• GoHome Professional
nekretnine gorski kotar prodaja najnovije suteren - GoHome
  • nekretnine gorski kotar prodaja najnovije suteren - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine gorski kotar prodaja najnovije suteren 230 m2

  • Za upit "nekretnine gorski kotar prodaja najnovije suteren 230 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 220 m2 (malo manji)
    • 240 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-14%

Promjena cijene sa 220.000 € na 190.000 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SKRAD, 190.000 €, 237,00 m2 cca 800 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 220.000 €
20.05.2026 - 190.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju kuća za odmor u Skradu (Gorski kotar) Na mirnoj lokaciji u srcu prirode, na nadmorskoj visini od 840 m, prodaje se samostojeća kuća za odmor s uređenom okućnicom od 633 m. Idealno mjesto za bijeg od gradske vreve, odmor ili obiteljska druženja. Raspored kuće: Suteren (52....

 
 
 
  Kuća, ČABAR, 119.000 €, 238,00 m2 cca 500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Goski kotar, Čabar, okolica, na 800m nadmorske visine, samostojeća zidana kuća, orijentirana prema zapadu. Kuća je nekada bila baza sa svim potrebnim prostorijama za funkcionalni obiteljski život u Gorskom kotaru. U suterenu kuće su prostorije nekadašnje štale te garaža. U visokom....

 
 
 
  Kuća, DELNICE, 220.000 €, 220,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

U mirnom i povišenom dijelu Delnica, svega sedam minuta vožnje od centra grada, prodaju se dvije samostojeće kuće koje se prodaju zajedno, a nalaze se na zasebnim katastarskim česticama. Ukupna stambena površina iznosi oko 220 m2, a nekretnina je smještena na parceli od 886 m2 s prostranom....

 
 
 
  Kuća, DELNICE, 490.000 €, 230,00 m2 cca 2130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.crozilla.com

Delnice - Gornji Turni - 4S + DB - 230 m2 Predstavljamo fenomenalnu kuću u srcu Gorskog Kotara na svega 5 minuta od centra Delnica, 30 minuta od obale i 15 minuta od Nacionalnog parka Risnjak. Idealna lokacija čini je pogodnom za sve koji su u potrazi za mirnim i skladnim životom....

 
 
 
  Kuća, DELNICE, 370.000 €, 225,00 m2 cca 1640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

GORSKI KOTAR, DELNICE - projekt s 3 kuće za turizam Nedaleko samog centra Delnica, okruženo prirodom, šumom i svježim zrakom a na minutu od izlaza s autoputa, prodajemo ovaj mali turistički kompleks kojeg čine tri zasebne kuće koje su funkcionalna i atraktivna cjelina za turizam,....

 
 
 
  Kuća, ČABAR, 175.000 €, 224,00 m2 cca 780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća u Gorskom kotaru. Frbežari, Tršće, Grad Čabar. Tri etaže ukupne površine 224,33 m2, 5 soba, 35 kreveta, velika kuhinja s blagovaonicom, dva sanitarna čvora i natkrivena terasa. Izgrađena je na zemljištu površine 2.076 m2 od kojih je 1.809 m2 građevinsko. Čisto vlasništvo....

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 220.000 € na 190.000 € - 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, HRIBAC, 190.000 €, 237,00 m2 cca 800 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.11.2025 - 220.000 €
19.05.2026 - 190.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

Na prodaju ? kuća za odmor u Skradu (Gorski kotar) Na mirnoj lokaciji u srcu prirode, na nadmorskoj visini od 840 m, prodaje se samostojeća kuća za odmor s uređenom okućnicom od 633 m². Idealno mjesto za bijeg od gradske vreve, odmor ili obiteljska druženja. Raspored kuće: Suteren....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 330.000 € na 299.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BENKOVAC FUŽINSKI, 299.000 €, 220,37 m2 cca 1360 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.04.2026 - 330.000 €
11.05.2026 - 299.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se potpuno namještena kuća u Fužinama uz sam rub šume. Kuća ukupne stambene površine 220 m² prostire se na tri etaže ? suteren, prizemlje i potkrovlje ? koje su međusobno povezane unutarnjim stepenicama. U suterenu se nalazi kuhinja s izlazom na okućnicu s nadstrešnicom, blagovaonica....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 120.000 € na 110.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SEVERIN NA KUPI, 110.000 €, 220,00 m2 cca 500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.04.2026 - 120.000 €
16.05.2026 - 110.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

SEVERIN NA KUPI - skriveni dragulj iznad Kupe ? starina s dušom i dva vizionarska projekta Oaza mira iznad najljepšeg kupališta na Kupi. Tražite li savršen spoj povijesti, netaknute prirode i moderne vizije? Ova nekretnina nije samo kuća ? to je prilika da stvorite utočište na lokaciji....

 
 
 
  Kuća, GEROVO, 135.000 €, 240,00 m2 cca 560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je samostojeća kuća za adaptaciju veličine 240 m2 smještena u mirnom i idiličnom okruženju Gorskog kotara. Kuća se nalazi nekoliko kilometara od centra Gerova i idealna je za ljubitelje prirode koji žele svoj prostor prilagoditi vlastitim željama. U prizemlju kuće nalazi....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine gorski kotar prodaja suteren 230 m2 (87)
  • nekretnine gorski kotar prodaja najnovije suteren (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.