• GoHome Professional
nekretnine gorski kotar prodaja s garažom 170 m2 s - GoHome
  • nekretnine gorski kotar prodaja s garažom 170 m2 s - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine gorski kotar prodaja s garažom 170 m2 samostojeća samostojeća

  • Za upit "nekretnine gorski kotar prodaja s garažom 170 m2 samostojeća samostojeća" pronađeno 3 nekretnina - prosječna cijena 1.443 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 120000 eura
    • do 150000 eura (prosječna cijena)
    • do 180000 eura
    • do 1500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-2%

Promjena cijene sa 265.000 € na 260.000 € - 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BROD NA KUPI, 260.000 €, 168,00 m2 cca 1550 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.03.2026 - 265.000 €
15.03.2026 - 260.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Manor predstavlja šarmantnu samostojeću kuću ? idealnu za obiteljski odmor, život u prirodi ili turističku investiciju, smještenu u netaknutom zelenilu goranskog kraja, okružena šumama i potokom koji graniči s parcelom. Kuća se prostire na tri etaže povezane unutarnjim stubištem,....

 
 
 
  Kuća, MRKOPALJ, 225.000 €, 186,00 m2 cca 1210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je samostojeća kuća u okolici Mrkoplja okružena zelenilom. Ova kuća prostire se na 186m2, a ima i pripadajuću veliku okućnicu od 828m2. Sastoji se od dvije etaže - prizemlja i prvog kata povezanog unutarnjim stepeništem. U prizemlju se nalazi kuhinja (ručno rađena - ariš),....

 
 
 
  Kuća, MRKOPALJ, 275.000 €, 175,00 m2 cca 1570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJE SE Višenamjenska kuća s poslovnim prostorom, garažom i podrumom u srcu Gorskog kotara, Sunger (Mrkopalj) U mirnom, prirodom okruženom naselju Sunger, općina Mrkopalj popularnom zimskom odredištu za skijanje i sanjkanje te ljetnoj oazi svježine prodaje se prostrana kuća s brojnim....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-2 (od ukupno 2)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan