• GoHome Professional
nekretnine gradac prodaja Najnovije - GoHome
  • nekretnine gradac prodaja Najnovije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine gradac prodaja Najnovije

  • Za upit "nekretnine gradac prodaja najnovije" pronađeno 4 nekretnina - prosječna cijena 1.380 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2
    • do 140 m2
    • 140 m2 (prosječna površina)
    • barem 140 m2
    • 170 m2
  •  Po cijeni
    • do 99000 eura
    • do 120000 eura (prosječna cijena)
    • do 140000 eura
    • do 1200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, GRADAC, 500.000 €, 208,00 m2 cca 2400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.euro-immobilien.hr

Kuća u Bristu prvi red do mora na izuzetno privatnoj i mirnoj lokaciji . Kuća je površine 196 m2 i podijeljena je na tri etaže (5 apartmana ), izgrađena je na parceli površine 80 m2. S kućom se prodaje i pomoćni prizemni objekt površine 12 m2 koji se nalazi na samoj šljunčanoj plaži....

 
 
 
  Kuća, GRADAC, 99.000 €, 80,00 m2 cca 1240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je obiteljska kuća na odličnoj lokaciji u gradu Karlovcu. Smještena u mirnoj ulici, ova nekretnina nudi savršen spoj mirnog obiteljskog života i neposredne blizine centra grada - tek 10ak minuta vožnje. Kuća je stambene površine od 80 m2, a pomoćni objekti čine 117m2 (garaže....

 
 
 
  Kuća, GRADAC, 100.000 €, 200,00 m2 cca 500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Kuća roh-bau, 200 m2 stambene površine na dvije etaže, na parceli od 803 m2, uredni papiri, čisto vlasništvo, 500 eura/m2 Info isključivo na 091-251-3020 Kuća: Karlovac, 200.00 m2, Gradac (prodaja).

 
 
 
  Stan, GRADAC, Na upit, 55,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.simicdom.com

Posredujemo u prodaji vrlo kvalitetne novogradnje koja se smjestila odmah uz more na vrlo atraktivnoj lokaciji u manjem mjestu u općini Gradac. Zgrada ima ukupno 16 jedinica raspoređenih na četiri etaže (prizemlje i tri kata). U ponudi su jednosobni i dvosobni stanovi površine između....