• GoHome Professional
nekretnine gorski kotar prodaja do 540 m2 Zadnjih - GoHome
  • nekretnine gorski kotar prodaja do 540 m2 Zadnjih - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine gorski kotar prodaja do 540 m2 Zadnjih 7 dana

  • Za upit "nekretnine gorski kotar prodaja do 540 m2 zadnjih 7 dana" pronađeno 36 nekretnina - prosječna cijena 2.098 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 510 m2 (malo manji)
    • 570 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 160000 eura
    • do 210000 eura (prosječna cijena)
    • do 250000 eura
    • do 2100 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • ulica ivana gorana kovačića
    • park
    • lift
    • 1.kat
    • useljiva
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, MRKOPALJ, 37.000 €, 455,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

SUNGER, MRKOPALJ, GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE Prodaje se građevinsko zemljište od 455 m3 u Sungeru. Ima projektnu dokumentaciju. KONTAKT: 051332368 ID KOD AGENCIJE: 13957 Consensus nekretnine 007 Agent s licencom Tel: 051 332 368 E-mail: davor@consensus-nekretnine.hr www.consensus-nekretnine.hr....

 
 
 
  Kuća, FUŽINE, 740.000 €, 350,00 m2 cca 2110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.05.2026.,

www.eurovilla.hr

Fužine, Vrata, luksuzna drvena vila s unutarnjim grijanim bazenom i wellnessom.Na prodaju je jedinstvena luksuzna drvena vila kategorizirana s 5*, smještena na mirnoj lokaciji okruženoj zelenilom i pogledom na šumu, idealna za potpuni privatni odmor ili nastavak uspješnog turističkog....

 
 
 
  Kuća, RAVNA GORA, 170.000 €, 300,00 m2 cca 570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.crozilla.com

Agencija Luvano Homes vam predstavlja ovu prostranu samostojeću kuću tlocrtne površine 122 m², smještenu na mirnoj lokaciji u Ravnoj Gori. Kuća se proteže kroz tri etaže (suteren, prizemlje, potkrovlje) i nudi veliki stambeni potencijal. Ključne prednosti i raspored: Velika prednost....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine gorski kotar prodaja do 540 m2 zadnjih 7 dana'
300.000 €
280.000 €
235.000 €
  Kuća, VRBOVSKO, 279.000 €, 300,00 m2 cca 930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Manor predstavlja nedavno adaptiranu samostojeću kuću smještenu u Vrbovskom, površine cca 300 m2, sagrađenu na zemljištu površine 500 m2. Kuća se sastoji od tri etaže; suterena uređenog kao jedna stambena jedinica, prizemlja i potkrovlja kao druga stambena jedinica, a sve je povezano....

 
 
 
  Kuća, PREZID, 999.999 €, 186,11 m2 cca 5370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na jednoj od najpoželjnijih lokacija otoka Vira,u elitnom predjelu Prezida, prodaje se moderna vila ukupne neto korisne površine 186,11m2 s bazenom i pogledom na more, udaljena svega 80 m od jedne od najuređenijih plaža na otoku. Ova atraktivna novogradnja prostire se na prizemlje....

 
 
 
  Kuća, HLEVCI, 485.000 €, 163,00 m2 cca 2980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

GORSKI KOTAR, HLEVCI ? dvije kuće na parceli od 2.869 m² Na prodaju su dvije kuće na dvije građevinske parcele pravilnog pravokutnog oblika, ukupne površine 2.869 m², smještene u mirnom dijelu Gorskog kotara. Na prvoj parceli (1.806 m²) nalazi se drvena kuća na dvije etaže, stambene....

 
 
 
  Kuća, FUŽINE, 172.000 €, 151,00 m2 cca 1140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Prodaje se kuća u Fužinama, smještena na odličnoj lokaciji u samom centru mjesta, svega 150 m od jezera Bajer. Ukupna uređena stambena površina kuće iznosi 151,91 m², te neuređeno potkrovlje od cca 60 m², a nekretnina se sastoji od prizemlja i kata, povezanih vanjskim stubištem. Kuća....

 
 
 
  Kuća, ČABAR, 55.000 €, 150,00 m2 cca 370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Čabar je grad u sjevernom dijelu Gorskog kotara i Primorsko-goranske županije, smješten u dolini usred zelene šumske oaze i okružen brdima. Par kilometara dalje nalazi se rječica Čabranka, koja je ujedno i granica sa Slovenijom. Ovo je područje bogato prirodnim ljepotama, budući da....

 
 
 
  Kuća, MRKOPALJ, 530.000 €, 150,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Postoje nekretnine koje se kupuju ? i one koje se nasljeđuju kroz vrijednost. Ova planinska rezidencija u mirnom dijelu Mrkopalj pripada upravo toj drugoj kategoriji. Riječ je o suvremenom chaletu građenom u Honka fusion stilu, izvedenom od emajliranih trupaca spororastućeg sibirskog....

 
 
 
  Kuća, BROD MORAVICE, 53.000 €, 150,00 m2 cca 350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U srcu Gorskog kotara, regije koja posljednjih godina doživljava snažan turistički uzlet, nalazi se ovo imanje s velikim investicijskim potencijalom. Na građevinskom zemljištu ukupne površine 1.352 m² smještena je tradicionalna goranska kuća za renovaciju, uz dvije pomoćne zgrade....

 
 
 
  Kuća, RAVNA GORA, 400.000 €, 146,00 m2 cca 2740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

RAVNA GORA, DVOETAŽNA KUĆA Prodaje se kuća od 146 m2 u Ravnoj Gori. Dva odvojena stana koja mogu biti kao jedna cjelina. Drvena šindra na fasadi, krovno staklo 3.4x1.8m, podno grijanje, dizalica topline, kompletno namještena kuća. Štokani beton, betonska ograda, Bazen 3.5x7.5m, kompletno....

 
 
 
  Kuća, RAVNA GORA, 390.000 €, 146,00 m2 cca 2670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Moderna planinska vila za odmor ili investiciju U srcu Ravne Gore, okružena zelenilom i mirom Gorskog kotara, smjestila se moderna samostojeća vila koja uspješno spaja suvremeni dizajn, vrhunsku opremu i prirodno okruženje. Nekretnina površine 146 m2 prostire se na dvije etaže i osmišljena....

 
 
 
  Kuća, BROD MORAVICE, 166.000 €, 140,00 m2 cca 1190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prostrano imanje ukupne površine 1.845 m2, idealno za miran obiteljski život, odmor u prirodi ili bavljenje poljoprivredom. Na imanju se nalazi samostojeća kuća površine 140 m2, kao i garaža, gospodarska zgrada te dodatni objekt s ljetnom kuhinjom i drvarnicom. Okućnicu dodatno obogaćuju....

 
 
 
  Kuća, BRESTOVA DRAGA, 525.000 €, 138,03 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

BRESTOVA DRAGA - Luksuz i priroda u savršenoj ravnoteži Brestova Draga je mirno planinsko mjesto u Gorskom kotaru, okruženo šumom i prirodom, idealno za odmor, šetnje, sportove i bijeg od gradske gužve. Blizu su jezera, planina Risnjak te skijališta, a lokacija je dobro povezana sa....

 
 
 
  Kuća, MRKOPALJ, 525.000 €, 138,00 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Kuća, VRBOVSKO, 230.000 €, 130,00 m2 cca 1770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Manor predstavlja samostojeću kuću za odmor smještenu u mirnom dijelu Vrbovskog, okruženu prirodom i prostranom okućnicom od čak 7.500 m². Ova nekretnina pruža idealan spoj privatnosti, komfora i potencijala za turistički najam, ali i savršeno mjesto za miran obiteljski život ili....

 
 
 
  Kuća, DELNICE, 160.000 €, 123,00 m2 cca 1300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Prodaje se useljiva i održavana kuća u srcu Gorskog kotara. Samostojeća, uredna i odmah useljiva kuća u slikovitom i zaštićenom etno selu smještenom u prekrasnoj Kupskoj dolini. Ovo malo selo s tek 15-ak kuća pruža mir, prirodnu ljepotu i jedinstveni ambijent, a nalazi se samo 11....

 
 
 
  Kuća, BROD NA KUPI, 160.000 €, 123,00 m2 cca 1300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Kuća, JELENJE, 185.000 €, 108,00 m2 cca 1710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

ID CODE: 10245 Astrid Pavešić Agent s licencom Mob: +385 91 567 6553 Tel: +385 51 211 800 E-mail: astrid.pavesic@lider.hr www.lider.hr .

 
 
 
  Kuća, RAVNA GORA, 89.000 €, 106,00 m2 cca 840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

RAVNA GORA, KUĆA Prodaje se kuća od 106 m2 u Ravnoj Gori. Kuća ima 500 m2 okućnice. U cijenu je uključeno i 2450 m2 za gospodarsku djelatnost K-1 zone. KONTAKT: 051332368 ID KOD AGENCIJE: 13838 Consensus nekretnine 007 Agent s licencom Tel: 051 332 368 E-mail: davor@consensus-nekretnine.hr....

 
 
 
  Kuća, JELENJE, 265.000 €, 90,00 m2 cca 2940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Casa Bella iz ponude izdvaja dvojnu kuću na Grobniku, idealnu za obiteljski život. Nekretnina se nalazi na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Rječine i prirode što pruža mir i ugodan ambijent. Kuća ima ukupno 90 m² stambenog prostora raspoređenog na prizemlje i kat. Sastoji....

 
 
 
  Kuća, JELENJE, 266.000 €, 90,00 m2 cca 2960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se uredna i funkcionalna dvojna kuća površine 90 m² smještena u mirnom dijelu Dražica, idealna za obiteljski život ili odmor. Kuća se prostire na dvije etaže te nudi ugodan i praktičan raspored prostorija. U prizemlju se nalaze kuhinja povezana s dnevnim boravkom, kupaonica....

 
 
 
  Kuća, JELENJE, 267.000 €, 90,00 m2 cca 2970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Manor predstavlja vašu novu oazu mira u idiličnom naselju Lukeži. Ova šarmantna dvojna kuća prava je prilika za one koji sanjaju o domu u kojem je najteži posao već odrađen. Prije svega pet godina, kuća je dobila potpuno novo lice kroz obnovljenu fasadu i krov, a sigurnost i toplinu....

 
 
 
  Kuća, ČABAR, 135.000 €, 80,00 m2 cca 1690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

U ponudi Mediator Nekretnina pronađite samostojeću kuću smještenu u mirnom naselju Vrhi, na području Čabra. Nekretnina se nalazi na izrazito mirnoj lokaciji s tek nekoliko kuća u blizini, što budućem vlasniku osigurava potpunu privatnost i bijeg od gradske svakodnevice. Ova prekrasna....

 
 
 
  Kuća, VRBOVSKO, 189.000 €, 75,00 m2 cca 2520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je autohtona drvena kuća za odmor smještena u srcu Gorskog kotara, u mjestu Hajdine kod Vrbovskog, samo 6 km od izlaza s autoceste. Kuća je prelijepo i do najsitnijeg detalja uređena te trenutno uspješno posluje kao turistički objekt ? što je čini izuzetno zanimljivom investicijskom....

 
 
 
  Stan, DELNICE, 160.000 €, 67,00 m2 cca 2390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi imamo stan u centru Delnicama. Ova nekretnina ima 1 spavaću sobu i 1 dnevnu sobu, kupaonicu, kuhinju i svoje spremište, balkon i lođu. Savršen je za par ili malu obitelj i sve one koji žele riješiti stambeno pitanje na području Grada Delnica. Sa 60 m² stambene površine ovo....

 
 
 
  Kuća, GEROVSKI KRAJ, 60.000 €, 77,00 m2 cca 780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Kuća 150m2 i dvorište 376m2 Gerovski kraj (Risnjak) (prodaja).

 
 
 
  Kuća, VRBOVSKO, 60.000 €, 59,61 m2 cca 1010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U Moravicama, u sastavu grada Vrbovsko, prodaje se kuća-stan površine 59,61 m² kao dvojni objekt. Nekretnina je idealna za obiteljski život, vikend boravak ili investiciju za odmor u prirodi. U visokom prizemlju nalaze se kuhinja, dvije spavaće sobe, kupaonica s WC-om, hodnik i ostava,....

 
 
 
  Stan, FUŽINE, 135.000 €, 50,00 m2 cca 2700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

Na atraktivnoj lokaciji u Vratima, svega nekoliko minuta od jezera i centra Fužina, smješten je ovaj iznimno funkcionalan i skladno uređen apartman površine 49,80 m², idealan za miran život, opuštajući odmor ili kao investicija za turistički najam tijekom cijele godine. Stan se nalazi....

 
 
 
  Apartman, FUŽINE, 135.000 €, 50,00 m2 cca 2700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Apartman, FUŽINE, 130.000 €, 49,00 m2 cca 2650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Na atraktivnoj lokaciji, svega nekoliko minuta od jezera i centra Fužina, nalazi se ovaj iznimno funkcionalan i skladno uređen apartman ? idealan za miran život, odmor ili turistički najam. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, otvorenog prostora dnevnog boravka, blagovaonice i kuhinje....

 
 
 
  Stan, DELNICE, 130.000 €, 56,00 m2 cca 2320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Agencije isključene! Stan: Delnice (prodaja).

 
 
 
  Stan, PREZID, 40.000 €, 44,07 m2 cca 910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U mirnom dijelu Gorskog kotara u mjestu Prezid pored Čabra, na samoj granici prema Sloveniji, smješten je ovaj simpatičan stan u zgradi sa novom fasadom i novim krovom na trgu u neposrednoj blizini crkve. Udaljenost od Delnica 50 km a od Rijeke 80 km Funkcionalan i svijetao stan visokih....

 
 
 
  Stan, ČABAR, 40.000 €, 44,00 m2 cca 910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, VRBOVSKO, 99.000 €, 43,00 m2 cca 2300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, VRBOVSKO, CENTAR, 43 m2, 2-soban Prodaje se dvosoban stan ukupne površine 43 m2 na prvom katu zgrade bez lifta. Zgrada je izgrađena 1970. godine, ima ukupno 3 kata i nalazi se u ulici Ivana Gorana Kovačića. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa spavaćom sobom, kuhinje....

 
 
 
  Kuća, BROD NA KUPI, 149.000 €, 25,00 m2 cca 5960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

U skrivenom kutku sela, u blizini Broda na Kupi, nalazi se održavano i ograđeno građevinsko zemljište površine 1417 m2 sa širinom od 20 metara. Na zemljištu je izgrađena mala, useljiva vikendica tlocrtne površine 35 m2 s vanjskom pečenjarom i natkrivenom terasom. Vikendica ima priključak....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.

www.smart-invest.hr

Prikazane nekretnine 1-36 (od ukupno 36)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