• GoHome Professional
nekretnine grohote prodaja što veće bazen - GoHome
  • nekretnine grohote prodaja što veće bazen - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine grohote prodaja što veće bazen

  • Za upit "nekretnine grohote prodaja što veće bazen" pronađeno 16 nekretnina - prosječna cijena 3.640 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 220 m2
    • do 270 m2
    • 270 m2 (prosječna površina)
    • barem 270 m2
    • 320 m2
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 330000 eura (prosječna cijena)
    • do 390000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, GROHOTE, 420.000 €, 2370,00 m2 cca 180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.06.2025.,

www.njuskalo.hr

U šoltanskom mjestu Rogaču, na traženoj lokaciji, ekskluzivno posredujemo u prodaji prekrasnog građevinskog zemljišta. Zemljište površine 2370 m2, smješteno je na blagoj uzvisini što omogućava izuzetan pogled na mirnu uvalu, more i srednjodalmatinske planine. Zermljište je od mora....

 
 
 
  Zemljište, GROHOTE, 187.000 €, 1500,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.06.2024.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA - GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE 1500m2 - ŠOLTA, GROHOTE POGLED NA MORE! Prodajemo građevinsko zemljište na Šolti. Zemljište ukupne površine od 1500m2 udaljeno je 1km od mora i plaže. Od trgovine i ljekarne udaljeno je 15min pješice. Zemljište ima pristup s glavne ceste i blagi nagib.....

 
 
 
  Zemljište, GROHOTE, 90.000 €, 900,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

GROHOTE, OTOK ŠOLTA ? GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE 900 m² Mir, privatnost i odličan potencijal ? uz već plaćene komunalne doprinose. U ponudi imamo građevinsko zemljište površine 900 m², smješteno u mirnom dijelu Grohota, na kraju slijepe ulice, što budućem vlasniku pruža privatnost i otvoren....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine grohote prodaja što veće bazen'
215.000 €
790.000 €
840.000 €
  Zemljište, GROHOTE, 115.000 €, 900,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.01.2026.,

www.njuskalo.hr

IZVRSNA CIJENA!!! ZEMLJIŠTE S PRAVOMOĆNOM GRAĐEVINSKOM DOZVOLOM!!! GROHOTE, OTOK ŠOLTA!!! Posredujemo u prodaji građevinskog zemljišta s pravomoćnom građevinskom dozvolom za izgradnju vile sa zatvorenim bazenom. Zemljište je površine 800 m2, pravokutnog je oblika i s njega se pruža....

 
 
 
  Kuća, GROHOTE, 2.000.000 €, 320,00 m2 cca 6250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

U masliničkom okruženju smještena je luksuzna vila u fazi izgradnje na otoku Šolti. Dizajn je spoj mediteranskog i modernog stila. Sastoji se od 320 m2 stambene površine kroz 2 etaže. U prizemlju se nalazi dnevni boravak, blagavaonica, kuhinja, toalet i ostava. Na prvom katu nalaze....

 
 
 
  Kuća, GROHOTE, 1.100.000 €, 300,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se apartmanska kuća ukupne stambene površine 600 m2, na zemljištu od 3120 m2. Kuća klasičnog mediteranskog eksterijera na pet etaža, sastoji se od šest apartmana. Prvi i drugi kat imaju po četiri dvosobna apartmana od 50 m2. Na trećem katu se nalazi trosobni apartman od 130....

 
 
 
  Kuća, GROHOTE, 2.000.000 €, 270,00 m2 cca 7410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.05.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se luksuzna vila, smještena na prekrasnom otoku Šolti, na vrhu brda s panoramskim pogledom na Split i otok Brač. Vila nudi 270 m² unutarnjeg prostora i prostire se na 1.800 m² pažljivo uređenog vanjskog prostora, čime pruža savršen spoj luksuza, privatnosti i prirodnog okruženja.....

