• GoHome Professional
nekretnine gorski kotar prodaja terasa do 200000 e - GoHome
  • nekretnine gorski kotar prodaja terasa do 200000 e - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine gorski kotar prodaja terasa do 200000 eura parking

  • Za upit "nekretnine gorski kotar prodaja terasa do 200000 eura parking" pronađeno 11 nekretnina - prosječna cijena 1.654 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosječna površina)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po cijeni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 1300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-14%

Promjena cijene sa 220.000 € na 190.000 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SKRAD, 190.000 €, 237,00 m2 cca 800 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 220.000 €
20.05.2026 - 190.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju kuća za odmor u Skradu (Gorski kotar) Na mirnoj lokaciji u srcu prirode, na nadmorskoj visini od 840 m, prodaje se samostojeća kuća za odmor s uređenom okućnicom od 633 m. Idealno mjesto za bijeg od gradske vreve, odmor ili obiteljska druženja. Raspored kuće: Suteren (52....

 
 
 
 
+19%

Promjena cijene sa 160.000 € na 190.000 € - 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, JELENJE, 190.000 €, 76,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.07.2025 - 160.000 €
15.03.2026 - 190.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Dražice - stan u prizemlju stambene zgrade, mirna lokacija, parking ispred zgrade, 2S+DB. Na mirnoj lokaciji na Dražicama, prodajemo komforni stan veličine 76 m2, koncipiran kao dvosobni stan sa dnevnim boravkom. Stan se sastoji od kuhinje sa dnevnim boravkom, kupaonice, dvije spavaće....

 
 
 
  Kuća, VRBOVSKO, 186.000 €, 75,00 m2 cca 2480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se šarmantna samostojeća kuća u Vrbovskom, površine 75m², koja pruža idealno utočište za one koji traže mir i privatnost. U prizemlju vas dočekuje prostor za zabavu, s ugodnom malom kuhinjom i blagovaonicom, savršenom za druženja i opuštanje. Na katu se nalazi prostrana kuhinja....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine gorski kotar prodaja terasa do 200000 eura parking'
187.000 €
187.000 €
190.000 €
  Kuća, BRESTOVA DRAGA, 180.000 €, 120,00 m2 cca 1500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.12.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Na 900 mnm nalazi se novoizgrađena brvnara tlocrtne površine 54 m2, koja se sastoji od tri etaže. Kuća je smještena na okućnici površine 2222 m2. Parking i prilaz je sa asfaltirane, ne prometne ceste. Pred kućom je manja terasa sa koje se ulazi u suterenski prostor u kojem se smjestila....

 
 
 
  Stan, JELENJE, 176.500 €, 77,70 m2 cca 2270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je poslovni prostor od 77.70m2 koji je u naravi uređen i funkcionira kao stan ? 2s+db. Nalazi u novijoj zgradi, u mirnoj ulici te u blizini svih potrebnih sadržaja kao što su trgovine, kafići, škole, vrtići, ljekarne, te stanice javnog prijevoza, što ga čini savršenim za....

 
 
 
  Kuća, VRBOVSKO, 125.000 €, 100,00 m2 cca 1250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.05.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaje se kuća u visokoj roh-bau fazi, smještena na mirnoj, sunčanoj uzvisini s prekrasnim pogledom na šumu i planine, u blizini Severina na Kupi,općina Vrbovsko. Ova nekretnina predstavlja savršen spoj prirodnog okruženja, privatnosti i potencijala za prilagodbu interijera prema....

 
 
 
  Kuća, VRBOVSKO, 220.000 €, 75,00 m2 cca 2930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na samo 5 minuta od centra Vrbovskog, a opet u potpunoj intimi prodaje se prekrasna kućica za odmor od 75m2 koja se sastoji od prostora za zabavu i opuštanje koji je smješten u prizemlju ove kućice, a ima vlastitu kuhinjicu i sanitarni čvor, te lijepog dvoetažnog stančića koji se....

 
 
 
  Kuća, VRBOVSKO, 220.000 €, 75,00 m2 cca 2930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

KUĆA, PRODAJA, HAJDINE, GORSKI KOTAR, 75 m2 + 1500 m2 okućnica, 4S Prodaje se kuća dvokatnica površine 75 m2 izgrađena 1974. godine s okućnicom površine 1500 m2. Kuća se sastoji od prizemlja, prvog kata i galerije u potkrovlju. U prizemlju kuće se nalazi prostor za zabavu sa stolnim....

 
 
 
  Kuća, FUŽINE, 52.500 €, 110,00 m2 cca 480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

FUŽINE, LIČ - Kuća na odličnoj lokaciji U ponudi je starija kuća smještena u pitoresknom mjestu Lič, u blizini Fužina, u srcu Gorskog kotara. Kuća je idealna za ljubitelje prirode i mirnog okruženja te pruža priliku za uređenje prema vlastitim željama. Trenutno stanje i izvedeni radovi:....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.

www.smart-invest.hr