• GoHome Professional
nekretnine gorski kotar prodaja terasa pala cijena - GoHome
  • nekretnine gorski kotar prodaja terasa pala cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine gorski kotar prodaja terasa pala cijena

  • Za upit "nekretnine gorski kotar prodaja terasa pala cijena" pronađeno 20 nekretnina - prosječna cijena 1.559 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 170 m2
    • do 210 m2
    • 210 m2 (prosječna površina)
    • barem 210 m2
    • 250 m2
  •  Po cijeni
    • do 120000 eura
    • do 150000 eura (prosječna cijena)
    • do 180000 eura
    • do 1500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-24%

Promjena cijene sa 850.000 € na 650.000 € - 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BROD MORAVICE, 650.000 €, 330,00 m2 cca 1970 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 850.000 €
06.03.2026 - 650.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo prostrano imanje ukupne površine 19.448 m²u prekrasnom mjestu Brod Moravice. Nadograđena starina s tri etaže i velikim zemljištem, koje je djelomično građevinsko.Nekretnina obuhvaća samostojeću kuću ukupne površine 330m2. Podijeljena u dva odvojena stana. U prizemlju se....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 265.000 € na 260.000 € - 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DELNICE, 260.000 €, 168,00 m2 cca 1550 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.12.2025 - 265.000 €
13.03.2026 - 260.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.12.2025.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja šarmantnu samostojeću kuću idealnu za obiteljski odmor, život u prirodi ili turističku investiciju, smještenu u netaknutom zelenilu goranskog kraja, okružena šumama i potokom koji graniči s parcelom. Kuća se prostire na tri etaže povezane unutarnjim stubištem, s....

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 220.000 € na 190.000 € - 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, HRIBAC, 190.000 €, 237,00 m2 cca 800 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.11.2025 - 220.000 €
19.05.2026 - 190.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

Na prodaju ? kuća za odmor u Skradu (Gorski kotar) Na mirnoj lokaciji u srcu prirode, na nadmorskoj visini od 840 m, prodaje se samostojeća kuća za odmor s uređenom okućnicom od 633 m². Idealno mjesto za bijeg od gradske vreve, odmor ili obiteljska druženja. Raspored kuće: Suteren....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine gorski kotar prodaja terasa pala cijena'
190.000 €
385.000 €
450.000 €
 
-4%

Promjena cijene sa 156.000 € na 149.000 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DELNICE, 149.000 €, 96,00 m2 cca 1550 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.01.2026 - 160.000 €
07.02.2026 - 156.000 €
07.03.2026 - 149.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Tražite li kuću koja vam ljeti daje fini lagani ritam i svježe večeri, a do mora ste za 30 min autom onda zovite odmah. Nadomak Delnica na lijepoj ravnoj okućnici sagrađene su dvije kuće u stilu Gorskog kotara. Dijele jedan zajednički zid. Dvoetažni unutarnji dio sa donjim dnevnim....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 244.000 € na 230.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DELNICE, 230.000 €, 184,00 m2 cca 1250 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.02.2026 - 244.000 €
18.04.2026 - 230.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.crozilla.com

Kuća Razloge - usred nacionalnog parka 20 minuta pješice od izvora rijeke Kupe ! Ovo mjesto na rubu Nacionalnog parka Risnjak pravi je raj za ljubitelje prirode i mira. Kuća sama po sebi ima sve moguće elemente udobnog i lijepog doma - terase, kamin, prekrasan pogled i dobro planiran....

 
 
 
 
-15%

Promjena cijene sa 329.000 € na 279.000 € - 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, FUŽINE, 279.000 €, 173,00 m2 cca 1610 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 329.000 €
22.02.2026 - 279.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na svega 2 kilometra od jezera Bajer i centra Fužina, na nadmorskoj visini od 840 metara, smještena je samostojeća kuća u roh-bau stanju, idealna za ljubitelje prirode, mira i planinskog zraka. Kuća se nalazi uz šumu, na zemljištu površine 1.187 m², a njezina ukupna stambena površina....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 420.000 € na 395.000 € - 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DELNICE, 395.000 €, 210,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 420.000 €
29.03.2026 - 395.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

EKSKLUZIVNA PONUDA ? SAMO KOD NAS Kuća s dušom u zelenoj oazi ? 210 m², zemljište 1919 m² U miru i tišini, na kraju slijepe ulice gdje šuma diše, a trava šumi pod nogama, smjestila se ova samostojeća kuća ? spoj udobnosti, tradicije i prirodne ljepote. Kuća tlocrtne površine 106 m²....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 120.000 € na 110.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SEVERIN NA KUPI, 110.000 €, 220,00 m2 cca 500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.04.2026 - 120.000 €
16.05.2026 - 110.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

