• GoHome Professional
nekretnine dobrinj prodaja zadnjih 7 dana do 3600 - GoHome
  • nekretnine dobrinj prodaja zadnjih 7 dana do 3600 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine dobrinj prodaja zadnjih 7 dana do 3600 eura/m2 220 m2 što manje

  • Za upit "nekretnine dobrinj prodaja zadnjih 7 dana do 3600 eura/m2 220 m2 što manje" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 210 m2 (malo manji)
    • 230 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 3400 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3700 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 490.000 €, 200,00 m2 cca 2450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

OTOK KRK - OKOLICA ŠILA - KAMENA VILA S BAZENOM U ponudi imamo predivno renoviranu kamenu kuću u rustikalnom stilu s bazenom. Kuća je dvojna, no izvedena tako da u potpunosti pruža mir i intimu. Izvedena je na tri etaže. U prizemlju se nalazi konoba s originalnom kamenom prešom (toš)....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 675.000 €, 199,00 m2 cca 3390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Casa Bella iz ponude izdvaja novu urbanu vilu na području općine Dobrinj. Kuća je uređena, ima sve potrebne sadržaje uključujući pločice i parket. Novi vlasnik mora samo izabrati i unijeti svoje pokućstvo (na slikama je računalna projekcija). U prizemlju je dnevni prostor s kuhinjom,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 550.000 €, 200,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

U prodaji je potpuno adaptirana kuća za odmor na otoku Krku. Vlasnici su originalnu kamenu kuću preuredili do detalja, u interijeru i vanjskom prostoru a sve kako bi dobili prostor namijenjen ugodnom boravku. Zadržani su svi stari detalji poput kamenih zidova i starih greda. Prostrana....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 390.000 €, 200,00 m2 cca 1950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.12.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Prodaje se starija kuća na dvije etaže s četiri potpuno zasebna stana, smještena u mjestu Šilo na otoku Krku. Nekretnina se nalazi na izuzetno mirnoj lokaciji, uz sami rub šume, što pruža savršenu privatnost i opuštajuću atmosferu tijekom cijele godine. Kuća raspolaže velikom i uredivom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 599.000 €, 200,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2024.,

www.crozilla.com

Ova moderna i novoizgrađena rustikalna kuća smještena u mjestu Gostinjac na otoku Krku predstavlja pravi luksuzni dom s brojnim sadržajima. Kuća se prostire na ukupnoj površini od 200 četvornih metara, smještena na prostranom zemljištu površine 700 četvornih metara. Ova nekretnina....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 390.000 €, 200,00 m2 cca 1950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.04.2022.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaje se kuća s četiri turistička apartmana i 700 m² okućnice. Svaki apartman ima zaseban ulaz, a na raspolaganju je dovoljno parkirnih mjesta. **Detalji kuće:** - 4 turistička apartmana - 700 m² okućnice - Zasebni ulazi za svaki apartman - Dovoljno parkirnih mjesta - Mirno okruženje....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 206.000 €, 200,00 m2 cca 1030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Napomena: Poštovani klijenti, agencijska provizija naplaćuje se u skladu s Općim uvjetima poslovanja. https://royal-nekretnine.hr/o-nama/opci-uvjeti-za-obavljanje-posredovanja Ako je za ovu nekretninu na nekoj drugoj web stranici objavljena niža cijena ista vrijedi i kod nas. ID CODE:....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 650.000 €, 200,00 m2 cca 3250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

OTOK KRK ? RASOPASNO Moderna obiteljska kuća novije gradnje, u mirnom okruženju nedaleko od mora Predstavljamo vam atraktivnu obiteljsku kuću smještenu u mirnom mjestu Rasopasno, u neposrednoj blizini Malinske, svega nekoliko minuta vožnje od mora. Kuća je novogradnja, izgrađena 2024.....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 560.000 €, 200,00 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Dvojna kamena villa, kompletno adaptirana, stambene površine 200m2, sa velikom okucnicom, parcela iznosi 1090m2!! Na okućnici se nalazi i bazen od 30m2! Kuća ima tri spavaće sobe, tri kupaonice, dnevni boravak sa blagovaonom, veliku terasu i okružena je zelenilom!! Jedinstvena nekretnina....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 390.000 €, 200,00 m2 cca 1950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine dobrinj prodaja do 3600 eura/m2 220 m2 što manje (147)
  • nekretnine dobrinj prodaja zadnjih 7 dana 220 m2 što manje (4)
  • nekretnine dobrinj prodaja zadnjih 7 dana do 3600 eura/m2 što manje (19)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.

www.smart-invest.hr

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni