• GoHome Professional
nekretnine gorski kotar prodaja suteren 340 m2 - GoHome
  • nekretnine gorski kotar prodaja suteren 340 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine gorski kotar prodaja suteren 340 m2

  • Za upit "nekretnine gorski kotar prodaja suteren 340 m2" pronađeno 19 nekretnina - prosječna cijena 1.145 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 320 m2 (malo manji)
    • 360 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 64000 eura
    • do 80000 eura (prosječna cijena)
    • do 96000 eura
    • do 801 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-24%

Promjena cijene sa 850.000 € na 650.000 € - 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BROD MORAVICE, 650.000 €, 330,00 m2 cca 1970 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 850.000 €
06.03.2026 - 650.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo prostrano imanje ukupne površine 19.448 m²u prekrasnom mjestu Brod Moravice. Nadograđena starina s tri etaže i velikim zemljištem, koje je djelomično građevinsko.Nekretnina obuhvaća samostojeću kuću ukupne površine 330m2. Podijeljena u dva odvojena stana. U prizemlju se....

 
 
 
  Kuća, BROD MORAVICE, 650.000 €, 330,00 m2 cca 1970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

BROD MORAVICE, u ponudu smo dobili predivno imanje od 19.485 m2 s prostranom i uređenom kućom površine 330 m2 U suterenu se nalazi prostrana garaža za dva automobila s automatskim vratim. Pored su još dva prostora, svaki od 20 m2, koji služe kao radiona i smočnica. Prizemlje kuće....

 
 
 
  Kuća, MRKOPALJ, 750.000 €, 351,00 m2 cca 2140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Dosta vam je gradske strke i vreve? Žudite za mirnim životom u srcu netaknute prirode Gorskog kotara? Sanjate o pokretanju vlastitog poslovanja u turizmu? Nudimo vam savršenu priliku. U najvišem naseljenom mjestu u Hrvatskoj, u okruženju gustih šuma i prekrasnog krajolika, smještena....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine gorski kotar prodaja suteren 340 m2'
Na upit
Na upit
750.000 €
  Kuća, BROD MORAVICE, 520.000 €, 350,00 m2 cca 1490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Zamislite terasu sa pogledom na kupsku dolinu. Sve oko vas krošnje drveća i potpuna tišina. Kuća trenutno funkcionira kao stan u suterenu sa svojim vrtom i kuća za odmor na gornjem dijelu. Gore je dvoetažna kuća sa donji dijekom za dnevni dio, kuhinju i ogromnu terasu. Donjimdiomkomforan....

 
 
 
  Apartman, MRKOPALJ, 750.000 €, 351,00 m2 cca 2140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, VRBOVSKO, 99.000 €, 342,00 m2 cca 290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Gorski kotar, Vrbovsko okolica, starija kuća, katnosti S+Pr+1+Pk, tlocrtne površine 114 m2 Suteren : tri podrumske prostorije, spremišta Prizemlje : hodnik, kuhinja sa blagovaonom, spavaća soba, dnevna soba, Kat: neuređeno, predviđene 4 sobe Potkrovlje : neuređeno Na zemljištu od....

 
 
 
  Kuća, MRKOPALJ, 315.000 €, 330,00 m2 cca 960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Atraktivna novogranja apartmanske kuće koja se nalazi se u Mrkoplju s pogledom na skijalište Čelimbašu. Kuća je na obronku tako da je i pogled "iznad svih". Kuća je podijeljena na suteren (konobu) prizemlje i prvi kat. Glavni ulaz je na prizemlju, no može se ući i kroz konobu gdje....

 
 
 
  Kuća, BROD MORAVICE, 650.000 €, 330,00 m2 cca 1970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je idilično imanje sa samostojećom kućom stambene površine 330m2 koja se nalazi na okućnici od čak 19485m2 smješteno u pitoresknom zaseoku općine Brod Moravice. Kuća se sastoji od suterena, prizemlja te visokog potkrovlja. Suteren čini prostrana garaža za dva automobila te....

 
 
 
  Kuća, BROD MORAVICE, 650.000 €, 330,00 m2 cca 1970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostrano imanje s novogradnjom u mirnom dijelu Brod Moravica, smješteno na osunčanom brežuljku s prekrasnim pogledom. Nekretnina obuhvaća samostojeću kuću ukupne površine 330m2. Kuća je podijeljena u dva odvojena stana. U prizemlju se nalaze dnevni boravak, kuhinja, dvije....

 
 
 
  Kuća, FUŽINE, 255.000 €, 325,00 m2 cca 790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća površine 325m2 u mjestu Vrata s prostranom okućnicom od 3.266m²,. Nalazi se na izvrsnoj lokaciji u blizini centra mjesta, svega 300 m od izlaza s autoceste. Nekretnina se prostire na tri etaže: suteren, prizemlje i visoko potkrovlje. U suterenu se nalazi konoba površine....

 
 
 
  Kuća, BROD MORAVICE, Na upit, 350,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Posredujemo u prodaji velebnog imanja smještenog u srcu Gorskog kotara, koje se prostire na više od 19.000 m². Na imanju se nalazi potpuno obnovljena i namještena kuća od 350 m², raspoređena na tri etaže ? suteren, prizemlje i visoko potkrovlje. U suterenu se nalazi prostrana garaža,....

 
 
 
  Kuća, FUŽINE, 201.000 €, 320,00 m2 cca 630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Samostojeća kuća s velikom okućnicom ? Vrata, Fužine Prodaje se samostojeća kuća ukupne stambene površine 318,7 m2, smještena na prostranoj okućnici od 3.266 m2 u naselju Vrata, općina Fužine. Nekretnina se nalazi na iznimno pristupačnoj lokaciji, svega 300 metara od izlaza s autoceste,....

 
 
 
  Kuća, RAVNA GORA, 149.000 €, 320,00 m2 cca 470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Ravna Gora, dvije kuće na površini okućnice od 11151 m2, oko 2000 m2 nalazi se u zoni gradnje, mirno mjesto okruženo šumom kuća 1: tlocrtne površine 80 m2, katnost S+Pr+PK, suteren: dvije prostorije, kotlovnica- centralno grijanje, spremište prizemlje: hodnik, 2 sobe, kuhinja, kupaonica....

 
 
 
  Kuća, FUŽINE, 255.000 €, 318,80 m2 cca 800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

VRATA, prodajemo kuću površine 318.80 m2 koja se sastoji od suterena, prizemlja i visokog potkrovlja. U suterenu se nalazi konoba površine 100 m2, u prizemlju koje ima 112 m2 je uređeni stan trosoban s dnevnim boravkom, površina 112 m2, a visoko potkrovlje koje ima površinu od 90....

 
 
 
  Kuća, FUŽINE, 293.000 €, 318,70 m2 cca 920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se samostojeća kuća ukupne površine 318,70 m², s prostranom okućnicom od 3266 m². Smještena je na izvrsnoj lokaciji, u blizini centra mjesta i svega 300 metara od izlaza s autoputa, što omogućuje jednostavan pristup i odličnu povezanost. Kuća je zidane konstrukcije i sastoji....

 
 
 
  Kuća, FUŽINE, 175.000 €, 318,70 m2 cca 550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostrana kuća u Vrata ? Fužine, ukupne stambene površine 318,70 m², s velikom okućnicom od 3.266 m², smještena svega 300 metara od centra mjesta i izlaza s autoceste ? savršena povezanost i mirno okruženje! Objekt se sastoji od suterena, prizemlja i visokog potkrovlja,....

 
 
 
  Kuća, FUŽINE, 255.000 €, 318,00 m2 cca 800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

Manor predstavlja dvojnu kuću ukupne površine 318 m2 smještenu na području Fužina, s pripadajućom okućnicom površine 3266 m2. Kuća se sastoji od tri etaže - suterena, prizemlja i visokog potkrovlja. U suterenu je smještena prostrana konoba površine 110 m2 koju je moguće prenamjeniti....

 
 
 
  Kuća, FUŽINE, 255.000 €, 318,00 m2 cca 800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se prostrana kuća u mirnom naselju Vratima, u blizini Fužina, savršena za obiteljski život ili investiciju. Ova nekretnina prostire se na ukupnih 318 m² stambenog prostora, raspoređenog na suterenu, prizemlju i prvom katu, te je u potpunosti adaptirana i renovirana. Kuća ima....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-18 (od ukupno 15)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Izdvojene nekretnine

Zagreb

Britanski trg, luksuzan četverosoban stan

www.eurovilla.hr

Dalmacija,

jednosoban stan u zgradi sa bazenom!