SEVERIN NA KUPI - skriveni dragulj iznad Kupe ? starina s dušom i dva vizionarska projekta Oaza mira iznad najljepšeg kupališta na Kupi. Tražite li savršen spoj povijesti, netaknute prirode i moderne vizije? Ova nekretnina nije samo kuća ? to je prilika da stvorite utočište na lokaciji....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 120.000 € na 110.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, VRBOVSKO, 110.000 €, 220,00 m2 cca 500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.04.2026 - 120.000 €
16.05.2026 - 110.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.04.2026.,

www.crozilla.com

SEVERIN NA KUPI - skriveni dragulj iznad Kupe starina s dušom i dva vizionarska projekta Oaza mira iznad najljepšeg kupališta na Kupi. Tražite li savršen spoj povijesti, netaknute prirode i moderne vizije? Ova nekretnina nije samo kuća to je prilika da stvorite utočište na lokaciji....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 89.000 € na 80.000 € - 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, VRBOVSKO, 80.000 €, 72,00 m2 cca 1110 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.01.2026 - 89.000 €
29.03.2026 - 80.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem trosobni obiteljski stan u prizemlju stambene zgrade od 72m2. Sastoji se od tri sobe , kuhinje, kupaonice, izbe, predsoblja, hodnika, dodatnog skladišnog prostora koji se može prenamijeniti u sobu i natkrivene terase. Stanu pripadaju drvarnica, garaža i dva podruma. U stanu....

 
 
 
 
-18%

Promjena cijene sa 575.000 € na 470.000 € - 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, MRKOPALJ, 470.000 €, 300,00 m2 cca 1570 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.12.2025 - 600.000 €
21.12.2025 - 575.000 €
22.03.2026 - 470.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Nekretnina ima 300 m2 stambene povrsine, 4 apartmana je u kući , 16 ležaja , 5 kupaona ,ispod kuce je konoba i u produzetku kuće natkrivena terasa od 75 m2, i u dvoristu je iskopana rupa za bazen , ima 1960m2 okucnice. Kuća ima 300 m2 stambene povrsine .Suteren , prizemlje , visoko....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 490.000 € na 450.000 € - 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SKRAD, 450.000 €, 146,00 m2 cca 3080 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.03.2026 - 550.000 €
18.03.2026 - 490.000 €
12.04.2026 - 450.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

U mirnom i zelenom dijelu Skrada, na samom rubu naselja i okružena šumom, smještena je ova elegantna i suvremeno projektirana samostojeća kuća koja uspješno spaja kvalitetnu gradnju.Kuća je smještena na parceli površine 850 m², dok stambeni dio obuhvaća 103 m² neto površine raspoređene....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 550.000 € na 490.000 € - 16.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BELSKI RAVAN, 490.000 €, 146,00 m2 cca 3360 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.02.2026 - 550.000 €
16.03.2026 - 490.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Urbana vila s bazenom u srcu netaknute prirode ? panoramski pogled i potpuni mir Na jednoj od najljepših i najmirnijih lokacija u Skradu, okružena zelenilom i prirodom Gorskog kotara, smjestila se ova novoizgrađena urbana vila s bazenom, savršen spoj modernog dizajna, privatnosti....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 330.000 € na 299.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BENKOVAC FUŽINSKI, 299.000 €, 220,37 m2 cca 1360 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.04.2026 - 330.000 €
11.05.2026 - 299.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se potpuno namještena kuća u Fužinama uz sam rub šume. Kuća ukupne stambene površine 220 m² prostire se na tri etaže ? suteren, prizemlje i potkrovlje ? koje su međusobno povezane unutarnjim stepenicama. U suterenu se nalazi kuhinja s izlazom na okućnicu s nadstrešnicom, blagovaonica....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 119.000 € na 110.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SEVERIN NA KUPI, 110.000 €, 250,00 m2 cca 440 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.04.2026 - 119.000 €
15.05.2026 - 110.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju ? Kuća za adaptaciju s potencijalom, iznad kupališta Klanac - Severin na Kupi (udaljenost cca 500 m) Prodaje se kuća u fazi adaptacije, smještena u naselju Klanac, nedaleko od Severina na Kupi. Ova nekretnina nudi brojne mogućnosti za uređenje prema vlastitim željama, bilo....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 265.000 € na 260.000 € - 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BROD NA KUPI, 260.000 €, 168,00 m2 cca 1550 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.03.2026 - 265.000 €
15.03.2026 - 260.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Manor predstavlja šarmantnu samostojeću kuću ? idealnu za obiteljski odmor, život u prirodi ili turističku investiciju, smještenu u netaknutom zelenilu goranskog kraja, okružena šumama i potokom koji graniči s parcelom. Kuća se prostire na tri etaže povezane unutarnjim stubištem,....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 370.000 € na 350.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, FUŽINE, 350.000 €, 124,00 m2 cca 2820 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.11.2025 - 370.000 €
08.05.2026 - 350.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajem drvenu kucu od strojno obrađenih trupaca promjera 23cm. Kuća se nalazi na vrlo atraktivnoj lokaciji vikend naselja Vrelo u Fužinama, u nesporednoj blizini jezera Bajer i Lepenica. Sastoji se od prizemlja i visokog potkrovlja. U prizemlju - dnevni boravak, kuhinja, blagovaonica,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.

www.smart-invest.hr

Prikazane nekretnine 1-17 (od ukupno 16)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more