• GoHome Professional
nekretnine dobrinj prodaja zadnjih 14 dana novogra - GoHome
  • nekretnine dobrinj prodaja zadnjih 14 dana novogra - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine dobrinj prodaja zadnjih 14 dana novogradnja porasla cijena što jeftinije

  • Za upit "nekretnine dobrinj prodaja zadnjih 14 dana novogradnja porasla cijena što jeftinije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 466 409 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+6%

Promjena cijene sa 277.000 € na 295.000 € - 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, DOBRINJ, 295.000 €, 73,00 m2 cca 4040 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 277.000 €
02.05.2026 - 295.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Novogradnja - ŠILO - PRODAJA Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Šilu gradi se nova zgrada modernog projekta, a završetak gradnje predviđen je za ljeto 2027. godine. U ponudi je apartman na 1. katu ukupne površine 73 m², koji se sastoji od kuhinje s dnevnim boravkom, dvije spavaće....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 277.000 € na 295.000 € - 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, DOBRINJ, 295.000 €, 73,00 m2 cca 4040 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 277.000 €
03.05.2026 - 295.000 €

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 400.000 € na 425.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, DOBRINJ, 425.000 €, 96,00 m2 cca 4430 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.03.2026 - 400.000 €
25.04.2026 - 425.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

U EKSKLUZIVNOJ PONUDI AGENCIJE! Otok Krk, Šilo u prodaji je apartman ukupne stambene površine 96 m2 smješten na 1. katu nove apartmanske zgrade. Sastoji od ulaznog hodnika, 2 spavaće sobe, kupaone, spremišta kuhinje sa blagovaonicom i dnevnog boravka sa izlazom na terasu sa otvorenim....

 
 
 
 
+8%

Promjena cijene sa 450.000 € na 485.000 € - 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, DOBRINJ, 485.000 €, 130,00 m2 cca 3730 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.10.2025 - 450.000 €
01.04.2026 - 485.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.10.2025.,

www.crozilla.com

Otok Krk, uvala Soline, novogradnja, dvojna kuća sa bazenom, nalazi se u atraktivnoj zoni okolice uvale Soline, i nudi iznimnu priliku za investiciju ili turizam. Novogradnja. Nova dvojna kuća-katnica 130 m2 sa tri spavaće sobe, tri kupaonice,tri balkona na katu a u prizemlju kuhinje....

 
 
 
 
+21%

Promjena cijene sa 409.992 € na 495.000 € - 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, DOBRINJ, 495.000 €, 150,00 m2 cca 3300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.04.2026 - 409.992 €
17.04.2026 - 495.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

PRODAJA, VILA NOVOGRADNJA , NKP 150 m², Dobrinj .

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine dobrinj prodaja novogradnja porasla cijena što jeftinije (9)
  • nekretnine dobrinj prodaja zadnjih 14 dana porasla cijena što jeftinije (3)
  • nekretnine dobrinj prodaja zadnjih 14 dana novogradnja što jeftinije (26)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr
Stanovi novogradnja RIO Kantrida, Rijeka zelena zona

Trenutno najatraktivniji stambeni kompleks koji se gradi u Rijeci na atraktivnoj lokaciji Kantrida!

www.pbz-nekretnine.hr
BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.