• GoHome Professional
nekretnine gorski kotar prodaja suteren 360 m2 - GoHome
  • nekretnine gorski kotar prodaja suteren 360 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine gorski kotar prodaja suteren 360 m2

  • Za upit "nekretnine gorski kotar prodaja suteren 360 m2" pronađeno 14 nekretnina - prosječna cijena 1.532 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 340 m2 (malo manji)
    • 380 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 120000 eura
    • do 150000 eura (prosječna cijena)
    • do 180000 eura
    • do 1500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, BROD MORAVICE, 590.000 €, 380,00 m2 cca 1550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2026.,

www.indomio.hr

U prodaji je prostrana samostojeća kuća u Brod Moravicama smještena na velikoj parceli od 9.690m2, s montažnim bazenom opremljenim dizalicom topline i okućnicom koja nudi privatnost i mir. Kuća je adaptirana 2022. godine i prostire se na suteren, prvi kat i potkrovlje, dok dodatni....

 
 
 
  Kuća, VRBOVSKO, 570.000 €, 380,00 m2 cca 1500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Luksuzno uređena samostojeća kuća u Vrbovskom s 200 m² stambenog prostora na parceli od 1.000 m² Na prodaju je potpuno namještena i temeljito renovirana samostojeća kuća u Vrbovskom, smještena u prirodnom okruženju Gorskog kotara, a istovremeno u blizini svih potrebnih sadržaja. Kuća....

 
 
 
  Kuća, BROD MORAVICE, Na upit, 350,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji velebnog imanja smještenog u srcu Gorskog kotara, koje se prostire na više od 19.000 m. Na imanju se nalazi potpuno obnovljena i namještena kuća od 350 m, raspoređena na tri etaže suteren, prizemlje i visoko potkrovlje. U suterenu se nalazi prostrana garaža,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine gorski kotar prodaja suteren 360 m2'
315.000 €
650.000 €
99.000 €
  Kuća, BROD MORAVICE, Na upit, 350,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Posredujemo u prodaji velebnog imanja smještenog u srcu Gorskog kotara, koje se prostire na više od 19.000 m². Na imanju se nalazi potpuno obnovljena i namještena kuća od 350 m², raspoređena na tri etaže ? suteren, prizemlje i visoko potkrovlje. U suterenu se nalazi prostrana garaža,....

 
 
 
  Kuća, BEGOVO RAZDOLJE, 750.000 €, 351,00 m2 cca 2140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Dosta vam je gradske strke i vreve? Žudite za mirnim životom u srcu netaknute prirode Gorskog kotara? Sanjate o pokretanju vlastitog poslovanja u turizmu? Nudimo vam savršenu priliku. U najvišem naseljenom mjestu u Hrvatskoj, u okruženju gustih šuma i prekrasnog krajolika, smještena....

 
 
 
  Kuća, MRKOPALJ, 750.000 €, 351,00 m2 cca 2140 €/m2

 
 
 
  Apartman, MRKOPALJ, 750.000 €, 351,00 m2 cca 2140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, BROD MORAVICE, 520.000 €, 350,00 m2 cca 1490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Zamislite terasu sa pogledom na kupsku dolinu. Sve oko vas krošnje drveća i potpuna tišina. Kuća trenutno funkcionira kao stan u suterenu sa svojim vrtom i kuća za odmor na gornjem dijelu. Gore je dvoetažna kuća sa donji dijekom za dnevni dio, kuhinju i ogromnu terasu. Donjimdiomkomforan....

 
 
 
  Kuća, BROD MORAVICE, 650.000 €, 330,00 m2 cca 1970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je idilično imanje sa samostojećom kućom stambene površine 330m2 koja se nalazi na okućnici od čak 19485m2 smješteno u pitoresknom zaseoku općine Brod Moravice. Kuća se sastoji od suterena, prizemlja te visokog potkrovlja. Suteren čini prostrana garaža za dva automobila te....

 
 
 
  Kuća, BROD MORAVICE, 650.000 €, 330,00 m2 cca 1970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

BROD MORAVICE, u ponudu smo dobili predivno imanje od 19.485 m2 s prostranom i uređenom kućom površine 330 m2 U suterenu se nalazi prostrana garaža za dva automobila s automatskim vratim. Pored su još dva prostora, svaki od 20 m2, koji služe kao radiona i smočnica. Prizemlje kuće....

 
 
 
  Kuća, BROD MORAVICE, 650.000 €, 330,00 m2 cca 1970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostrano imanje s novogradnjom u mirnom dijelu Brod Moravica, smješteno na osunčanom brežuljku s prekrasnim pogledom. Nekretnina obuhvaća samostojeću kuću ukupne površine 330m2. Kuća je podijeljena u dva odvojena stana. U prizemlju se nalaze dnevni boravak, kuhinja, dvije....

 
 
 
  Kuća, FUŽINE, 255.000 €, 325,00 m2 cca 790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se kuća površine 325m2 u mjestu Vrata s prostranom okućnicom od 3.266m²,. Nalazi se na izvrsnoj lokaciji u blizini centra mjesta, svega 300 m od izlaza s autoceste. Nekretnina se prostire na tri etaže: suteren, prizemlje i visoko potkrovlje. U suterenu se nalazi konoba površine....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 10)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!