• GoHome Professional
nekretnine dobrinj prodaja terasa zadnjih 7 dana 1 - GoHome
  • nekretnine dobrinj prodaja terasa zadnjih 7 dana 1 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine dobrinj prodaja terasa zadnjih 7 dana 120 m2 što skuplje

  • Za upit "nekretnine dobrinj prodaja terasa zadnjih 7 dana 120 m2 što skuplje" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 466 322 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, DOBRINJ, 400.000 €, 130,00 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Na prodaju dvoetažni apartman 130 m (novogradnja) sa privatnim bazenom i garažom. Nekretnina se nalazi u mirnoj ulici okruženoj novogradnjama. Dvoetažni apartman sastoji se od: Prizemlje: open space prostor koji se sastoji od kuhinje, blagovaonskog prostora, sanitarnog čvora i velikog....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 630.000 €, 110,00 m2 cca 5730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Uvala Soline, dvojna kuća s prekrasnim bazenom, potpuno renovirana 2020. godine. Ova moderno uređena kuća ima ukupnu stambenu površinu od 110 m2, sastoji se od prizemlja i kata te je povezana unutarnjim stubištem. Prizemlje nudi udobnost kuhinje, blagovaonice, prostrane dnevne sobe,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 630.000 €, 110,00 m2 cca 5730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Krk, Uvala Soline, dvojna kuća na odličnoj lokaciji svega 150 m od mora. Sastoji se od prizemlja i kata. Polovica kuće u privatnoj kući s još dvije stambene jedinice. Dvojna kuća se prostire na 110 m2 i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, blagovaonice, 2 kupaonice,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 625.000 €, 110,00 m2 cca 5680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK - Dvojna kuća s bazenom 100 metara od mora! Otok Krk, uvala Soline, prodaje se dvojna kuća s bazenom na samo 100 metara od mora. Sastoji se od prizemlja i kata, međusobno povezanih unutrašnjim stepeništem. Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 624.000 €, 110,00 m2 cca 5670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Nekretnine otok Krk, uvala Soline - na prodaju je dvojna kuća na odličnoj lokaciji, udaljenoj svega 100 m od lijepe plaže. Kuća obuhvaća stambenu površinu od 110 m2 raspoređenih na dvije etaže. U prizemlju se nalazi kuhinja sa blagavaonom, dnevni boravak, spavaća soba i wc. Na katu....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 620.000 €, 110,00 m2 cca 5640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Kuća se sastoji od prizemlja i kata koji su povezanu unutarnjim stubištem i čine jednu stambenu cjelinu.. U prizemlju se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom i blagovaonicom,wc,spavaća soba sa kupaonicom,terasa sa izlazom na sunčalište i bazen,dok su na katu 3 spavaće sobe,hodnik,kupaonica....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 600.000 €, 110,00 m2 cca 5460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.09.2025.,

www.indomio.hr

Kuća sa pogledom na more! Uvala Soline, otok Krk! Dvojna kuća se nalazi na odličnoj lokaciji, udaljenoj svega 150m od plaže. Kuća od 110 m2, je raspoređena na dvije etaže. U prizemlju se nalazi kuhinja sa blagavaonom, dnevni boravak, spavaća soba i wc. Na katu se nalaze dvije spavaće....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 560.000 €, 120,00 m2 cca 4670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.11.2025.,

www.euro-immobilien.hr

Kuća s predivnom i prostranom okućnicom, idealno za ljubitelje prirode! Otok Krk, kuća na mirnoj lokaciji površine 120 m2 na parceli površine 1686 m2. Kuća je samostojeća prizemnica i sastoji se od prostranog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom, dvije spavaće sobe (jedna ima....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 560.000 €, 120,00 m2 cca 4670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.05.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Na prodaju je šarmantna kuća koja nudi potpuni mir i privatnost, smještena na prostranoj parceli od 1.700 m² u okruženju prirode. Kuća se prostire na 100 m² stambene površine i dodatnih 40 m² natkrivene terase okrenute prema jugu, savršene za uživanje u suncu i tišini. Unutrašnjost....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 560.000 €, 120,00 m2 cca 4670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Ova kuća smještena u srcu otoka Krka, na rubu šume, pruža jedinstvenu kombinaciju prirodnog okruženja i udobnosti modernog doma. Na prostranoj parceli od 1.700 m², u hladu visokih stabala i mirisnog mediteranskog bilja, smjestila se ova šarmantna prizemnica od 120 m², osmišljena za....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine dobrinj prodaja terasa 120 m2 što skuplje (114)
  • nekretnine dobrinj prodaja terasa zadnjih 7 dana što skuplje (21)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.

www.smart-invest.hr
Seget Vranjica, zelena zona

komforan trosoban stan 129 m2 (109m2+20m2 lođa) na drugom, zadnjem katu u novogradnji sa panoramskim pogledom na more i otoke.

www.ekspert-nekretnine.com

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more