• GoHome Professional
nekretnine gorski kotar prodaja terasa što manje 1 - GoHome
  • nekretnine gorski kotar prodaja terasa što manje 1 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine gorski kotar prodaja terasa što manje 150 m2

  • Za upit "nekretnine gorski kotar prodaja terasa što manje 150 m2" pronađeno 31 nekretnina - prosječna cijena 2.925 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 290000 eura
    • do 360000 eura (prosječna cijena)
    • do 440000 eura
    • do 3600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, FUŽINE, 156.000 €, 150,00 m2 cca 1040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Na prodaju je interesantna nekretnina smještena u gorskom kraju, u mjestu Lič. Ova nekretnina nudi mir i prekrasan pogled na brežuljke i udoline, pružajući novim vlasnicima priliku za uživanje u mirnom okruženju, svježem zraku koji je zagarantiran zbog udaljenosti od buke i velikih....

 
 
 
  Kuća, DELNICE, 275.000 €, 138,00 m2 cca 1990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

GORSKI KOTAR ? DELNICE Autentična drvena kuća od trupaca u prirodnom okruženju U mirnom selu nedaleko od Delnica, okružena šumom i netaknutom prirodom Gorskog kotara, nalazi se ova šarmantna samostojeća kuća građena od masivnih drvenih trupaca. Smještena u zelenilu i tišini planinskog....

 
 
 
  Kuća, PREZID, 435.000 €, 142,00 m2 cca 3060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

VIR -PREZIDA- ODLIČNA KUĆA S BAZENOM! - TOP LOKACIJA! 70 m OD PLAŽE! GRADSKI VODOVOD, KANALIZACIJA! Prodaje se samostojeća kuća na odličnoj lokaciji svega 70 m od mora i prve plaže. Nekretnina idealna za odmor ili najam u turizmu. Kuća površine 142 m2 sagrađena je na zemljištu veličine....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine gorski kotar prodaja terasa što manje 150 m2'
550.000 €
450.000 €
490.000 €
  Kuća, RAVNA GORA, 650.000 €, 144,00 m2 cca 4510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

RAVNA GORA, u ponudu smo dobili autohtonu planinarsku kuću koja služi kao vikendica u šumi, tlocrtne površine 144 m2. Sastoji se od prizemlja i kata. U prizemlju je velika terasa, prostorija za druženje, kuhinja, drvarnica. Na katu je hodnik, velika dnevna soba sa kuhinjom, šest soba,....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 490.000 € na 450.000 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŽRNOVAC, 450.000 €, 146,00 m2 cca 3080 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.01.2026 - 550.000 €
17.03.2026 - 490.000 €
11.04.2026 - 450.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.01.2026.,

www.eurovilla.hr

U mirnom i zelenom dijelu Skrada, na samom rubu naselja i okružena šumom, smještena je ova elegantna i suvremeno projektirana samostojeća kuća koja uspješno spaja kvalitetnu gradnju.Kuća je smještena na parceli površine 850 m², dok stambeni dio obuhvaća 103 m² neto površine raspoređene....

 
 
 
  Kuća, MRKOPALJ, 550.000 €, 150,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

MRKOPALJ - idilična drvena kuća u srcu Gorskog Kotara U srcu slikovitog Mrkoplja, smještena na sunčanoj padini, nalazi se idilična drvena kuća izrađena od visokokvalitetnih materijala, koju slobodno možemo nazvati čarobnim nordijskim remek-djelom. Svojim šarmantnim izgledom i elegancijom,....

 
 
 
  Kuća, FUŽINE, 156.000 €, 150,00 m2 cca 1040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Kuća, VRBOVSKO, 155.000 €, 150,00 m2 cca 1030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Lukovdol, samostojeća kuća veličine 150m2, prizemlje, visoko prizemlje i tavan. Kuća je sagrađena 1971. godine, a kroz godine je nekoliko puta adaptirana i dograđivana. Kuća ima tri podruma (svaki po 15 m2), garažu s jamom (15 m2), starinsku sjenicu s tavanom (30 m2), dvije terase....

 
 
 
  Kuća, JELENJE, 445.000 €, 150,00 m2 cca 2970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

RIJETKOST NA TRŽIŠTU ? PRIZEMNICA S GARAŽOM I VELIKOM OKUĆNICOM NA MIRNOJ LOKACIJI Na iznimno mirnoj, a opet praktičnoj lokaciji u blizini svih sadržaja, nudimo vam rijetku priliku ? roh bau prizemnicu s garažom, velikom ograđenom okućnicom i mnoštvom potencijala za uređenje prema....

 
 
 
  Kuća, LUKOVDOL, 165.000 €, 150,00 m2 cca 1100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

GORSKI KOTAR, LUKOVDOL - kuća s velikom okućnicom U vrlo živopisnom mjestu, gotovo u samom centru, prodajemo kuću sa lijepom velikom okućnicom. Kuća se sastoji od prizemlja, kata i visokog potkrovlja, ukupno 150 m2 stambenog prostora, na način da su u prizemlju podrumi, ljetna kuhinja....

 
 
 
  Kuća, MRKOPALJ, 530.000 €, 150,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

MRKOPALJ, u ponudu smo dobili gorsku drvenu kuću s lijepim pogledom na prirodu i skijalište površine 150 m2, koja se sastoji od suterena, prizemlja i prvog kata. U suterenu su smješteni konoba, kupaonica, kotlovnica i spremište. U prizemlju su smještene dvije spavaće sobe, kupaonica,....

 
 
 
  Kuća, MRKOPALJ, 550.000 €, 150,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Ekskluzivna finska kuća u Mrkoplju s pogledom na skijalište Čelimbaša U zelenom srcu Gorskog kotara, u mirnom i autentičnom Mrkoplju, smještena je luksuzna finska kuća koja se ističe iznimnom kvalitetom gradnje i položajem na sunčanoj padini s otvorenim, panoramskim pogledom na skijalište....

 
 
 
  Kuća, MRKOPALJ, 530.000 €, 150,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Dobrodošli u svoje planinsko utočište iz snova u slikovitom okruženju Mrkoplja! Ovaj moderni chetau (Honka fusion stil gradnje) građen emajliranim trupcima spororastućeg sibirskog bora s garancijom od pedeset godina, dodatno izoliran s 20 cm izolacije i velikim staklenim stijenama....

 
 
 
  Kuća, MRKOPALJ, 550.000 €, 150,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je šarmantna kuća koja se smjestila na brežuljku s kojeg se pruža panoramski pogled na prirodu, Mrkopalj i skijalište, a zimi na snježnu idilu! Kuća je razvedena na 3 etaže. Na prvoj etaži, točnije u suterenu nalazi se garaža i skladišni prostor. Prizemlje i visoko potkrovlje....

 
 
 
  Kuća, VRBOVSKO, 160.000 €, 150,00 m2 cca 1070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se prostrana i useljiva kuća u slikovitom selu Lukovdol, smještena u Gorskom kotaru, u mirnom i prirodom okruženom ambijentu. Objekt je građen 1968. godine na temeljima starije građevine, a tijekom godina je više puta adaptiran i dograđivan. Ukupna korisna stambena površina....

 
 
 
  Kuća, MRKOPALJ, 550.000 €, 150,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Manor predstavlja prekrasnu gorsku kuću u Mrkoplju s prekrasnim pogledom na prirodu i skijalište, stambene površine 150 m2. Kuća se proteže na suteren, prizemlje i prvi kat. U suterenu su smješteni konoba, kupaonica, kotlovnica i spremište. U prizemlju su smještene dvije spavaće sobe,....

 
 
 
  Kuća, MRKOPALJ, 550.000 €, 150,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien na tržište stavlja predivnu finsku kuću sagrađenu od lameliranih trupaca spororastućeg sibirskog bora i kompletno je obložena sa 20 cm izolacije. Nalazi se na sunčanoj strani Mrkoplja sa pogledom na skijalište Čelimbaša. Sastoji se od četriri spavaće sobe, tri kupaonice,....

 
 
 
  Kuća, VRBOVSKO, 165.000 €, 150,00 m2 cca 1100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Kuća, MRKOPALJ, 550.000 €, 150,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.11.2024.,

www.indomio.hr

Mrkopalj, prekrasna drvena kuća 150 m2 u srcu Gorskog Kotara s pogledom na skijalište Čelimbaša i Mrkopalj. Izrađena je od sibirskog polarnog bora, te dolazi uz garanciju od 50 godina. Kompletno je izolirana s 20 cm izolacije što jamči njezinu kvalitetu i trajnost te ugodan boravak....

