• GoHome Professional
nekretnine dobrinj prodaja zadnjih 14 dana do 3500 - GoHome
  • nekretnine dobrinj prodaja zadnjih 14 dana do 3500 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine dobrinj prodaja zadnjih 14 dana do 3500 eura/m2 što jeftinije pala cijena

  • Za upit "nekretnine dobrinj prodaja zadnjih 14 dana do 3500 eura/m2 što jeftinije pala cijena" pronađeno 14 nekretnina - prosječna cijena 2.571 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • 3300 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3600 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 300000 eura
  • Slike

Pretraženo 466 409 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-4%

Promjena cijene sa 255.000 € na 245.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, DOBRINJ, 245.000 €, 80,00 m2 cca 3060 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.04.2026 - 255.000 €
15.05.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.04.2026.,

www.indomio.hr

Šilo, prodaja, namješteni apartman s pogledom na more, smješten u visokom prizemlju stambene zgrade iz 2010. godine. Apartman ima funkcionalan i ugodan raspored te se sastoji od ulaznog prostora, kupaonice, dvije spavaće sobe, kuhinje s blagovaonicom i dnevnog boravka s izlazom na....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 125.000 € na 120.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DOBRINJ, 120.000 €, 1413,00 m2 cca 90 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.01.2026 - 130.000 €
11.03.2026 - 125.000 €
16.05.2026 - 120.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se 917 m2 građevinskog zemljišta i 496 m2 poljoprivrednog zemljišta. 1500 m do plaže u Čižićima. Teren je uz glavnu cestu. Građevinski dio je uz cestu. Zemljište je potrebno očistiti, ali nema debljih stabala tako da se može relativno lako očistiti. Posjedujem lokacijsku informaciju....

 
 
 
 
-17%

Promjena cijene sa 175.000 € na 145.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, DOBRINJ, 145.000 €, 110,00 m2 cca 1320 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.02.2026 - 175.000 €
11.05.2026 - 145.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je autohtona kuća smještena u staroj jezgri Dobrinja na otoku Krku. Kuća je veličine 110m2 te se proteže na tri etaže. U suterenu se nalazi konoba i kupaonica. U prizemlju se nalazi manja ulazna terasa, hodnik, kuhinja s blagovaonicom i velikim dnevnim boravkom u otvorenom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine dobrinj prodaja zadnjih 14 dana do 3500 eura/m2 što jeftinije pala cijena'
249.000 €
149.000 €
239.000 €
 
-17%

Promjena cijene sa 175.000 € na 145.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 145.000 €, 110,00 m2 cca 1320 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.02.2026 - 175.000 €
11.05.2026 - 145.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
 
-18%

Promjena cijene sa 182.000 € na 149.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, DOBRINJ, 149.000 €, 640,00 m2 cca 230 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.04.2026 - 182.000 €
16.05.2026 - 149.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište s pravomoćnom dozvolom ? idealna prilika za gradnju moderne vile Na prodaju građevinsko zemljište površine 640 m², smješteno na mirnoj lokaciji, s pravomoćnom građevinskom dozvolom za modernu vilu od 137 m² na dvije etaže. Projekt predviđa funkcionalan raspored....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 255.000 € na 239.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 239.000 €, 75,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.03.2026 - 255.000 €
16.05.2026 - 239.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, Šilo ? prodaje se dvosoban apartman na odličnoj lokaciji, svega 200 metara od mora. Apartman ukupne površine 75.32 m² je smješten u visokom prizemlju novije stambene zgrade. Sastoji se od ulaznog prostora, kupaonice, dvije spavaće sobe te kuhinje, blagovaonice....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 255.000 € na 245.000 € - 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 245.000 €, 80,00 m2 cca 3060 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.04.2026 - 255.000 €
13.05.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.premium-nekretnine.com

 
 
 
 
-36%

Promjena cijene sa 385.000 € na 245.000 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 245.000 €, 80,00 m2 cca 3060 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 385.000 €
20.05.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Smještena na zemljištu površine 500 m², ova novoizgrađena kuća u autentičnom mediteranskom stilu nudi mir i privatnost, svega 3 km od mora i svih ključnih sadržaja. Kuća je dvojnica, u nizu i obuhvaća 71 m² unutarnjeg prostora raspoređenog na tri etaže, uz 10 m² terase. Interijer....

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 289.000 € na 249.000 € - 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 249.000 €, 71,00 m2 cca 3510 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 289.000 €
09.05.2026 - 249.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Ovaj apartman na prvom katu u Čižićima na otoku Krku zvuči kao odlična prilika za udoban i moderan život ili investiciju. S površinom od 71 m² i dvije spavaće sobe, nudi dovoljno prostora za udoban život ili odmor. Nalazi se u mirnom mjestu Čižići, samo 450 metara udaljenosti od mora.....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 255.000 € na 249.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBRINJ, 249.000 €, 75,00 m2 cca 3320 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.04.2026 - 255.000 €
16.05.2026 - 249.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, Šilo - na prodaju je komforni apartman smješten u visokom prizemlju više obiteljske zgrade na odličnoj lokaciji svega 200 m od mora i u blizini centra sa svim sadržajima. Obuhvaća stambenu površinu od 75 m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, kupaonice, dvije spavaće....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 285.000 € na 280.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 280.000 €, 100,00 m2 cca 2800 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2026 - 285.000 €
11.05.2026 - 280.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, unutrašnjost otoka, mirno okruženje. Prodaje se samostojeća kuća sa lijepom velikom okućnicom. U prizemlju se nalaze ulaz, kuhinja sa blagavaonicom, jednom spavaćom sobom i kupaonicom te stepenište koje vodi na kat gdje se nalaze 3 spavaće sobe, kupaonica i velika terasa....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 360.000 € na 330.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 330.000 €, 110,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.02.2026 - 360.000 €
15.05.2026 - 330.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća za adaptaciju na izvanrednoj lokaciji. Udaljena samo 10 metara od mora, prodaje se kuća u nizu. Trenutno se prizemlje sastoji od hodnika, kuhinje, kupaone, dnevnog boravka te jedne spavaće sobe. Unutarnjim stepenicama dolazi se na prvi kat otvorenog plana iz kojeg....

 
 
 
 
-12%

Promjena cijene sa 580.000 € na 508.000 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DOBRINJ, 508.000 €, 134,00 m2 cca 3790 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 580.000 €
17.05.2026 - 508.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U okolici Dobrinja na otoku Krku nalazi se ova atraktivna dvojna kamena kuća koja spaja tradiciju i suvremeni komfor. Smještena je nekoliko kilometara od mora, s dobrim pristupom glavnim prometnicama i sadržajima. Prizemlje nudi otvoreni dnevni prostor koji obuhvaća kuhinju, blagovaonicu....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Seget Vranjica, zelena zona

komforan trosoban stan 129 m2 (109m2+20m2 lođa) na drugom, zadnjem katu u novogradnji sa panoramskim pogledom na more i otoke.

www.ekspert-nekretnine.com
BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.

www.smart-invest.hr

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 13)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu