• GoHome Professional
nekretnine grohote prodaja što veće - GoHome
  • nekretnine grohote prodaja što veće - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine grohote prodaja što veće

  • Za upit "nekretnine grohote prodaja što veće" pronađeno 92 nekretnina - prosječna cijena 2.087 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 240 m2
    • do 300 m2
    • 300 m2 (prosječna površina)
    • barem 300 m2
    • 360 m2
  •  Po cijeni
    • do 100000 eura
    • do 130000 eura (prosječna cijena)
    • do 150000 eura
    • do 1300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, GROHOTE, 182.252 €, 65,00 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.njuskalo.hr

EKSKLUZIVNA PRODAJA: Dvosoban komforan stan neto površine 65,09 m2, smješten na 1. katu stambene zgrade sa 6 stanova u izgradnji, u mjestu Grohote, na otoku Šolti, na mirnoj lokaciji idealnoj za život, cca 1,3 km od mora i plaže te isto toliko od trajektne luke. Planirani završetak....

 
 
 
  Kuća, GROHOTE, 200.000 €, 60,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo manju kućicu s bazenom u centru Grohota na otoku Šolta. Kuća prizemnica i ima površinu cca 60m2 + terasa. Kuća se sastoji od dvije spavače sobe, dnevnog boravka, kuhinje s blagavaonicom i kupatila. Parcela je cca 600m2, vrt, kamin, ljetna kuhinja i bazen. Pogodno je za turistički....

 
 
 
  Kuća, GROHOTE, 95.000 €, 60,00 m2 cca 1580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je kuća u nizu površine 60 m2 smještena u Grohotama na otoku Šolti. Ova kamena kuća ističe se svojom autentičnošću i mirnom lokacijom, idealnom za one koji traže odmak od gradske vreve. Smještena na sjevernoj strani, kuća je vrlo sunčana, što pruža ugodan ambijent tijekom....

 
 
 
  Kuća, GROHOTE, 450.000 €, 50,00 m2 cca 9000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se kuća s maslinikom na otoku Šolti na prekrasnoj lokaciji , otvorenog pogleda na more. Kuća se nalazi na velikoj i održavanoj parceli površine 2850m2. Na zemljištu se nalazi više urednih i održavanih maslina autohtonih sorti. Unutrašnjost kuće je u rou -bau izvedbi tako da....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 150.000 € na 130.000 € - 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, GROHOTE, 130.000 €, 35,18 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.11.2025 - 150.000 €
30.03.2026 - 130.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se legalizirani kameni objekt površine cca 35 m² na zemljištu od cca 3132 m², smješten u mirnom okruženju maslinika, svega nekoliko minuta vožnje od centra Grohota. Osnovne značajke: Legaliziran objekt s mogućnošću proširenja stambenog dijela Priključak vode PLAĆEN (potrebno....

 
 
 
  Apartman, GROHOTE, 110.000 €, 35,00 m2 cca 3140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se apartman u Nečujmu, smješten u mirnom apartmanskom naselju, ukupne površine 35 m². Apartman se sastoji od kuhinje s dnevnim boravkom, kupaonice te terase s pripadajućim vrtom, što omogućuje boravak na otvorenom. Parking je dostupan u ulici pored apartmana. Apartman se nalazi....

 
 
 
  Kuća, GROHOTE, 150.000 €, 31,00 m2 cca 4840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

Autentična kamena kuća u srcu Šolte, nedaleko od mora .

 
 
 
  Kuća, GROHOTE, 150.000 €, 31,00 m2 cca 4840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Šarmantna kamena kuća u Grohotama, Šolta Autentična kamena kuća u srcu Šolte, nedaleko od mora U prekrasnom mjestu Grohote na otoku Šolti smještena je nedavno adaptirana kamena kućica u nizu, koja odiše autentičnim mediteranskim šarmom. Sastoji se od ulaznog prostora, blagavaonice....