• GoHome Professional
nekretnine gorski kotar prodaja 420 m2 Zadnjih 14 - GoHome
  • nekretnine gorski kotar prodaja 420 m2 Zadnjih 14 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine gorski kotar prodaja 420 m2 Zadnjih 14 dana

  • Za upit "nekretnine gorski kotar prodaja 420 m2 zadnjih 14 dana" pronađeno 6 nekretnina - prosječna cijena 612 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 400 m2 (malo manji)
    • 440 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 56000 eura
    • do 70000 eura (prosječna cijena)
    • do 84000 eura
    • do 700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, BROD MORAVICE, 310.000 €, 420,00 m2 cca 740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Tražite li kuću s velikim turističkim potencijalom u blizini rijeke Kupe, ova prekrasna nekretnina smještena u mirnom naselju Kocijani, u blizini Brod Moravica čeka na Vas. Prostrano prizemlje, kat i potkrovlje otvorenog tlocrta trenutno su u roh bau stanju i spremni da u njima isplanirate....

 
 
 
  Kuća, VRBOVSKO, 320.000 €, 420,00 m2 cca 760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je samostojeća kuća stambene površine 420m2 na prostranoj okućnici od 4500m2 koja se nalazi na svega nekoliko minuta vožnje od centra Vrbovskog u mjestu koje garantira mir i privatnost. Kuća se sastoji od prizemlja, kata te uređenog visokog potkrovlja. Prizemlje kuće sastoji....

 
 
 
  Kuća, VRBOVSKO, 155.000 €, 400,00 m2 cca 390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

ID KOD AGENCIJE: 5132 Ingrid Mufić Kapš Agent s licencom Mob: +385 98 755 854 E-mail: ingrid@lions-nekretnine.hr www.lions-nekretnine.hr Lukovdol, kuća sa građevinskim zemljištem (prodaja).

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine gorski kotar prodaja 420 m2 zadnjih 14 dana'
67.000 €
315.000 €
37.000 €
  Kuća, JELENJE, 350.000 €, 400,00 m2 cca 880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Samo u ponudi Dogme u prodaji je samostojeća poslovno-stambena kuća na Grobniku, naselju Dražice, koja se nalazi na izvrsnoj lokaciji. Kuća se proteže na parceli od 900 m2 i ima pristup s glavne i sporedne ceste. Ukupna netto stambena površina kuće iznosi 400 m2. Prizemlje kuće je....

 
 
 
  Kuća, RAVNA GORA, 119.000 €, 382,00 m2 cca 310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Samostojeća kuća smještena na 1440 m2 okućnice. Odlična pozicija sa lijepim pogledom. Dvojni objekt sa dva kućna broja, i dva priključka za struju i vodu. Dvije gospodarske zgrade. Za adaptaciju. ID KOD AGENCIJE: 15298 Dogma nekretnine Mob: 051/341-080, 051/333-407 Tel: 051 341 080,....

 
 
 
  Kuća, VRBOVSKO, 570.000 €, 380,00 m2 cca 1500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

21.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je potpuno namještena i temeljito renovirana samostojeća kuća u Vrbovskom, smještena u prirodnom okruženju Gorskog kotara, a istovremeno u blizini svih potrebnih sadržaja. Kuća je izvorno građena 1986. godine, dok je 2022. godine kompletno obnovljena iznutra i izvana vrhunskim....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.

www.smart-invest.hr

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 6)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda