, 86,00 m2 cca 4220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

U prekrasnom dalmatinskom mjestu Tribunj u ponudi su moderni apartmani u manjoj stambenoj zgradi s ukupno 6 stambenih jedinica, idealni za odmor, turistički najam ili cjelogodišnje stanovanje. Zgrada se nalazi na odličnoj lokaciji, svega: 10 minuta lagane šetnje do mora i centra mjesta....

 
 
 
  Kuća, ŽABNIK, 75.000 €, 173,00 m2 cca 430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.opereta.hr

Prodaje se kuća u mirnom i ugodnom naselju Žabnik, idealnom za sve koji traže bijeg od gradske gužve, a opet žele biti dobro povezani sa svim važnim sadržajima. Lokacija pruža odličan balans privatnosti i dostupnosti ? u blizini su osnovni sadržaji poput trgovina, škole i prometnica....

 
 
 
  Kuća, VRBOVEC, 169.000 €, 80,00 m2 cca 2110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.opereta.hr

SAMOSTOJEĆA KUĆA, PRODAJA, VINKOVEC, OKOLICA VRBOVCA, KUĆA + POMOĆNE ZGRADE + 42934 m² OKUĆNICE .

 
 
 
  Stan, BARBARIGA, 499.000 €, 110,00 m2 cca 4540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.opereta.hr

Tražite dom koji ne pristaje na kompromise? Predstavljamo vam Rezidenciju S4 ? najprestižniji, najprostraniji i najluksuzniji stan u cijelom projektu, osmišljen kao istinski izričaj suvremenog mediteranskog luksuza. Smješten na jednoj od najpoželjnijih obalnih mikrolokacija u Istri,....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN BREG, 65.000 €, 126,00 m2 cca 520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.opereta.hr

Predivna vikendica smještena na Haliću, ukupne površine 126m²? zelena oaza skrivena u maloj šumici, idealna za odmor i bijeg od gradske vreve. U prizemlju kuće nalazi se kuhinja te tri prostorije koje trenutno služe za vinogradarstvo, ali se mogu prenamijeniti prema vlastitim potrebama.....

 
 
 
  Zemljište, BLATO, 414.288 €, 2466,00 m2 cca 170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.opereta.hr

GRAĐEVINSKA PARCELA, PRODAJA, BLATO, 2.466 M2 .

 
 
 
  Zemljište, VINOGRADI LUDBREŠKI, 16.000 €, 1180,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Vlasništvo 1/1. Parcela uz županijsku cestu. Prekrasan pogled, građevinska zona. Gornji dio gradilište uz županijsku cestu. Donji dio vinograd 300 čokota (graševina i muškat). Cijena fiksna. Građevinsko zemljište, Vinogradi Ludbreški, 1180 m2.

 
 
 
  Stan, NOVIGRAD, 189.000 €, 38,00 m2 cca 4970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Istra, Novigrad ? moderno uređen stan s dvorištem i puno sunca, svega 1 km od mora! U mirnom dijelu Novigrada prodaje se lijepo renoviran i funkcionalan jednosoban stan u prizemlju ukupne površine 35,22 m². Stan odiše toplinom i modernim stilom te je idealan za odmor, život tijekom....

 
 
 
  Kuća, MARINIĆI, 430.000 €, 145,00 m2 cca 2970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.diamond-realestate.hr

Rijeka, Marinići - Dvojna kuća s poslovnim prostorom Na prodaju je kvalitetna dvojna kuća u Marinići, smještena u mirnoj ulici, idealnoj za obiteljski život ili kombinaciju stanovanja i poslovne djelatnosti. Nekretnina se prostire na 145 m² stambene površine te se nalazi na lijepo....

 
 
 
  Zemljište, POLIČNIK, 180.000 €, 600,00 m2 cca 300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.eurovilla.hr

Zadar, Murvica, građevinsko zemljište površine 600 m², pravilnog oblika, dimenzija 20 x 30 metara, i sa svih strana ograđeno kamenim zidom, što pruža dodatnu privatnost i sigurnost.Zemljište je uređeno kao travnjak s posađenim maslinama i mediteranskim biljem, stvarajući ugodan ambijent....

 
 
 
  Kuća, SVETI LOVREČ PAZENATIČKI, 500.000 €, 144,00 m2 cca 3470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.eurovilla.hr

Istra, okolica Lovreča, samostojeća kuća s bazenom i velikom okućnicomKuća zatvorene površine 120m2 sastoji od ulaznog djela koji vodi u prostrani dnevni boravak, kuhinju i blagovaonu open space koncepta, ostave te jedne spavaće sobe i gostinjskog toaleta. Na katu se nalaze još dvije....

 
 
 
  Apartman, ZAGREB, Travno, 278.000 €, 67,00 m2 cca 4150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar nekretnina Vam iz ponude izdvaja stan u novozagrebačkom naselju Travno. Odličnog tlocrta u čijem rasporedu imamo ulazni hodnik, open space dnevni boravak u sklopu kojeg je blagovaonica sa kuhinjom i lođom sa predivnim pogledom, dvije spavaće sobe, kupaonica, toalet.....

 
 
 
  Stan, DUGO SELO, 264.999 €, 85,00 m2 cca 3120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

DUGO SELO - Moderan četverosoban stan s terasom u novogradnji S6 Prodaje se moderan četverosoban stan u izgradnji, smješten u ekskluzivnom i mirnom stambenom naselju u Dugom Selu, idealan za ugodan obiteljski život ili sigurnu investiciju za dugoročni najam. Stan ukupne neto korisne....

 
 
 
  Zemljište, TUHELJSKE TOPLICE, 299.900 €, 7608,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.opereta.hr

PRODAJA, ATRAKTIVNO GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE, TUHELJSKE TOPLICE, BLIZINA BAZENA, 7.608 m² .

 
 
 
  Zemljište, PRVIĆ LUKA, 99.000 €, 637,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.opereta.hr

Građevinsko zemljište, 637 m², 100 m do mora, otok Prvić .

 
 
 
  Stan, OPATIJA, Centar, 320.000 €, 65,00 m2 cca 4920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.opereta.hr

Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, hodnika, dvije udobne spavaće sobe, moderno uređene kupaonice te spremišta. Prostor je funkcionalno raspoređen i odiše prirodnim svjetlom, stvarajući ugodan i topao ambijent. Smješten u neposrednoj blizini svih....

 
 
 
  Zemljište, VODNJAN, 464.800 €, 29794,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.opereta.hr

EKSKLUZIVNA PRILIKA ? IMANJE NA OSAMI KOD VODNJANA .

 
 
 
  Zemljište, JASTREBARSKO, 2.500.000 €, 5458,00 m2 cca 460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.opereta.hr

PRODAJA, JEDINSTVENO IMANJE/POSJED, JASTREBARSKO - BLIZINA CENTRA, IZOLIRANA LOKACIJA, NKP 900 M2 NA PARCELI OD 5.458 M2 .

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 306.830 €, 100,60 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Novogradnja nedaleko od centra grada U mirnom dijelu Varaždina gradi se manji projekt s dvije moderne zgrade i ukupno samo 8 stanova. Riječ je o kvalitetnoj novogradnji s naglaskom na komfor, energetsku učinkovitost i dugoročno ugodan životni prostor. Trenutno je u tijeku pretprodaja,....

 
 
 
  Kuća, PODSTRANA, 1.500.000 €, 700,00 m2 cca 2140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se predivna apartmanska kuća, kompletno uređena i namještena. Kuća je novoizgrađena na zemljištu 550m2 stambene površine 700m2. Locirana je u Splitskom predgrađu 7km zračne udaljenosti od Splita, te je dobro prometno povezana. Udaljenost kuće od mora, prekrasne šljunčane plaže....

 
 
 
  Kuća, ZAPREŠIĆ, 450.000 €, 183,00 m2 cca 2460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Kuća za osmijeh i planove - pola sata od Zagreba, miljama od užurbanosti. Na brežuljcima Zagrebačke županije, u mjestu Kupljenovo, gdje priroda i onaj osjećaj "napokon smo doma" žive u savršenoj simfoniji, smjestila se kuća koja nije samo nekretnina, već "life-upgrade" od 190 m²,....

 
 
 
  Stan, DUGO SELO, 239.000 €, 77,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

ZAGREB, DUGO SELO - Moderan trosoban stan s terasom u novogradnji S3 Prodaje se moderan trosoban stan u izgradnji, smješten u ekskluzivnom i mirnom stambenom naselju u Dugom Selu, idealan za ugodan obiteljski život ili sigurnu investiciju za dugoročni najam. Stan ukupne neto korisne....