• GoHome Professional
nekretnine dubranec prodaja što skuplje - GoHome
  • nekretnine dubranec prodaja što skuplje - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine dubranec prodaja što skuplje

  • Za upit "nekretnine dubranec prodaja što skuplje" pronađeno 14 nekretnina - prosječna cijena 391 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 820 m2
    • do 1020 m2
    • 1020 m2 (prosječna površina)
    • barem 1020 m2
    • 1230 m2
  •  Po cijeni
    • do 2100 eura
    • do 2700 eura (prosječna cijena)
    • do 3200 eura
    • do 27 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-17%

Promjena cijene sa 60.000 € na 50.000 € - 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DUBRANEC, 50.000 €, 4322,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.02.2026 - 60.000 €
09.05.2026 - 50.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaje se zemljište pravilnog, pravokutnog oblika ukupne površine 4.322 m², smješteno u naselju Dubranec, pokraj Velike Gorice. Parcela je istočno?zapadne orijentacije i nalazi se na blagom brežuljku iznad naselja, u mirnoj ulici u kojoj se uglavnom nalaze vikend objekti. S zemljišta....

 
 
 
  Kuća, DUBRANEC, 160.000 €, 130,00 m2 cca 1230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća u Dubrancu ukupne površine 120m2, na zemljištu od 2400m2. Kuća je katnica, u prizemlju se nalazi ulazni hodnik, kuhinja sa blagovaonom i dnevnim boravkom, hodnik, kupaona, dvije spavaće sobe i spremište. Na katu je istovjetan raspored u rhou bau fazi. Uz kuću se nalazi....

 
 
 
  Kuća, DUBRANEC, 130.000 €, 90,00 m2 cca 1440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se samostojeća vikend kuća površine 90 m² smještena na prostranoj parceli od 946 m² u mirnom naselju Dubranec, nedaleko od Velike Gorice. Kuća je izgrađena 1976. godine te posjeduje građevinsku dozvolu, a raspored prostorija čini je funkcionalnom i ugodnom za boravak ili povremeni....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine dubranec prodaja što skuplje'
64.000 €
55.000 €
45.000 €
  Kuća, DUBRANEC, 85.000 €, 85,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

098385046 kontakt telefon Kuća u Dubrancu za adaptaciju Kuća: Dubranec, 85.00 m2 (prodaja).

 
 
 
  Zemljište, DUBRANEC, 69.000 €, 11221,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

Na prodaju je atraktivno zemljište - seosko imanje, smješteno u starijem, autentičnom dijelu mjesta Dubranec, u neposrednoj blizini Velike Gorice. Nekretnina se sastoji od tri međusobno spojene parcele ukupne površine 11.200 m2, koje čine jedinstvenu cjelinu s velikim razvojnim potencijalom.....

 
 
 
 
-16%

Promjena cijene sa 45.000 € na 38.000 € - 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DUBRANEC, 38.000 €, 1201,00 m2 cca 30 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.02.2026 - 45.000 €
09.05.2026 - 38.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

U ponudi je građevinsko zemljište smješteno u samom centru mjesta Dubranec, idealno za izgradnju obiteljske kuće ili investicijski projekt. Parcela je pravilnog pravokutnog oblika, ukupne površine 1201 m², što omogućuje jednostavno planiranje i maksimalnu iskoristivost prostora. Voda....

 
 
 
  Zemljište, DUBRANEC, 31.000 €, 6872,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se građevinsko zemljište ukupne površine 6872m2. Širina zemljišta je 24,5m, a dužine 285m, Dozvoljena je gradnja u građevinskoj zoni, gradnja je dozvoljena 75 metara od ceste, ostalo je livada i šuma. Zemljište ima sve potrebne priključke, vodu, struju, plin, idealno je za....

 
 
 
  Kuća, DUBRANEC, 29.990 €, 106,00 m2 cca 280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.njuskalo.hr

OPIS: Prodaje se kuća za rušenje površine 106 m² u mjestu Dubranec, mirno naselje u okolici Velike Gorice. Kuća se nalazi na parceli od 440 m², s okućnicom od 387 m². Nekretnina je idealna za gradnju nove obiteljske kuće ili vikendice. Prednost nekretnine je što su svi priključci....

 
 
 
 
-17%

Promjena cijene sa 30.000 € na 25.000 € - 02.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DUBRANEC, 25.000 €, 5118,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.03.2026 - 30.000 €
02.04.2026 - 25.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.03.2026.,

www.njuskalo.hr

U mjestu Čakanec u okolici Velike Gorice prodaje se poljoprivredno zemljište površine 5118 m2. Nalazi se u naselju uz asfaltiranu cestu pored koje su priključci struje i vode. Širina zemljišta uz cestu je 109 metara, a dubina 54 metra. Na parceli je izgrađena temeljna deka za kuću....

 
 
 
  Zemljište, DUBRANEC, 16.800 €, 600,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.09.2025.,

www.njuskalo.hr

U prodaji je zemljište od 680m2 u centru Dubranca. Lijepa parcela sa djelom u ravnini ceste i dio sa blagim nagibom sto daje različite mogučnosti gradnje. Mjesto je svega 25 min vožnje od Zagreba ili Velike Gorice u lijepin Vikomeričkim goricama predjelu sa puno šume i zelenila. Nova....

 
 
 
  Zemljište, DUBRANEC, 16.000 €, 848,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u mirnom i uređenom naselju Dubranec, svega nekoliko minuta vožnje od Velike Gorice. Zemljište je pravilnog pravokutnog oblika, vrlo blago nakošeno te pogodno za gradnju obiteljske kuće ili vikendice. Do parcele vodi asfaltirana cesta, a uz zemljište....

 
 
 
  Zemljište, DUBRANEC, 15.000 €, 1070,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.njuskalo.hr