• GoHome Professional
nekretnine gorski kotar prodaja s garažom 140 m2 - GoHome
  • nekretnine gorski kotar prodaja s garažom 140 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine gorski kotar prodaja s garažom 140 m2

  • Za upit "nekretnine gorski kotar prodaja s garažom 140 m2" pronađeno 12 nekretnina - prosječna cijena 1.907 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 100000 eura
    • do 120000 eura (prosječna cijena)
    • do 150000 eura
    • do 1200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, JELENJE, 445.000 €, 150,00 m2 cca 2970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.12.2025.,

www.indomio.hr

RIJETKOST NA TRŽIŠTU PRIZEMNICA S GARAŽOM I VELIKOM OKUĆNICOM NA MIRNOJ LOKACIJI Na iznimno mirnoj, a opet praktičnoj lokaciji u blizini svih sadržaja, nudimo vam rijetku priliku roh bau prizemnicu s garažom, velikom ograđenom okućnicom i mnoštvom potencijala za uređenje prema vlastitim....

 
 
 
  Kuća, ČABAR, 69.000 €, 150,00 m2 cca 460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.12.2025.,

www.crozilla.com

Manor predstavlja kuću smještenu u malom i mirnom goranskom selu, u okolici grada Čabra. Ova nekretnina nudi savršen spoj tradicionalnog života u prirodi s potencijalom za prilagodbu prostora prema vlastitim željama. * Kuća se prostire na dva kata, čineći prostor funkcionalnim i pogodnim....

 
 
 
  Kuća, MRKOPALJ, 550.000 €, 150,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

MRKOPALJ - idilična drvena kuća u srcu Gorskog Kotara U srcu slikovitog Mrkoplja, smještena na sunčanoj padini, nalazi se idilična drvena kuća izrađena od visokokvalitetnih materijala, koju slobodno možemo nazvati čarobnim nordijskim remek-djelom. Svojim šarmantnim izgledom i elegancijom,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine gorski kotar prodaja s garažom 140 m2'
55.000 €
530.000 €
155.000 €
  Kuća, VRBOVSKO, 180.000 €, 140,00 m2 cca 1290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.01.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je kuća koja se nalazi u Gomirju u Gorskom kotaru, planinskoj regiji sjeverozapadne Hrvatske. Razvedena je na prizemlje, kat i visoko potkrovlje, ima novi krov i odličan prilaz. U prizemlju su dnevni boravak, kuhinja, soba i kupaonica, dok su na katu 3 sobe i kupaonica. Visoko....

 
 
 
  Stan, DELNICE, 210.000 €, 140,00 m2 cca 1500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se etaža kuće u prizemlju, smještena u samom centru Delnica, idealna za miran i ugodan život. Stan je uredan, potpuno namješten i spreman za useljenje, a dodatnu vrijednost daje balkon koji pruža prostor za opuštanje. Nekretnini pripada lijepa i prostrana okućnica površine....

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 271.000 € na 298.000 € - 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, PREZID, 298.000 €, 131,00 m2 cca 2280 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.10.2025 - 271.000 €
01.03.2026 - 298.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

NOVO U PONUDI Imamo prekrasnu kuću s dva apartmana koja uključuju zatvorenu garažu s automatskim podizanjem vrata, smještena na Južnom dijelu Vira Prezida. Udaljenost od Plaže je 200m. S Dva apartmana ova kuća pruža fleksibilnost i privatnost za više obitelji ili gostiju. Svaki apartman....

 
 
 
  Kuća, JELENJE, 445.000 €, 150,00 m2 cca 2970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

RIJETKOST NA TRŽIŠTU ? PRIZEMNICA S GARAŽOM I VELIKOM OKUĆNICOM NA MIRNOJ LOKACIJI Na iznimno mirnoj, a opet praktičnoj lokaciji u blizini svih sadržaja, nudimo vam rijetku priliku ? roh bau prizemnicu s garažom, velikom ograđenom okućnicom i mnoštvom potencijala za uređenje prema....

 
 
 
  Kuća, BROD MORAVICE, 90.000 €, 150,00 m2 cca 600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je samostojeća kuća stambene površine 150m2 smještena u zaseoku na svega 10 minuta od centra općine Brod Moravice. Kuća se sastoji od prizemlja i kata te dodatne opcije neuređenog visokog potkrovlja. Prizemlje kuće odvojeno zasebnim ulazom sadrži ulazni hodnik, tri prostorije....

 
 
 
  Kuća, FUŽINE, 172.000 €, 151,91 m2 cca 1130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća u Fužinama, smještena na odličnoj lokaciji u samom centru mjesta, svega 150 m od jezera Bajer. Ukupna uređena stambena površina kuće iznosi 151,91 m², te neuređeno potkrovlje od cca 60 m², a nekretnina se sastoji od prizemlja i kata, povezanih vanjskim stubištem. Kuća....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.

www.smart-invest.hr

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 8)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine