• GoHome Professional
nekretnine gorski kotar prodaja roh-bau Zadnjih 14 - GoHome
  • nekretnine gorski kotar prodaja roh-bau Zadnjih 14 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine gorski kotar prodaja roh-bau Zadnjih 14 dana

  • Za upit "nekretnine gorski kotar prodaja roh-bau zadnjih 14 dana" pronađeno 23 nekretnina - prosječna cijena 1.196 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 160 m2
    • do 200 m2
    • 200 m2 (prosječna površina)
    • barem 200 m2
    • 240 m2
  •  Po cijeni
    • do 100000 eura
    • do 130000 eura (prosječna cijena)
    • do 150000 eura
    • do 1300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, JELENJE, 350.000 €, 250,00 m2 cca 1400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

RIJEKA, DRAŽICE, CENTAR - samostojeća kuća s dva odvojena stana na odličnoj lokaciji + 2.200 m2 GRAĐEVINSKOG ZEMLJIŠTA! PRILIKA! HITNA PRODAJA! Samostojeća kuća sa dva odvojena stana u centru Dražica + 2.200 m2 okućnice ( građevinsko zemljište POTPUNO RAVNO! ). U prizemlju se nalazi....

 
 
 
  Kuća, VRBOVSKO, 130.000 €, 58,00 m2 cca 2240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Predstavljamo Vam jedinstvenu nekretninu koja se nalazi u predgrađu grada Vrbovsko. Ova predivna kuća je smještena u Hrvatskoj, u regiji Gorski kotar, koja je sinonim za prekrasnu prirodu i opuštajuću atmosferu. Sa svojom stambenom površinom od 58 m2, ova drvena kućica nudi udobnost....

 
 
 
  Kuća, FUŽINE, 170.000 €, 563,00 m2 cca 300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Imanje s tri samostojeće kuće ? okolica Fužina U ponudi je imanje smješteno u mirnom području u okolici Fužina, na izdvojenoj lokaciji bez neposrednih susjeda. Nekretnina se nalazi u prirodnom okruženju te pruža visok stupanj privatnosti. Ukupna površina zemljišta iznosi 3.585 m².....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine gorski kotar prodaja roh-bau zadnjih 14 dana'
350.000 €
350.000 €
350.000 €
  Kuća, VRBOVSKO, 229.000 €, 175,00 m2 cca 1310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Općina Vrbovsko, u manjem naselju nedaleko Moravica prodajemo lijepu samostojeću kuću. Kuća je sagrađena 80ih godina, ali krov je obnovljen prije desetak godina vrlo kvalitetnim žerar pokrovom, termo fasadom koja je svega dvije godine stara , te novom vanjskom stolarijom sa griljama.....

 
 
 
  Kuća, VRBOVSKO, 280.000 €, 300,00 m2 cca 930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prilika za investiciju ? Kuća 300 m², Vrbovsko Na prodaju kuća u roh bau fazi ukupne površine 300 m², smještena na osami u šumi, svega sat vremena udaljena od mora i većih gradova. Objekt je projektiran kao 5 apartmana po 40 m²: 1 u suterenu 2 u prizemlju 2 u potkrovlju Idealno za....

 
 
 
  Kuća, GEROVO, 250.000 €, 350,00 m2 cca 710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostrana nekretnina u roh bau fazi s panoramskim pogledom na Gerovo Tražite li nekretninu s potencijalom za realizaciju vlastitih ideja? Ova prostrana nekretnina u roh bau fazi, izgrađena 1980-ih godina, nudi vam jedinstvenu priliku za stvaranje doma iz snova ili unosnog....

 
 
 
  Kuća, BROD MORAVICE, 310.000 €, 420,00 m2 cca 740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Tražite li kuću s velikim turističkim potencijalom u blizini rijeke Kupe, ova prekrasna nekretnina smještena u mirnom naselju Kocijani, u blizini Brod Moravica čeka na Vas. Prostrano prizemlje, kat i potkrovlje otvorenog tlocrta trenutno su u roh bau stanju i spremni da u njima isplanirate....

 
 
 
  Kuća, STARA SUŠICA, 320.000 €, 130,00 m2 cca 2460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Stara Sušica ? kuća 130 m² + 1170 m² okućnice Prodaje se samostojeća kuća u mirnom i slikovitom mjestu Stara Sušica, nadomak Ravne Gore, poznatom po svojoj netaknutoj prirodi, gustim šumama i planinskom zraku. U neposrednoj blizini nalaze se Dvorac Stara Sušica te brojne pješačke....

 
 
 
  Kuća, MRKOPALJ, 300.000 €, 230,00 m2 cca 1300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Mrkopalj - prekrasna pozicija! Prodajemo vilu s prekrasnim pogledom u roh-bau stanju sa stolarijom i krovom. Na prizemlju je planirana konoba, na katu je spavaća soba, dnevni boravak, kuhinja s blagovaonom, kupaona, vešeraj , te spa oaza s jacuzzijem, tušem i wc-om. Na 2. katu su....

 
 
 
  Kuća, JELENJE, 381.000 €, 200,00 m2 cca 1910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

JELENJE ? PODHUM Samostojeća kuća s dvije garaže, prostranom okućnicom i mogućnošću uređenja po vlastitim željama Na prodaju je samostojeća kuća ukupne površine cca 200 m2, smještena u mirnom i zelenilom okruženom naselju Podhum, općina Jelenje ? svega nekoliko minuta vožnje od Rijeke.....

 
 
 
  Kuća, JELENJE, 350.000 €, 200,00 m2 cca 1750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Jelenje, Dražice - prodaja kuće sa velikom okućnicom , garažom! Prodaje se kuća u Dražicama, smještena na odličnoj lokaciji u samom centru mjesta. Nekretnina ukupne površine cca 200 m² nalazi se na prostranoj okućnici od čak 2050 m², što pruža brojne mogućnosti za život, investiciju....

 
 
 
  Kuća, JELENJE, 350.000 €, 400,00 m2 cca 880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Samo u ponudi Dogme u prodaji je samostojeća poslovno-stambena kuća na Grobniku, naselju Dražice, koja se nalazi na izvrsnoj lokaciji. Kuća se proteže na parceli od 900 m2 i ima pristup s glavne i sporedne ceste. Ukupna netto stambena površina kuće iznosi 400 m2. Prizemlje kuće je....

 
 
 
  Kuća, VRBOVSKO, 80.000 €, 135,00 m2 cca 590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo kuću na osami, desetak minuta vožnje od Vrbovskog. Prvi susjedi udaljeni su čak nekoliko kilometara. Kuća je u roh bau stanju, sa novim krovištem od lima. Kuća ima betonske deke, te joj je potrebna još fasada, stolarija te unutarnje uređenje kako bi zasjala do kraja. Tlocrtno....

 
 
 
  Kuća, FUŽINE, 190.000 €, 200,00 m2 cca 950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća u roh-bau fazi smještena u mirnom okruženju nedaleko Fužina, idealna za sve koji žele svoj dom urediti prema vlastitim željama. Objekt se prostire na tri etaže: u podrumu se nalazi prostor predviđen za konobu te dvije dodatne prostorije koje mogu poslužiti kao spremište....

 
 
 
  Kuća, VRBOVSKO, 130.000 €, 165,00 m2 cca 790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kuća do rijeke Dobre nalazi se u selu Gomirje, u gradu Vrbovsko. Ova predivna nekretnina se prodaje po cijeni od 130.000€. Stambena površina iznosi 200 m2. Komunalije kao što su voda, septička jama, struja i grijanje na drva su sve dostupne. Pristup kući je omogućen preko asfaltnog....

 
 
 
  Kuća, VRBOVSKO, 90.000 €, 150,00 m2 cca 600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Ponosno predstavljamo jedinstvenu priliku za sve ljubitelje prirode i mirnog života - roh-bau kuću smještenu u malom mjestu kod Blaževaca, s prekrasnim pogledom na rijeku Kupu. Osnovne informacije: Lokacija: Blizu Blaževaca, samo 500 m od rijeke Kupe. Površina stambenog prostora:....

 
 
 
  Kuća, FUŽINE, 400.000 €, 510,00 m2 cca 780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na izvrsnoj lokaciji nalazi se ovaj objekat u rou-bau fazi. Cjeli objekat je koncipiran i zamišljen kao stomatološka poliklinika, a prema svojim gabaritima mogao bi se koristiti i kao dom za starije te u turističke ili rehabilitacijske namjene.Uređenje zavisi od potrba budućeg investitora.Prostrana....

 
 
 
  Kuća, DIVJAKE, 62.500 €, 150,00 m2 cca 420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvojna kuća u mirnom mjestu nedaleko od Skrada, savršena za sve koji traže tišinu, prirodu i opušten životni ritam. Okružena zelenilom i planinskim mirom, ova kuća idealna je za obitelji, vikendaše ili sve koji žele pobjeći od gradske gužve. Kuća se sastoji od prizemlja,....

 
 
 
  Kuća, DELNICE, 185.000 €, 252,00 m2 cca 730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Ne propustite priliku za investiciju ili vlastiti dom, Nekretnina u Centru Delnica na fenomenalnoj poziciji u blizini svih sadržaja. Trenutna faza je dovršena 2021. godine. Sa jednom stranom dodiruje sa drugom kućom, te se sastoji od konobe u suterenu, prizemlja (126m2) i prvoga kata....

 
 
 
  Kuća, DELNICE, 149.000 €, 80,00 m2 cca 1860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kuća 80 m2 Rohbau - Lučice Sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevni boravak, 2 kupaonice, ostava. Kuća ima ukupno 2 kata i stambenu površinu od 80 m2. Nalazi se 3 km od Delnica te blizina priključka na autocestu. Kompletna dokumentacija je uredna. Za kuću je predviđeno grijanje na drva....

 
 
 
  Kuća, FUŽINE, 201.000 €, 320,00 m2 cca 630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Samostojeća kuća s velikom okućnicom ? Vrata, Fužine Prodaje se samostojeća kuća ukupne stambene površine 318,7 m2, smještena na prostranoj okućnici od 3.266 m2 u naselju Vrata, općina Fužine. Nekretnina se nalazi na iznimno pristupačnoj lokaciji, svega 300 metara od izlaza s autoceste,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-21 (od ukupno 19)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Izdvojene nekretnine

Pula, Vidikovac

stan s poledo na more i grad