• GoHome Professional
nekretnine gorski kotar prodaja 2420 m2 pala cijen - GoHome
  • nekretnine gorski kotar prodaja 2420 m2 pala cijen - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine gorski kotar prodaja 2420 m2 pala cijena

  • Za upit "nekretnine gorski kotar prodaja 2420 m2 pala cijena" pronađeno 4 nekretnina - prosječna cijena 45 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 2300 m2 (malo manji)
    • 2540 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 2800 eura
    • do 3500 eura (prosječna cijena)
    • do 4200 eura
    • do 35 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-30%

Promjena cijene sa 50.000 € na 35.000 € - 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, RAVNA GORA, 35.000 €, 2435,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.02.2026 - 50.000 €
13.03.2026 - 35.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.02.2026.,

www.indomio.hr

Na atraktivnoj lokaciji unutar građevinskog područja naselja, prodaje se dio terena, komercijalne namjene, ukupna površine 2.435 m2, a zemljište je pravilnog oblika i u potpunosti ravno, što ga čini idealnim za različite oblike poslovne izgradnje. Prema prostorno-planskoj dokumentaciji,....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 183.600 € na 169.500 € - 21.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, HLEVCI, 169.500 €, 2363,00 m2 cca 70 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.08.2025 - 183.600 €
21.05.2026 - 169.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.08.2025.,

www.njuskalo.hr

Prekrasno bajkovito zemljište u srcu mjesta Hlevci. Okruženo šumom, koje pruža potpunu intimu budućeg objekta. Preko zemljišta prelazi prirodni potok koji nikada ne presušuje te pruža ugodne zvukove žuborenja. Uz zemljište dolazi idejno rješenje obiteljske kuće za odmor. Svi potrebni....

 
 
 
 
-20%

Promjena cijene sa 99.000 € na 79.000 € - 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, FUŽINE, 79.000 €, 2210,00 m2 cca 40 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 99.000 €
13.03.2026 - 79.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJE SE GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE ? FUŽINE, GORSKI KOTAR Na prodaju je zemljište ukupne površine 2200 m², od čega je 1900 m² građevinsko. Površina omogućuje izgradnju više kuća ili većeg objekta. Lokacija Zemljište se nalazi na mirnoj i izdvojenoj poziciji, bez susjeda. U naravi je....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine gorski kotar prodaja 2420 m2 pala cijena'
79.000 €
346.000 €
 
-14%

Promjena cijene sa 400.000 € na 346.000 € - 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, RAVNA GORA, 346.000 €, 2659,00 m2 cca 130 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 400.000 €
29.04.2026 - 346.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.crozilla.com

U ponudi je iznimno atraktivno zemljište površine 2.659m2 s građevinskom dozvolom za izgradnju kuće s bazenom, nadomak Ravne Gore. Sva infrastruktura je dostupna u neposrednoj blizini. Ova nekretnina predstavlja izvanrednu priliku za investitore koji traže zemljište na mirnoj i strateški....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.

www.smart-invest.hr

Prikazane nekretnine 1-2 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more