• GoHome Professional
nekretnine grohote prodaja do 100000 eura - GoHome
  • nekretnine grohote prodaja do 100000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine grohote prodaja do 100000 eura

  • Za upit "nekretnine grohote prodaja do 100000 eura" pronađeno 17 nekretnina - prosječna cijena 346 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 530 m2
    • do 670 m2
    • 670 m2 (prosječna površina)
    • barem 670 m2
    • 800 m2
  •  Po cijeni
    • 95000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
    • do 149 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, GROHOTE, 100.000 €, 667,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2025.,

www.eurovilla.hr

Šolta, Grohote, atraktivna građevinska parcela površine 667 m2 s pravomoćnom građevinskom dozvolom i plaćenim komunalijama. Moguće je odmah prijaviti gradilište.Projektirana je slobodnostojeća prizemnica površine 103 m2 s vanjskom natkrivenom terasom te dva vanjska parking mjesta.Prometno....

 
 
 
  Zemljište, GROHOTE, 100.000 €, 667,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.11.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se građevinsko zemljište površine 667 m² s projektom i važećom građevinskom dozvolom za izgradnju prizemnice od 103 m². Zemljište se nalazi na odličnoj lokaciji, u mirnom okruženju, idealnom za obiteljsku kuću ili kuću za odmor. Do mora je svega tri minute vožnje automobilom.....

 
 
 
  Zemljište, GROHOTE, 100.000 €, 667,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Idealna prilika ? Građevinsko zemljište na Šolti s projektom i dozvolom Građevinsko zemljište s dozvolom, 667 m2, Šolta ? Idealno za izgradnju stambenog objekta Prekrasno građevinsko zemljište od 667 m2 smješteno je u idiličnom naselju Grohote na otoku Šolti, samo nekoliko minuta....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine grohote prodaja do 100000 eura'
89.000 €
95.000 €
90.000 €
  Zemljište, GROHOTE, 100.000 €, 670,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2025.,

www.njuskalo.hr

Agencija za nekretnine Angelus nekretnine Vam nude na prodaju zemljište sa ishodovanom građevinskom dozvolom i plaćenim komunalnim doprinosima LOKACIJA Građevinsko zemljište se nalazi na otoku Šolti u mjestu Grohote. Grohote su oduvijek najveće i najstarije otočko mjesto Šolte. Do....

 
 
 
  Kuća, GROHOTE, 95.000 €, 66,00 m2 cca 1440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2026.,

www.njuskalo.hr

POVOLJNA PRILIKA! Posredujemo u prodaji stare kamene kuće (starina od prije cca 250 god.) u Grohotama na otoku Šolti. Ukupne površine 66m2, tlocrtno 33m2. Udaljena od mora i trajektne luke u Rogaču 2km. Na dobroj lokaciji u samom mjestu i blizu svih sadržaja potrebnih za ugodan život....

 
 
 
  Zemljište, GROHOTE, 88.000 €, 1200,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.07.2021.,

www.trgostan.hr

Građevinsko zemljište površine 1.200 m2, smješteno na području mjesta Grohote, cca 1,3 km od mora, prilaz autom, priključci vode i struje u neposrednoj blizini, moguće ići na ishođenja građevinske dozvole odmah. .

 
 
 
 
-15%

Promjena cijene sa 100.000 € na 85.000 € - 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, GROHOTE, 85.000 €, 680,00 m2 cca 130 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.04.2025 - 100.000 €
01.03.2026 - 85.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.07.2024.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji građevinskog zemljišta u samom centru mjesta Grohote na otoku Šolta. Parcela je ravna i na njoj su ostaci starih građevina i čatrnje. Novi vlasnik može iskoristiti ?starinu? za izgradnju kamene kuće ili napraviti novu kuću prema urbanističkim uvjetima za odmor....

 
 
 
  Kuća, GROHOTE, 78.000 €, 174,00 m2 cca 450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Casa Bella iz ponude izdvaja iznimnu priliku za investiciju i stvaranje autentične mediteranske nekretnine na otoku Šolti, u mirnom mjestu Grohote. U prodaji je kamena kuća (ruševina) s idejnim projektom rekonstrukcije koji predviđa transformaciju u atraktivnu dalmatinsku kuću, usklađenu....

 
 
 
  Zemljište, GROHOTE, 77.000 €, 514,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Atraktivno građevinsko zemljište stambene namjene ? S, na sjevernoj strani otoka Šolte, u malom, mirnom ribarskom mjestu sa autentičnom arhitekturom ovog dalmatinskog otoka i očuvanom prirodom. Na prodaji su dvije parcele koje su smještene jedna do druge, jedna parcela je površine....

 
 
 
  Zemljište, GROHOTE, 105.000 €, 667,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište s važećom građevinskom dozvolom i plaćenim komunalijama, otok Šolta, općina Grohote. Vlasništvo je uredno, a zemljište je spremno za gradnju. Do parcele vodi asfaltni put, a voda i struja su dostupni. Na zemljištu se nalazi nova septička jama te uređena....

 
 
 
  Zemljište, GROHOTE, 65.000 €, 2422,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.eurovilla.hr

Na južnoj strani Šolte, u mjestu Grohote, smješten je odlično održavani maslinik površine 2.422 m², idealan za one koji traže poljoprivredno zemljište u neposrednoj blizini mora.Na parceli se nalaze 34 dobro održavane masline starije od 50 godina, s izvrsnim potencijalom za proizvodnju....

 
 
 
  Zemljište, GROHOTE, 65.000 €, 2422,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Na području Grohota prodajem uređen maslinik površine 2422 m2, sa 34 masline. Do maslinika vodi makadamski put. Iz maslinika djelomičan pogled na more. Mogućnost priključka na vodu. Vlasništvo 1/1. Cijena je na upit. Prodajem maslinik u Grohotama, 2422 m2.