 
 
 
  Kuća, GROHOTE, 900.000 €, 260,00 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2025.,

www.njuskalo.hr

Prekrasna kuća s bazenom drugi red od mora u mirnom mjestu na otoku Šolti s prekrasnim pogledom na more od kojeg je udaljena samo 30 m. Nekretnina je okružena prekrasnom mediteranskom prirodom te je idealno mjesto za odmor i opuštanje. Kuća se sastoji od 2 etaže stambene površine....

 
 
 
  Kuća, GROHOTE, 1.500.000 €, 250,00 m2 cca 6000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Smještena na jednoj od najpoželjnijih lokacija otoka Šolte, ova luksuzna vila uz more predstavlja savršenu sintezu suvremene arhitekture, profinjenog dizajna i vrhunske udobnosti. Okružena mediteranskim zelenilom i okupana suncem, vila pruža otvoren pogled na kristalno čisto more,....

 
 
 
  Kuća, GROHOTE, 1.800.000 €, 237,00 m2 cca 7600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.ekspert-nekretnine.com

Moderna vila ravnog krova, sa mnogo staklenih stijenki, napravljena od najboljih materijala. Vila i prateći objekti su u cjelosti napravljeni od armiranog betona i opremljeni s modernim kvalitetnim namještajem. Nekretnina je locirana u Rogaču na otoku Šolti, poviše plaže i trajektne....

 
 
 
  Kuća, GROHOTE, 1.200.000 €, 230,00 m2 cca 5220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U mirnom otočkom mjestu, smještena na osami, okružena bujnom vegetacijom i kamenim suhozidima, prodaje se prekrasna mediteranska vila s bazenom. Smještena na zemljištu površine od 700m2, vila obuhvaća ukupnu stambenu površinu od 230m2. Zahvaljujući svom položaju na uzvisini, iz svih....

 
 
 
  Kuća, GROHOTE, 1.800.000 €, 224,00 m2 cca 8040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Novoizgrađena vila smještena na mirnoj lokaciji, samo nekoliko koraka od mora. Proteže se na dvije etaže. U prizemlju se nalazi prostrana spavaća soba s en-suite kupaonicom, gostinjski toalet, ostava, moderna kuhinja koja se spaja s blagovaonicom i dnevni boravak. Na katu se nalaze....

 
 
 
  Kuća, GROHOTE, 420.000 €, 210,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je samostojeća kuća s bazenom, smještena na otoku Šolti u malom, ugodnom naselju, te udaljena 300 metara od prve plaže. Kuća se prostire na dvije etaže, sastoji se od dva potpuno opremljena, odvojena stana (apartmana), ali može funkcionirati i kao jedan samostalan objekt.....

 
 
 
  Kuća, GROHOTE, 1.500.000 €, 190,00 m2 cca 7900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na mirnoj lokaciji s otvorenim pogledom na more smještena je moderna vila suvremenog dizajna i čistih arhitektonskih linija. Objekt je koncipiran na način koji omogućuje fleksibilnu organizaciju prostora, prilagodljivu različitim stilovima života. Prema projektu, kat je predviđen....

 
 
 
  Apartman, GROHOTE, 238.000 €, 72,00 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Apartman u mirnom dijelu Stomorske, ribarskog mjesta na otoku Šolti, smješten na drugom katu manje stambene zgrade s ukupno četiri jedinice, što osigurava privatnost i mir. Apartman se prostire na 58,40m2 unutarnjeg prostora, te posjeduje dva balkona ukupne površine 13,76m2 s kojih....

 
 
 
  Kuća, GROHOTE, 200.000 €, 60,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo manju kućicu s bazenom u centru Grohota na otoku Šolta. Kuća prizemnica i ima površinu cca 60m2 + terasa. Kuća se sastoji od dvije spavače sobe, dnevnog boravka, kuhinje s blagavaonicom i kupatila. Parcela je cca 600m2, vrt, kamin, ljetna kuhinja i bazen. Pogodno je za turistički....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-16 (od ukupno 17)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com