• GoHome Professional
nekretnine gorski kotar prodaja najnovije što veće - GoHome
  • nekretnine gorski kotar prodaja najnovije što veće - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine gorski kotar prodaja najnovije što veće

  • Za upit "nekretnine gorski kotar prodaja najnovije što veće" pronađeno 13 nekretnina - prosječna cijena 1.038 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 230 m2
    • do 280 m2
    • 280 m2 (prosječna površina)
    • barem 280 m2
    • 340 m2
  •  Po cijeni
    • do 72000 eura
    • do 90000 eura (prosječna cijena)
    • do 100000 eura
    • do 909 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, RAVNA GORA, 81.500 €, 1309,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište površine 1.309m2 smješteno u mirnom i ugodnom okruženju, idealno za izgradnju obiteljske kuće ili kuće za odmor. Teren je pravilnog oblika i blago nakošen, a do parcele vodi asfaltni pristupni put. Lokacija pruža odličan spoj prirode, mira i funkcionalnosti.....

 
 
 
  Zemljište, ČABAR, 390.000 €, 6500,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

U ponudi imamo prekrasno građevinsko zemljište u tišini šume, na lokaciji gdje se čuje samo pjev ptica i zujanje pčela. Na zemljištu se nalazi starina koju treba adaptirati, sjenik i dvije zidine koje mogu biti temelj za buduću izgradnju. Starina je izgrađena u tradicionalnom stilu....

 
 
 
  Zemljište, RAVNA GORA, 122.000 €, 1959,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište površine 1.959m2 smješteno u mirnom i ugodnom okruženju, idealno za izgradnju obiteljske kuće ili kuće za odmor. Teren je pravilnog oblika i blago nakošen, a do parcele vodi asfaltni pristupni put. Lokacija pruža odličan spoj prirode, mira i funkcionalnosti.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine gorski kotar prodaja najnovije što veće'
40.500 €
740.000 €
160.000 €
  Zemljište, FUŽINE, 137.500 €, 1914,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

DELNICE, VRATA - Građevinsko zemljište prodaja 1914 m2 Prodaje se građevinsko zemljište s direktnim pristupom s asfalta. Struja i voda odmah do terena. Idealno za investiciju ili parcelizaciju i prodaju kao više pojedinačnih parcela pogodnih za izgradnju obiteljskih ili stambenih....

 
 
 
  Poslovni prostor, ČABAR, 500.000 €, 1312,00 m2 cca 380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

U malom goranskom mjestu Prezid prodaje se samostojeća poslovno-stambena zgrada na zemljištu površine 3618 m2, raspoređenom između poslovno-stambenoga dijela koji zauzima 1312 m2 (P+1) i dvorišnoga prostora od 2306 m2. Prizemlje poslovno-stambenoga dijela čine jedan velik prostor....

 
 
 
  Kuća, STARA SUŠICA, 135.000 €, 284,00 m2 cca 480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Gorski kotar, Ravna Gora okolica, Stara Sušica, starija kuća tlocrtne površine 142 m2, katnost S+Pr+Pk - suteren: podrumske prostorije, spremište, drvarnica - prizemlje: hodnik, kupaona, kuhinja s blagovaonom, dnevni boravak, soba, spremište - potkrovlje: soba, tavanski prostor površina....

 
 
 
  Kuća, FUŽINE, 172.000 €, 151,91 m2 cca 1130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća u Fužinama, smještena na odličnoj lokaciji u samom centru mjesta, svega 150 m od jezera Bajer. Ukupna uređena stambena površina kuće iznosi 151,91 m², te neuređeno potkrovlje od cca 60 m², a nekretnina se sastoji od prizemlja i kata, povezanih vanjskim stubištem. Kuća....

 
 
 
  Kuća, FUŽINE, 363.000 €, 124,00 m2 cca 2930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prekrasna drvena kuća površine 124 m² smještena u mirnom i zelenom okruženju Fužina, idealna za odmor, obiteljski život ili turistički najam. Kuća je građena od strojno obrađenih drvenih trupaca promjera 23 cm, što joj daje posebnu toplinu, autentičan planinski ugođaj i....

 
 
 
  Kuća, JELENJE, 185.000 €, 108,00 m2 cca 1710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

ID KOD AGENCIJE: 10245 Astrid Pavešić Agent s licencom Mob: +385 91 567 6553 Tel: +385 51 211 800 E-mail: astrid.pavesic@lider.hr www.lider.hr DRAŽICE Dvojna kuća s dva stana (prodaja).

 
 
 
  Kuća, ČABAR, 135.000 €, 80,00 m2 cca 1690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

U ponudi Mediator Nekretnina pronađite samostojeću kuću smještenu u mirnom naselju Vrhi, na području Čabra. Nekretnina se nalazi na izrazito mirnoj lokaciji s tek nekoliko kuća u blizini, što budućem vlasniku osigurava potpunu privatnost i bijeg od gradske svakodnevice. Ova prekrasna....

 
 
 
  Stan, FUŽINE, 130.000 €, 49,80 m2 cca 2610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Na atraktivnoj lokaciji, svega nekoliko minuta od jezera i centra Fužina, nalazi se ovaj iznimno funkcionalan i skladno uređen apartman ? idealan za miran život, odmor ili turistički najam. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, otvorenog prostora dnevnog boravka, blagovaonice i kuhinje....

 
 
 
  Stan, ČABAR, 40.000 €, 44,00 m2 cca 910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

U mirnom dijelu Gorskog kotara u mjestu Prezid pored Čabra, na samoj granici prema Sloveniji, smješten je ovaj simpatičan stan u zgradi sa novom fasadom i novim krovom na trgu u neposrednoj blizini crkve. Udaljenost od Delnica 50 km a od Rijeke 80 km Funkcionalan i svijetao stan visokih....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.

www.smart-invest.hr