 
 
 
  Kuća, JELENJE, 445.000 €, 150,00 m2 cca 2970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.12.2025.,

www.indomio.hr

RIJETKOST NA TRŽIŠTU PRIZEMNICA S GARAŽOM I VELIKOM OKUĆNICOM NA MIRNOJ LOKACIJI Na iznimno mirnoj, a opet praktičnoj lokaciji u blizini svih sadržaja, nudimo vam rijetku priliku roh bau prizemnicu s garažom, velikom ograđenom okućnicom i mnoštvom potencijala za uređenje prema vlastitim....

 
 
 
  Kuća, MRKOPALJ, 550.000 €, 150,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Luksuzna finska kuća s panoramskim pogledom na skijalište Čelimbaša U srcu čistog i netaknutog Gorskog kotara, u mirnom i slikovitom Mrkoplju, smjestila se ekskluzivna finska kuća koja spaja vrhunsku kvalitetu gradnje s prirodnim okruženjem. Idealno pozicionirana na sunčanoj padini,....

 
 
 
  Kuća, BEGOVO RAZDOLJE, 550.000 €, 150,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Kuća, MRKOPALJ, 550.000 €, 150,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Manor predstavlja prekrasnu gorsku kuću smještenu u idiličnom Mrkoplju, s očaravajućim pogledom na prirodu i obližnje skijalište. Ova nekretnina prostire se na 150 m² stambene površine, raspoređene na: - suteren - prizemlje - prvi kat i savršena je kombinacija udobnosti, tradicije....

 
 
 
  Kuća, MRKOPALJ, 550.000 €, 150,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.crozilla.com

Prodaja - Finska drvena kuća 150 m2 - Gorski kotar, Mrkopalj Prodajemo drvenu kuću koja se sastoji od: podruma, prizemlja i potkrovlja, površine 150 m2. Kuća se nalazi u Gorskom kotaru, na sunčanoj strani Mrkoplja s pogledom na skijalište Čelimbaša. Kuća se sastoji od: dnevnog boravka....

 
 
 
  Kuća, FUŽINE, 329.600 €, 150,00 m2 cca 2200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Gorski kotar, Fužine, samostojeća kuća 150 m2 s okućnicom 900m2 Samostojeća, kompletno namještena kvalitena kuća nalazi se u mirnoj ulici sa dva prilaza, nadomak centra. U prizemlju se nalazi prostrani i svjetli open space prostor gdje su smješteni kuhinja s blagavonom i dnevnim boravkom....

 
 
 
  Kuća, FUŽINE, 332.000 €, 150,00 m2 cca 2210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se lijepa namještena kuća u Fužinama ? Savršena za život i turizam! U srcu Gorskog kotara, u poznatom turističkom mjestu Fužine, prodaje se potpuno renovirana kuća koja nudi spoj modernog uređenja i prirodnog okruženja. Ova nekretnina pruža savršeno mjesto za život, odmor....

 
 
 
  Kuća, FUŽINE, 360.000 €, 153,00 m2 cca 2350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.indomio.hr

FUŽINE, u ponudi je dvojna kuća s prostranom okućnicom. Sastoji se od prizemlja i kata, međusobno povezanih unutarnjim stubištem. Potpuno uređena i namještena Goranska kuća sadrži hodnik, kuhinju, blagovaonu, dnevni boravak, salon za druženje s opremom: pikado, biljar, igre na ploči....

 
 
 
  Kuća, RAVNA GORA, 665.000 €, 161,00 m2 cca 4130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.03.2026.,

www.crozilla.com

Kaiser Immobilien agencija u svoju ponudu stavlja kuću u Ravnoj Gori, kombinaciju kvalitete i luksuza na izuzetnoj lokaciji. U srcu goranske prirode, u mirnom i uređenom mjestu Ravna Gora, smjestila se ova moderna planinska kuća izgrađena 2023. godine ? dom koji već na prvi pogled....

 
 
 
  Apartman, MRKOPALJ, 207.500 €, 162,00 m2 cca 1280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Samostojeća kuća u rohbau sistemu,.Mirno okruženje, među lijepo izgrađenim kućama. Prilazna cesta asfaltirana, Priključak struje, vode, kanalizacije. Na terenu postavljen kontejner koji služi kao apartman sa velikom terasom ispred i velikim kaminom. U suterenu podrum 30 m². U prizemlju....

 
 
 
  Kuća, MRKOPALJ, 207.500 €, 162,00 m2 cca 1280 €/m2

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.

www.smart-invest.hr

Prikazane nekretnine 1-30 (od ukupno 30)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